Jurij Żurajew

Jurij Żurajew

JAZZ | LADIES LATINO

Profesjonalny – tak jednym  słowem można  określić Jurija Żurajewa. Trzeba także dopowiedzieć – ambitny, wszechstronny, wymagający. Zajęcia Jurija są gwarancją świetnej atmosfery i efektywnej nauki przy najnowszej muzyce.

Jurij posiada najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich. Już jako 10-latek zapowiadał się na świetnego tancerza. Swoją karierę taneczną rozpoczął od tańca towarzyskiego. Już po niespełna 5 latach treningów zdołał dwukrotnie zdobyć tytuł Mistrza Ukrainy w tańcach latynoamerykańskich. O jego wybitnych zdolnościach może świadczyć chociażby fakt, że mając zaledwie 17 lat, podjął pracę jako instruktor tańca. Od 2006 do 2008 uczył w jednej z najbardziej popularnych szkół tańca w Kijowie.

Jest tancerzem niezwykle wszechstronnym – nie poprzestał na stylu latynoamerykańskim. W latach  2009 – 2010 zapoznawał się z tańcem współczesnym w Śląskim Teatrze Tańca w Bytomiu. Zaczął szkolić się także w innych technikach, perfekcyjnie opanował house, hip hop i jazz. Uczyli go mistrzowie Ukrainy, tacy jak Oleg Rudyy i Tatiana Maximova oraz Damilola Odusote –  instruktor słynnej szkoły tańca Pineapple w Londynie.

W Polsce swoją karierę taneczną zaczął od udziału w programie You Can Dance po prostu tańcz!, gdzie dzięki swoim umiejętnościom i determinacji znalazł się w finałowej rozgrywce. Widzowie mogli podziwiać jego doskonały warsztat i wszechstronność w 4. edycji programu. Po zakończeniu programu podjął współpracę jako instruktor tańca z Egurrola Dance Studio oraz jako tancerz zawodowej grupy tanecznej "VOLT" Agustina Egurroli.

Aktualnie jest trenerem i choreografem mistrzowskiej juniorskiej grupy tanecznej JDP Jazz Junior i JDP Jazz Junior 2 w szkole tańca Jagielski Dance Project oraz tancerzem grupy tanecznej "NEXT" Tomka Barańskiego. Jako doświadczony pedagog tańca jazzowego i sędzia ogólnopolskich festiwali  zapraszany jest do prowadzenia warsztatów w całej Polsce.

Jurij układa choreografie dla przeróżnych wokalistów i występuje u boku wielu gwiazd nie tylko polskiej sceny. W swojej karierze miał okazję pracować z takimi gwiazdami jak: Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski, Justyna Steczkowska, Maryla Rodowicz, Natalia Lesz, Monika Lewczuk, Boney M, Melanie C, Dionne Bromfield, Oceana. Występował również w programach telewizyjnych, takich jak: The Voice od Poland (TVP), Taniec z gwiazdami (TVN). Mam Talent (TVN), Aplauz Aplauz! (TVN), Dancing with the Stars (Polsat), Jaka to melodia (TVP), Bitwa na głosy (TVP), Festiwal piosenki polskiej w Opolu czy Super Dzieciak (Polsat) jako Ekspert. Swoim występem uświetniał także  Róże Gali,  Festiwale Piosenki Polskiej w Opolu i Gale Eska Music Awords.

Jurij lubi pracę z ludźmi w różnym wieku i do wszystkich podchodzi indywidualnie. Jest niezwykle sympatyczny i jednocześnie wymagający, gdyż bardzo poważnie traktuje naukę tańca.

wszystkie zajęcia prowadzone przez tego instruktora

GRUPASTYLWIEKPOZIOMDATA ROZPOCZĘCIADZIEŃGODZINA ROZPOCZĘCIAGODZINA ZAKOŃCZENIAINSTRUKTORSALACENAZAPISY