Aleksandra Borkowska

Aleksandra Borkowska

JAZZ | MODERN

Aleksandra Borkowska swoją przygodę z tańcem rozpoczęła mając 8 lat w zespole Caro Dance. Przez wiele lat szkoliła się tam w stylu jazz i modern i to właśnie te techniki są jej najbliższe.

Odniosła wiele sukcesów w zawodach tanecznych organizowanych przez International Dance Organization. Między innymi podwójne mistrzostwo Polski solo modern 16+,potrójne mistrzostwo Polski solo show 16+, podwójne wicemistrzostwo Polski solo jazz,a także podwójne mistrzostwo świata w duetach jazz i modern 16+ oraz wiele innych.

Brała udział również w wielu spektaklach teatru tańca Caro dance między innymi Romeo i Julia, Dziadek do orzechów, We Are czy Comfy Zone. W wieku 18 lat wzięła udział w polskiej edycji programu You Can Dance gdzie doszła do ścisłego finału. Po programie otrzymała 3 miesięczne stypendium w Nowym Yorku w Broadway Dance Center. Tam miała okazje pracować z świetnymi nauczycielami i pogłębić swoją wiedzę o tańcu. Od tamtego czasu podróżuje, dając warsztaty. Pracuje z dziećmi i młodzieżą nad ich warsztatem tanecznym.