Simba
Profiles

Simba

hip hop, urban choreo

Piotr „Simba” Abramowicz, na co dzień tancerz, choreograf i nauczyciel. W 2007 r. rozpoczął naukę tańca w Fair Play Studio w Białymstoku i dołączył do ekipy Fair Play Kwadrat. Współorganizator warsztatów “Board Game TOUR” oraz organizator szkoleń “Wzdłuż i Wszerz”.

Jego pierwszy kontakt i nauka tańca odbywały się poprzez choreografię. Po wielu latach zbierania losowych informacji w setkach nauczonych sekwencji przyszedł czas na segregację i uporządkowanie umiejętności. Aby osiągnąć pełną świadomość ciała i zrozumieć wachlarz jakości jakimi dysponuje od roku 2015 poświęcił czas na trening podstaw takich stylów jak hip hop i popping. Najświeższym tematem, nad którym pracuje są jakości tańca współczesnego, dzięki którym zyskał swobodę w improwizacji i może rozbudowywać własne "flow"/przepływ ruchu.

Podczas prowadzenia zajęć skupia uwagę przede wszystkim na ciężkim, fizycznym treningu, rozwijaniu świadomości ruchu i oryginalności. Uważa, że obowiązkiem każdego tancerza jest szczerość wobec swojego warsztatu i wymiana z community na każdej płaszczyźnie.

Oprócz nauczania, wraz ze swoją partnerką Anitą Sawicką tworzą artystyczno-ruchowe filmy krótkometrażowe oraz nietuzinkowe etiudy taneczne.

Shiney
Profiles

Shiney

Locking, Popping

Đỗ Hoàng Việt "Shiney" Szalony Popper o wietnamskich korzeniach. Reprezentant Warszawskiego Funku i Who If Not You!? Jego absolutnie pierwszą zajawką był C-Walk. To właśnie naśladując gangsterskie kroki Cripsów, młody Việt odkrył, że taniec to właśnie TO. Niewiele później zainteresował się Krumpem, potem przyszły Popping i Locking, w których Shiney zakochał się bez pamięci. Szczególnie Popping przypadł mu do gustu, gdy pewnego lata wrócił w swoje strony.

W 2017 r. u Shineya pojawiła się nowa zajawka - Authentic Jazz - styl, w którym odnajduje ogromną radość oraz głębsze zrozumienie stylów, które wywodzą się z tego tańca - Popping i Locking. Osiągnąwszy wiele w Polsce i zagranicą, laureat i finalista m.in. - Popping in Progress - Po Polsku Tańcz - Warsaw Challenge, - Lindy Hop Non Stop, - Polski Locking, - Cirque du Solo, - Skill Fantastikz, - Let's Dance, - Polski Popping, - 26-600 Funk, - M1 Dance Battle, - Wirująca Strefa, - Podlaskie: Siła! Dance Battle by Fair Play Crew, - Jabra Style Season, - Break Ya Doping, - Step To The Jam - Warszawskiej Schadzki.

Shiney nie spoczywa na laurach, wręcz przeciwnie – cały czas szkoli się, poszukując wiedzy m.in. we Francji, Niemczech, Szwecji, Holandii, Hiszpanii, Wietnamie i w Czechach.

Ryfa Ri
Profiles

Ryfa Ri

Hip Hop

Ryfa Ri, właściwie Anna Maria Wilczkowska – polska raperka i tancerka hip-hop. Znana ze współpracy z warszawską grupą Dill Gang. Współtworzy hip-hopowe składy WCK oraz od 2021 roku skład razem z raperami WdoWą i Reną.

Ryfa Ri tańczy od roku 1996. Tańca uczyła się już w szkole podstawowej, ale na poważnie zajęła się nim dopiero gdy trafiła pod skrzydła Piotra ‘Sypiego’ Sypniewskiego, B-boya Bartazza i została członkinią ekipy Twoja Stara Team, z którą freestyle’owała w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w stylu hip-hop, chociaż tańczy również house dance i czuje się dobrze w pop rocku i party dancingu. W 2007 zaczęła prowadzić własne zajęcia i warsztaty taneczne. Zdaniem Ryfy hip-hop sprowadza się do tego, co chcesz powiedzieć swoimi ciałem, to co reprezentujesz sobą: sam ruch nie jest tak ważnym aspektem, jak jego jakość.

Zaczęła od tańca, a wkrótce poszerzyła horyzonty, pisząc i nagrywając autorskie kawałki. Zadebiutowała płytą „Puzzle” wydaną pod szyldem składu Dill Gang w wytwórni Hemp Rec. Poza tym zajmuje się nauczaniem języka angielskiego oraz prowadzi warsztaty z ruchu scenicznego.
Ryfa często rapuje o wartościach dla niej najważniejszych, takich jak samoświadomość, dystans do świata, sprzeciw narzucanym regułom czy lojalność.

Na imprezach Ryfa staje się Mc. Taniec i rap to dla niej nieodłączne od siebie elementy, które stanowią prawdziwy hip-hop. Energię w rapie czerpie właśnie z tańca, a w swoich ruchach inspiruje się raperami. Hip-hop to dla niej całość oraz sposób na życie. Raperka w wywiadach zaznacza, jak ważna jest dla niej jakość koncertów, dlatego też sama chodzi na zajęcia z artykulacji, by tańcząc, brzmieć perfekcyjnie. Wolność w tworzeniu osiąga przy profesjonalnym podejściu, które zapewnia jej więcej możliwości.

WAŻNIEJSZE NAGRODY od 2010 roku:
1. miejsce – Dance Crash/ 2010;
1. miejsce – Bruk European Challenge/ 2010;
1. miejsce – The Styles Crash Warsaw/ 2011
1. miejsce – Gdańsk Dźwiga Muzę/ 2011
2. miejsce – (w Trio Pablo, Dre10, Ryfa) Black Streets 2010;
2. miejsce – Wirująca Strefa HIPHOP, Łomża/ 2010
2. miejsce – Hip Hop 3v3 (Dre10, Pablo, Ryfa), Black Streets/ 2011
2. miejsce – TopRock 2v2 ( Ryfa, Buba), Jam w. Break Easy 12.03.2012
3. miejsce – Wirująca Strefa HOUSE, Łomża/ 2010
¼ finału SDK Europe/ 2010
¼ finału SDK Europe/ 2011
1. miejsce - Wirująca Strefa/ 2012
1. miejsce - Wirująca Strefa/ 2013
1. miejsce - Fair Play Dance Up/ 2014
1. miejsce - Wirująca Strefa/ 2015
1. miejsce - Juste Debout PL (House)/ 2016
1. miejsce - Dance Tribute / 2017
1. miejsce - Wirująca Strefa/ 2018
1. miejsce - (F.E.A.) Rytm Ulicy Formacje/ 2019
1. miejsce - Kultura Koła/ 2020

Karolina Kozłowska
Profiles

Karolina Kozłowska

HIGH HEELS | STRETCHING | JAZZ

Tancerka, którą pasja zabrała w wiele zakątów świata. Taniec towarzyszył jej od namłodszych lat, ale swoją profesjonalną karierę rozpoczęła w wieku 21 lat w Paryżu, tańcząc przez dwa lata w teatrze rewiowym. W tym czasie szkoliła się u międzynarodowych choreografów z różnych technik tanecznych, takich jak jazz, taniec klasyczny, commercial, stretching. Następnie tańczyła w wielu miejscach na świecie takich jak: Hiszpania, Niemcy, Turcja, Dubaj czy Abu Dhabi. Po powrocie do Polski rozpoczęła swoją przygodę jako nauczyciel tańca. Na początku w Warszawie, a teraz w swoim rodzinnym mieście - Toruniu.

Karolina Kozłowska
Profiles

Karolina Kozłowska

HIGH HEELS | STRETCHING | JAZZ

Tancerka, którą pasja zabrała w wiele zakątów świata. Karierę rozpoczęła w Paryżu. Następnie tańczyła w wielu miejscach na świecie takich jak: Hiszpania, Niemcy, Turcja, Dubaj czy Abu Dhabi. Po powrocie do Polski rozpoczęła swoją przygodę jako nauczyciel tańca. Na początku w Warszawie, a teraz w swoim rodzinnym mieście - Toruniu.
więcej...

Michał Paczuski
Profiles

Michał Paczuski

JAZZ

Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi na Wydziale Choreografii i Technik Tańca. Jako choreograf ma w dorobku tytuły Mistrza Polski i Świata Formacji i Solistów w kategorii Modern i Jazz. Brał udział w wielu wydarzeniach artystycznych polskiej sceny muzycznej m.in.: Sopot Festival, KFPP Opole, Eska Music Awards; uczestniczył w takich produkcjach jak: Taniec z Gwiazdami, Jaka to melodia, Europa da się lubić, Miss Polonia. Występował na wielu scenach świata m.in. w Egipcie, Rumunii, Azerbejdżanie, Niemczech, Łotwie, Chinach, Meksyku, Rosji, Ukrainie.

Paweł „Tolek” Tolak
Profiles

Paweł „Tolek” Tolak

HIP HOP

Zajęcia Tolka to 100% energii oraz zabawy. Jego talent instruktorski oraz komediowy sprawiają, że na jego zajęciach nie ma nudy i chce się wracać po więcej. Paweł to nie tylko doświadczony instruktor. Ma na swoim koncie także spory dorobek choreograficzny jak również doświadczenie sceniczne.
Będąc finalistą programu You Can Dance oraz biorąc udział w Got To Dance, potwierdził swoje nieprzeciętne umiejętności performerskie. Sam jednak wciąż powtarza, że uczenie jest jego największą pasją oraz priorytetem. Prowadził zajęcia dosłownie w całej Polsce, a także w słynnym Studio 68 w Londynie. Idąc za ciosem postanowił założyć, wraz z bratem, własną szkołę tańca – Brothers Dance Studio. Obaj skupiają się tam na wychowywaniu młodzieży, w której, jak sądzą, tkwi siła i przyszłość.
Szkolił się u takich osób jak: Lyle Beniga, Kyle Hanagami, Brian Green, Henry Link, Lee Daniels, Tony Tzar, Brian Puspos, Vinh Nguen, Pat Cruz, Brian Freedman… i nie tylko.

Patryk „Gorzki” Gorzkiewicz
Profiles

Patryk „Gorzki” Gorzkiewicz

HIP HOP

Tancerz, choreograf, nauczyciel, który swoją drogę taneczną rozpoczął w 2007 roku.
Zajmuje się szeroko pojętym tańcem ulicznym Hip-Hop, od którego rozpoczynał swoją karierę taneczną oraz techniką tańca współczesnego. Obecnie poszukuje wspólnych płaszczyzn, w których taniec współczesny i techniki uliczne uzupełniają się, a są to m.in. praca z podłogą, jakości, wykorzystywanie przestrzeni, relacja z muzyką, organiczność ruchu. Korzysta z techniki i wiedzy danej przez każdą z tych dziedzin, co daje mu duże pole możliwości w kreowaniu własnego języka ruchowego. 
Aktywny tancerz współpracujący z choreografami i reżyserami polskiej sceny teatralno-tanecznej.
Jeden z czołowych tancerzy polskiej sceny hip-hopowej, z licznymi osiągnięciami na swoim koncie, m.in. zwycięstwo w kategorii Hip-Hop 1vs1: Red Bull BC One Cypher Poland, Tancbuda Challange, Groove Contest, SDK Poland i wiele innych. Regularnie prowadzi warsztaty taneczne na terenie Polski, ucząc autorskiego programu zajęć oraz prowadzi regularne zajęcia z technik tańca ulicznego oraz tańca współczesnego, m.in. w jednej z najlepszych szkół tańca w Polsce o profilu Street Dance - Point Dance Studio. 
Jest także wykładowcą na kierunku Taniec w kulturze fizycznej (AWF Poznań), którego również jest absolwentem.
Doświadczenie:
02.10.2021- tancerz, koncert "Mata - jedyny taki koncert", reż. Krzysztof Garbaczewski, chor. Tomasz Bazan, 
Warszawa - Lotnisko Bemowo
2021- reżyser i choreograf spektaklu "Osiedlowy dowód słuszności" 
2021- laureat Stypendium artystycznego Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp.
od 2021- wykładowca na kierunku Taniec w kulturze fizycznej (AWF w Poznań)
2020- tancerz, „La création du Monde”, Milhaud Ensemble, chor. Ewa Wycichowska, Filharmonia Poznańska (część koncertu „Świadek Boga”)
2020- tancerz, „Potrzebuję Cię jak wody", chor. Krystyna Szydłowska, Poznań
2019 - choreograf musicalu "Przygoda w krainie Oz, reż. Natalia Babińska, Filharmonia Gorzowska
2019 - tancerz,"Obszar theta, ... zalękniony pokój", chor. Agnieszka Noster, Poznań
14-17/02/2019 - Współorganizator I Międzynarodowej Konferencji Naukowej Dance Connections, AWF Poznań
2019 - uczestnik Solo Dance Contest 2019, choreografia autorska pt. "Ściana-biała-papier-las"
2019 - tancerz, Visiting "Desert", chor. Paulina Wycichowska, Warszawa
2019 - reżyser spektaklu teatru Anthony Street pt. "Wolność", łączącego teatr tańca i ognia
2018 - asystent choreografa, "Dogonić Pippi", reż. Natalia Babińska, Filharmonia Gorzowska
2018-2019 - tancerz, Kompania Tańca AWF "Myśl Ucieleśniona", Teatr Polski, 2018/2019, chor. Agnieszka Dokerska

Najważniejsze osiągnięcia:
- Tytuł Laureata festiwalu Hip Hop w Teatrze za spektakl "Osiedlowy dowód słuszności" (wersja skrócona) oraz nagroda dla najlepszego choreografa festiwalu,
- Jeden z 75 tancerzy z całego świata zaproszonych do przedstawienia swojego spektaklu solowego pt. "Ściana-biała-papier-las" 
podczas Solo Dance Contest (2019),
- 1 miejsce Hip-Hop 1vs1 Red Bull BC One Cypher Poland (2019),
- 1 miejsce Hip-Hop 1vs1 Tancbuda Challenge (2021)
- 1 miejsce Hip-Hop 1vs1 oraz Open 1vs1 Przestrzenie Sztuki Lublin - Street Dance (2021),
- 1 miejsce All Styles Battle 5vs5 Team Batlle SDK Poland (2019),
- 1 miejsce Hip-Hop 1vs1 Groove Contest VI (2016), 
- 1 miejsce Hip-Hop 1vs1 Urban Style 3 (2015),
- 1 miejsce Urban Style 4vs4 Urban Style 4, 5, 6 (2016, 2017, 2018),
- 2 miejsce Hip Hop 2vs2 Rytm Ulicy 2018,
- 2 miejsce Hip-Hop 1vs1 Tancbuda Challenge (2020),
- 2 miejsce House Music 2vs2 Letni Konkurs Tańca (2019),
- 2 miejsce Hip-Hop 1vs1 Big Dance Elite 2017,
- 2 miejsce Hip-Hop 1vs1 Urban Style 2 (2014),
- 3 miejsce Hip-Hop 1vs1 Tancbuda Challange (2019),
- 3 miejsce Hip-Hop & House 2vs2 Full Flava (2016), 
- 3 miejsce Hip-Hop 1vs1 Urban Style 4 (2016).

Magdalena Maj
Profiles

Magdalena Maj

HIP HOP

Rozpoczęła swoją przygodę z tańcem w wieku 6 lat.
Przez całe swoje życie miała okazję zasmakować wielu styli tanecznych, jednak to hiphop i ogólnie pojęty streetdance skradł Jej serduszko na zawsze. W wieku 14 lat została członkiem Warszawskiego Funku, przez co dużo inspiracji do dziś czerpię właśnie z lockingu i poppingu. Przez 10 lat nauki hiphop freestyle ma za sobą tysiące godzin spędzonych na sali z tancerzami z całego Świata i cały czas stara się czerpać inspiracje z różnych jego zakamarków.
4 lata temu zobaczyła pierwszy lite-feetowy filmik w internecie i już wtedy wiedziała - chce to tańczyć. Litefeet nauczył ją innego podejścia do muzyki, którą przez ostatnie kilka lat bardzo bacznie studiuję. Muzyka i umiejętność pozostania sobą w tańcu to chyba dwie rzeczy, które według Magdy “robią tancerza”. Uważa, że tancerz jest kolejnym instrumentem w muzyce, więc no… trzeba żyć z nią w zgodzie. Jest też koordynacyjnym nerdem.
Bardzo lubi dzielić się swoim tanecznym fiku miku, z dbałością o to, by nie narzucać swojego stylu, a dając narzędzia do pracy i szukania własnych osobistych przyjemności.
Magda jako tancerka zdobyła:

Wirująca Strefa 2021 Hip hop 1vs1 - 1 miejsce
Test Your Luck v.4 Budapest 2019 - 1 miejsce
Warszawski Sznyt 2019 - 1 miejsce x4
Funkin Styles Qualifiers in Vienna - 2 miejsce
Hip hop Popping Battle Budapest - 1 miejsce
Uliczna Sztuka Uliczne Jedzenie 2018 - 2 miejsce
Ostrowski Styl 3vs3 2018 - 1 miejsce

Top8/top16
Top 16 Future Pace Battle 2021
Top 8 electronic female Kultura Koła 2020
Top16 Ladies Dictionary 2019

bachata dla singli
Profiles

bachata dla singli

Jeżeli wolisz przyjść na kurs tańca pojedynczo lub nie masz nikogo do pary, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.
Częste rotacje w parach pozwolą nabyć swobody w tańcu, pomogą przełamać nieśmiałość i dadzą Ci świetną okazją do nawiązania nowych znajomości. Poczujesz się swobodnie w tańcu i nabierzesz pewności siebie.
Starannie opracowany sposób prowadzenia zajęć pozwala w krótkim czasie zdobyć umiejętności taneczne. Nasi instruktorzy pokażą, co zrobić, by taniec był łatwy i jednocześnie wyglądał efektownie. Na zajęciach gwarantujemy swobodną, miłą atmosferę sprzyjającą nauce i dobrą, a nawet świetną zabawę.