Aneta Hoffmann

Aneta Hoffmann

HIP HOP

Aktualnie studiuje pedagogikę na bydgoskim UKW. Tancerka i instruktorka pochodząca z Bydgoszczy. Swoją przyszłość wiąże na stałe z tańcem, który odgrywa dla niej bardzo ważną rolę. Taniec towarzyszy jej od najmłodszych lat. Czerpie inspiracje z różnych technik tańca, nie tylko z hip hopu, w którym czuje się najlepiej.

Jej taniec to nie tylko techniczne podejście, ale i wyjątkowe poczucie muzyki, które zaskakuje niejedną osobę. Jej głowa jest pełna pomysłów, które sprawiają, że zajęcia są pełne nowych inspiracji i ciekawości. Z ogromnym zaangażowaniem prowadzi zajęcia dla dzieci pełne tańca i zabawy, a dla starszych wypełnione poszukiwaniem własnego ruchu poprzez improwizację, zwaną w hip hopie freestyle.

Potrafi dostrzec w tancerzach piękno i wydobyć je na światło dzienne. Stara się budować w tancerzach świadomość ruchu. Prowadzi zajęcia w taki sposób, aby każdy mógł odkryć siebie i wykreować swój własny styl.

Brała udział w warsztatach, spektaklach i wydarzeniach tanecznych, tj. Hip hop w teatrze, Tancbuda Challenge, Rytm Ulicy, Wirująca Strefa. Ukończyła Szkolenie Instruktorów Tańca organizowane przez Movement Direction.

wszystkie zajęcia prowadzone przez tego instruktora

GRUPASTYLWIEKPOZIOMDATA ROZPOCZĘCIADZIEŃGODZINA ROZPOCZĘCIAGODZINA ZAKOŃCZENIAINSTRUKTORSALACENAZAPISY
HAK1Hip Hop4-5poziom 104.11.2023sobota09:0009:45Aneta H.żółta144złGRUPA ZAMKNIĘTA
HAK2Hip Hop6-8poziom 223.09.2023sobota09:5010:50Aneta H.żółta152złGRUPA ZAMKNIĘTA