Justyna Jałoszyńska

Justyna Jałoszyńska

HIP HOP | TANECZNE 3-LATKI

Energiczna i zakręcona, ale profesjonalna i wymagająca! W takich słowach można opisać Justynę. Aktualnie studiuje Pedagogikę - Resocjalizację na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jako pedagog wie jak postępować nie tylko z trudną młodzieżą ale również z energiczną grupą tancerzy.

Choć późno zaczęła swoją przygodę z tańcem okazało się, że to strzał w dziesiątkę. W wieku 16 lat stała się dyplomowanym instruktorem a swoją pasje rozwija do dziś. Ma na swoim koncie wiele sukcesów tanecznych takich jak vice mistrzostwo Świata w Czechach. Może pochwalić się licznymi certyfikatami i uczestnictwem w wielu warsztatach oraz wieloma nagrodami w ogólnopolskich zawodach tanecznych w kategoriach solo, duet i formacji. Jest również instruktorem Zumby, więc nuda na zajęciach nie straszna!

Swoją miłością do hip hop’u jest w stanie zarazić każdego. Radość i motywacja jaką przekazuje na zajęciach zostanie zdecydowanie na dłużej niż jeden trening. Energia Justyny sprawia, że uczestnicy zajęć nie mogą się doczekać kolejnego spotkania. „Jestem szczęśliwa że mogę robić to co kocham" - to motto naszej instruktorki.