Zuzanna Świderska
Profiles

Zuzanna Świderska

CONTEMPORARY

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat, a pierwsze kroki taneczne stawiała w tańcu towarzyskim, zdobywając liczne nagrody i tytuły. Mając 13 lat zaczęła szkolić się w technice jazz i modern, gdzie dwa lata później trafiła do zespołu seniorskiego „JazzOne”, w którym do dzisiaj rozwija się pod okiem Pawła Michno.

Obecnie tancerka, choreograf i instruktor Egurrola Dance Studio. Specjalizuje się w stylach : contemporary i street jazz. Jako reprezentantka zespołu „JazzOne” sama zdobyła wiele tytułów w Polsce, jak i na arenie światowej m.in. Aktualne Mistrzostwo Świata miniformacje modern dorosłych, mistrzostwo Świata formacji jazz 2019 i wiele innych.

Od 2 lat czynnie uczestniczy w społeczności high heels, rozwijając się m.in. w programie „heelsbylala” oraz „ArtExperiance by Kuba Walica”, brała tez classy u takich osób jak: Kiira Harper czy Cisco Ruelas.

Swój taneczny warsztat rozwijała również w szkołach tańca w Londynie i Nowym Jorku. Z chęcią angażuje się w różne projekty, można ja zobaczyć m.in. w teledysku Gromee „Sweet Emotions” czy Patrycji Kazadi „Natural”.

Tomasz Zbącki
Profiles

Tomasz Zbącki

JAZZ

Tancerz, choreograf i instruktor tańca jazzowego. Jest tancerzem zespołu Jazz One, z którym osiąga niesamowite wyniki na arenie krajowej i międzynarodowej - aktualni vice mistrzowie świata w kat. formacje jazz dorośli.

Brał udział w wielu telewizyjnych produkcjach takich jak: Dance Dance Dance, Sylwester Marzeń z Dwójka czy Mam Talent.

Maja Modliszewska
Profiles

Maja Modliszewska

VIDEOCLIP | HIGH HEELS

Wszechstronna tancerka, która kocha wolność i radość jaką daje taniec. Na jej zajęciach jest zawsze pozytywna atmosfera i wielki uśmiech. Chodząca bomba energii, która sprawi że nawet najgorszy dzień zmieni się we wspaniałą przygodę. Utalentowana, pracowita, cierpliwa i wesoła.
więcej...

Maja Modliszewska
Profiles

Maja Modliszewska

Maja Modliszewska

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 12 lat pod skrzydłami członków zespołu Sztewite Gang - finalistów Mam Talent.

Pierwszym tańcem, który skradł jej serce był breakdance. Maja odnosiła liczne sukcesy w kraju jak i za granicą. M. in. w 2017 r. otrzymała stypendium artystyczne, które umożliwiło jej reprezentowanie Polski na zawodach breakdance w Singapurze. W 2016 r. dostała zaproszenie do udziału w zawodach breakdance Freestyle Session w Los Angeles. Do swoich największych sukcesów zalicza:
1 miejsce, Day of Street Battle, Brodnica,
top 8 Bgirl, Red Bull BC One Poland Cypher, Kraków,
top 16, Son 15, Barcelona, Hiszpania,
7 to Smoke Bgirl, Just Jam, New Castle, Wielka Brytania.

Aktualnie rozwija się w różnych stylach tanecznych takich jak: breakdance, bachata, high heels. Maja bierze udział w licznych warsztatach i cyklicznych festiwalach tańców socjalnych. Uczestniczyła m. in. w warsztatach z Tomaszem Nakielskim, Pauliną Maciejewską, Tomaszem Barańskim, Sylwią Martys, Pauliną Konarską

Na zajęciach zwraca uwagę na detale i uczy podążać za muzyką. W tańcu kocha wolność twórczą i improwizację.

Simba
Profiles

Simba

hip hop, urban choreo

Piotr „Simba” Abramowicz, na co dzień tancerz, choreograf i nauczyciel. W 2007 r. rozpoczął naukę tańca w Fair Play Studio w Białymstoku i dołączył do ekipy Fair Play Kwadrat. Współorganizator warsztatów “Board Game TOUR” oraz organizator szkoleń “Wzdłuż i Wszerz”.

Jego pierwszy kontakt i nauka tańca odbywały się poprzez choreografię. Po wielu latach zbierania losowych informacji w setkach nauczonych sekwencji przyszedł czas na segregację i uporządkowanie umiejętności. Aby osiągnąć pełną świadomość ciała i zrozumieć wachlarz jakości jakimi dysponuje od roku 2015 poświęcił czas na trening podstaw takich stylów jak hip hop i popping. Najświeższym tematem, nad którym pracuje są jakości tańca współczesnego, dzięki którym zyskał swobodę w improwizacji i może rozbudowywać własne "flow"/przepływ ruchu.

Podczas prowadzenia zajęć skupia uwagę przede wszystkim na ciężkim, fizycznym treningu, rozwijaniu świadomości ruchu i oryginalności. Uważa, że obowiązkiem każdego tancerza jest szczerość wobec swojego warsztatu i wymiana z community na każdej płaszczyźnie.

Oprócz nauczania, wraz ze swoją partnerką Anitą Sawicką tworzą artystyczno-ruchowe filmy krótkometrażowe oraz nietuzinkowe etiudy taneczne.

Shiney
Profiles

Shiney

Locking, Popping

Đỗ Hoàng Việt "Shiney" Szalony Popper o wietnamskich korzeniach. Reprezentant Warszawskiego Funku i Who If Not You!? Jego absolutnie pierwszą zajawką był C-Walk. To właśnie naśladując gangsterskie kroki Cripsów, młody Việt odkrył, że taniec to właśnie TO. Niewiele później zainteresował się Krumpem, potem przyszły Popping i Locking, w których Shiney zakochał się bez pamięci. Szczególnie Popping przypadł mu do gustu, gdy pewnego lata wrócił w swoje strony.

W 2017 r. u Shineya pojawiła się nowa zajawka - Authentic Jazz - styl, w którym odnajduje ogromną radość oraz głębsze zrozumienie stylów, które wywodzą się z tego tańca - Popping i Locking. Osiągnąwszy wiele w Polsce i zagranicą, laureat i finalista m.in. - Popping in Progress - Po Polsku Tańcz - Warsaw Challenge, - Lindy Hop Non Stop, - Polski Locking, - Cirque du Solo, - Skill Fantastikz, - Let's Dance, - Polski Popping, - 26-600 Funk, - M1 Dance Battle, - Wirująca Strefa, - Podlaskie: Siła! Dance Battle by Fair Play Crew, - Jabra Style Season, - Break Ya Doping, - Step To The Jam - Warszawskiej Schadzki.

Shiney nie spoczywa na laurach, wręcz przeciwnie – cały czas szkoli się, poszukując wiedzy m.in. we Francji, Niemczech, Szwecji, Holandii, Hiszpanii, Wietnamie i w Czechach.

Ryfa Ri
Profiles

Ryfa Ri

Hip Hop

Ryfa Ri, właściwie Anna Maria Wilczkowska – polska raperka i tancerka hip-hop. Znana ze współpracy z warszawską grupą Dill Gang. Współtworzy hip-hopowe składy WCK oraz od 2021 roku skład razem z raperami WdoWą i Reną.

Ryfa Ri tańczy od roku 1996. Tańca uczyła się już w szkole podstawowej, ale na poważnie zajęła się nim dopiero gdy trafiła pod skrzydła Piotra ‘Sypiego’ Sypniewskiego, B-boya Bartazza i została członkinią ekipy Twoja Stara Team, z którą freestyle’owała w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w stylu hip-hop, chociaż tańczy również house dance i czuje się dobrze w pop rocku i party dancingu. W 2007 zaczęła prowadzić własne zajęcia i warsztaty taneczne. Zdaniem Ryfy hip-hop sprowadza się do tego, co chcesz powiedzieć swoimi ciałem, to co reprezentujesz sobą: sam ruch nie jest tak ważnym aspektem, jak jego jakość.

Zaczęła od tańca, a wkrótce poszerzyła horyzonty, pisząc i nagrywając autorskie kawałki. Zadebiutowała płytą „Puzzle” wydaną pod szyldem składu Dill Gang w wytwórni Hemp Rec. Poza tym zajmuje się nauczaniem języka angielskiego oraz prowadzi warsztaty z ruchu scenicznego.
Ryfa często rapuje o wartościach dla niej najważniejszych, takich jak samoświadomość, dystans do świata, sprzeciw narzucanym regułom czy lojalność.

Na imprezach Ryfa staje się Mc. Taniec i rap to dla niej nieodłączne od siebie elementy, które stanowią prawdziwy hip-hop. Energię w rapie czerpie właśnie z tańca, a w swoich ruchach inspiruje się raperami. Hip-hop to dla niej całość oraz sposób na życie. Raperka w wywiadach zaznacza, jak ważna jest dla niej jakość koncertów, dlatego też sama chodzi na zajęcia z artykulacji, by tańcząc, brzmieć perfekcyjnie. Wolność w tworzeniu osiąga przy profesjonalnym podejściu, które zapewnia jej więcej możliwości.

WAŻNIEJSZE NAGRODY od 2010 roku:
1. miejsce – Dance Crash/ 2010;
1. miejsce – Bruk European Challenge/ 2010;
1. miejsce – The Styles Crash Warsaw/ 2011
1. miejsce – Gdańsk Dźwiga Muzę/ 2011
2. miejsce – (w Trio Pablo, Dre10, Ryfa) Black Streets 2010;
2. miejsce – Wirująca Strefa HIPHOP, Łomża/ 2010
2. miejsce – Hip Hop 3v3 (Dre10, Pablo, Ryfa), Black Streets/ 2011
2. miejsce – TopRock 2v2 ( Ryfa, Buba), Jam w. Break Easy 12.03.2012
3. miejsce – Wirująca Strefa HOUSE, Łomża/ 2010
¼ finału SDK Europe/ 2010
¼ finału SDK Europe/ 2011
1. miejsce - Wirująca Strefa/ 2012
1. miejsce - Wirująca Strefa/ 2013
1. miejsce - Fair Play Dance Up/ 2014
1. miejsce - Wirująca Strefa/ 2015
1. miejsce - Juste Debout PL (House)/ 2016
1. miejsce - Dance Tribute / 2017
1. miejsce - Wirująca Strefa/ 2018
1. miejsce - (F.E.A.) Rytm Ulicy Formacje/ 2019
1. miejsce - Kultura Koła/ 2020

Karolina Kozłowska
Profiles

Karolina Kozłowska

HIGH HEELS | STRETCHING | JAZZ

Tancerka, którą pasja zabrała w wiele zakątów świata. Taniec towarzyszył jej od namłodszych lat, ale swoją profesjonalną karierę rozpoczęła w wieku 21 lat w Paryżu, tańcząc przez dwa lata w teatrze rewiowym. W tym czasie szkoliła się u międzynarodowych choreografów z różnych technik tanecznych, takich jak jazz, taniec klasyczny, commercial, stretching. Następnie tańczyła w wielu miejscach na świecie takich jak: Hiszpania, Niemcy, Turcja, Dubaj czy Abu Dhabi. Po powrocie do Polski rozpoczęła swoją przygodę jako nauczyciel tańca. Na początku w Warszawie, a teraz w swoim rodzinnym mieście - Toruniu.

Karolina Kozłowska
Profiles

Karolina Kozłowska

HIGH HEELS | STRETCHING | JAZZ

Tancerka, którą pasja zabrała w wiele zakątów świata. Karierę rozpoczęła w Paryżu. Następnie tańczyła w wielu miejscach na świecie takich jak: Hiszpania, Niemcy, Turcja, Dubaj czy Abu Dhabi. Po powrocie do Polski rozpoczęła swoją przygodę jako nauczyciel tańca. Na początku w Warszawie, a teraz w swoim rodzinnym mieście - Toruniu.
więcej...

Michał Paczuski
Profiles

Michał Paczuski

JAZZ

Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi na Wydziale Choreografii i Technik Tańca. Jako choreograf ma w dorobku tytuły Mistrza Polski i Świata Formacji i Solistów w kategorii Modern i Jazz. Brał udział w wielu wydarzeniach artystycznych polskiej sceny muzycznej m.in.: Sopot Festival, KFPP Opole, Eska Music Awards; uczestniczył w takich produkcjach jak: Taniec z Gwiazdami, Jaka to melodia, Europa da się lubić, Miss Polonia. Występował na wielu scenach świata m.in. w Egipcie, Rumunii, Azerbejdżanie, Niemczech, Łotwie, Chinach, Meksyku, Rosji, Ukrainie.