.
Taneczne nocki tematyczne Jagielski Dance Project to taniec, doskonała zabawa i integracja. Organizujemy je kilka razy w roku, a Dzieci je uwielbiają. W nockach moga uczestniczyć dzieci w wieku 7-13 lat. Dzieci znajdują się pod troskliwą opieką.

Nocne atrakcje JDP

Program nocki obejmuje warsztaty taneczne w różnych stylach tańca i konkursy związane z tematyką danej nocki. Ponadto dzieci uczestniczą w integrujących grach i zabawach sportowych oraz tanecznych. A ponieważ nie ma dobrej nocki bez dobrego kina, przed snem dzieci oglądają wspólnie film na dużym ekranie!

Opiekę nad dziećmi sprawują dobrze im znani instruktorzy tańca – ci sami, którzy prowadzą zajęcia w naszej szkole. Podczas nocki oferujemy dzieciom przekąski, na kolację jedzą pizzę, a na śniadanie drożdżówkę oraz płatki z mlekiem. Przez cały pobyt dziecka w szkole oferujemy napoje: wodę i herabatę. Można oczywiście zabrać własne napoje czy przekąski.

Ostrzegamy – dzieci z naszych nocek nie wracają wyspane, ale podekscytowane i szczęśliwe!

Przygotowania do nocki

Nocka nie wymaga żadnych pecjalnych przygotowań! Wystarczy, że dziecko będzie miało ze sobą karimatę lub materac oraz śpiwór. Na zajęcia potrzebny jest taki sam strój sportowy, w którym zwykle dziecko uczestniczy w zajęciach tanecznych. Dodatkowo potrzebny jest jedynie strój do spania i podstawowe przybory toaletowe.

Jak wziąć udział

Zgłoszenia na taneczną nockę przyjmujemy w recepcji szkoły. Przypominamy o konieczności dostarczenia w terminie karty zgłoszeniowej i dokonania opłaty. Ilość miejsc na nockach jest ograniczona. Pełnym potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest dostarczenie karty zgłoszeniowej oraz dokonanie opłaty!

Ofertę poszczególnych nocek znajdziecie Państwo zawsze w zakładce Polecamy na stronie głównej. Zapraszmy do skorzystania z naszej oferty! Dobra zabawa gwarantowana!