Frisky KIDS – akademia ruchu dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

Szkoła Tańca JAGIELSKI DANCE PROJECT ma zaszczyt zaprosić do udziału w autorskim programie zajęć dla dzieci przygotowanym dla toruńskich Przedszkoli i Szkół.

Nasz plan zakłada długofalową współpracę Szkoły Tańca z Placówką oraz Rodzicami i Uczestnikami zajęć, która wszystkim zainteresowanym przyniesie wiele korzyści.

Taniec i akrobatyka to długoterminowe inwestycje w rozwój osobisty i edukacyjny dziecka. Naszą misją jest zaszczepienie pasji do aktywności fizycznej u wszystkich naszych podopiecznych, bez względu na to, czy ich celem jest rekreacja, czy uprawianie tańca lub akrobatyki jako sportu.

Dowiedz się więcej o programie FRISKY KIDS

Zapraszamy na stronę Akademii ruchu, gdzie dowiesz się jakie są korzyści z udziału w zajęciach, jakie wartości niesie program i jakie cele realizujemy podczas treningów.

Poznasz także instruktorów prowadzących zajęcia taneczne i akrobatyczne oraz obejrzysz filmy z Przeglądu JDP z występami tanecznymi i akrobatycznymi naszych uczestników.

Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio w Toruniu

GRUPASTYLWIEKPOZIOMDATA ROZPOCZĘCIADZIEŃGODZINA ROZPOCZĘCIAGODZINA ZAKOŃCZENIAINSTRUKTORSALACENAZAPISY
OSE1Videoclip6-7poziom 105.10.2022środa12:5013:50Jowita P.Salezjanie70 złZAPISY
OSE2Videoclip8poziom 105.10.2022środa13:5014:50Jowita P.Salezjanie70 złZAPISY
OSE2Videoclip9poziom 105.10.2022środa14:5015:50Jowita P.Salezjanie70 złZAPISY

Instruktor

Jowita Peroń

HIP HOP | VIDEOCLIP | LOCKING

Wszechstronna tancerka różnych stylów tańca. Uwielbia łączyć techniki taneczne i tworzyć wyjątkowe choreografie. Jowita studiowała pedagogikę tańca na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Jej ukochanym stylem jest oldschoolowy hip hop w funkowym wydaniu.
więcej...

Najczęściej zadawane pytania

W przypadku małych dzieci warto porozmawiać z nimi przynajmniej dzień wcześniej, a najlepiej kilka razy o kursie. Pokaż zdjęcie instruktora, przeczytaj kim jest i zapoznajcie się z informacjami o wybranym stylu. Warto poświęcić też chwilę, żeby obejrzeć kilka filmów na naszym kanale YouTube, żeby pokazać dziecku jak wyglądają kursy w szkole i jaki jest cel – występ w pokazach.

Najważniejsze są trzy elementy: STRÓJ, OBUWIE, WODA. Strój zawsze powinnien być wygodny, przewiewny i nie krępujący ruchów. Spakuj dziecku wygodne buty sportowe, luźne dresowe spodnie lub legginsy, wygodny t-shirt.

Po więcej najczęściej zadawanych pytań zajrzyj TUTAJ.

Ważne informacje

Pełen grafik zajęć dla dzieci i dorosłych znajdziesz TUTAJ. Zapisy przyjmujemy osobiście w recepcji, przez formularz na stronie, mailowo i telefonicznie.

Cennik na nowy sezon znajdziesz TUTAJ.

Zniżki automatyczne (MultiClass i MultiStudent) nie obejmują zajęć odbywających poza siedzibą Szkoły Tańca Jagielski Dance Project. 

Z regulaminem zapoznasz się TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy i życzymy świetnej zabawy z naszymi instruktorami podczas zajęć w JDP!

Galeria

Dołącz do grup

Formularz zapisowy

w przypadku osób pełnoletnich osoba kontaktowa może być uczestnikiem zajęć

Powyżej znajduje się data pierwszej lekcji kursu. Jeśli data nie jest jeszcze ustalona, widzisz informację "czekaj na sms". Data pierwszej lekcji jest uzależniona od ilości zgłoszeń.

PRZECZYTAJ REGULAMIN : regulamin strony.

Powyższa zgoda potrzebna nam jest, abyśmy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe

Powyższa zgoda potrzebna nam jest, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą (m.in. e-mail, SMS, rozmowy głosowe).