spotkanie z kierownikiem obozu

Czy pamiętasz swój pierwszy w życiu obóz, emocje i niepokoje towarzyszące pakowaniu walizki? Mamy nadzieję, że w dalszym ciągu uśmiechasz się na wspomnienie swoich pierwszych wakacji poza domem. Teraz przyszedł czas, żeby to Twoje dziecko mogło nawiązać nowe przyjaźnie i stworzyć historie, które zapamięta na długo.

 

Zapraszamy na OBÓZ JDP! Twoje dziecko kocha ruch, ma nadmiar energii i lubi spędzać czas z rówieśnikami? W takim razie OBÓZ JDP jest właśnie dla Was. Zarezerwuj czas między 1, a 9 sierpnia i przygotujcie się na niezapomnianą przygodę. Więcej informacji o obozie znajdziesz TUTAJ.

W tym roku już po raz dziesiąty organizujemy wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Ostatnie lata pozwoliły nam wypracować standardy, które oprócz bezpieczeństwa gwarantują świetną zabawę i ciekawie spędzony czas. Nasza kadra to specjalnie dobrani wychowawcy, pedagodzy i instruktorzy, którzy od wielu lat pracują z dziećmi.

Wyjazd na obóz niewątpliwie uczy samodzielności, jest sprawdzianem dojrzałości i próbą charakteru. Jednak skąd wiedzieć czy dziecko jest gotowe na wyjazd bez opieki rodziców? Czy ośmiolatki podołają takiemu wyzwaniu? Czy dziecko poradzi sobie nocując poza domem? Czy nawiąże nić porozumienia z rówieśnikami?

Pytań towarzyszących wyjazdowi na pierwszy w życiu obóz jest wiele. Jest to normalne, dlatego przygotowaliśmy spotkanie obozowe, na którym kierownik naszego obozu – Kuba Muńko postara się rozwiać wszelkie Wasze wątpliwości.

Na spotkanie zapraszamy w sobotę 10 kwietnia. Odbędzie się ono w formie on-line na platformie ZOOM. Nie trzeba się wcześniej zgłaszać czy zapisywać. Chcąc wziąć w nim udział wystarczy kliknąć link

Spotkanie dla tancerzy w godz. 10:00-11:00 TUTAJ

Spotkanie dla akrobatów w godz. 11:30-12:30 TUTAJ

Plan spotkania:

  • Omówienie oferty.
  • Przedstawienie kadry.
  • Zalety wyjazdu na obóz taneczny.
  • Jak przygotować dziecko do wyjazdu na obóz?
  • Obóz taneczny, a COVID-19.
  • Panel dyskusyjny – pytania i odpowiedzi.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu. Nie masz czasu w sobotę? Nic straconego. Zapraszamy do kontaktu mailowego ( obozy@dancepro.pl ) lub telefonicznego ( +48 535035654 ) z kierownikiem obozu.