Wychowawca - Taneczne półkolonie - szkoła tańca Jagielski Dance Project w Toruniu

PRACUJ W MIEJSCU STWORZONYM Z MIŁOŚCI DO TAŃCA! Dołącz do nas!

Chcesz zdobywać nowe doświadczenia i nie boisz się wyzwań?
Cenisz sobie możliwość pracy z ciekawymi ludźmi?
Masz ochotę podzielić się swoimi pasjami i pomysłami?

Z chęcią nawiążemy współpracę z ludźmi z przeróżnymi pasjami i umiejętnościami, którzy swą wiedzą i doświadczeniem wesprą naszą kadrę przy inicjatywach takich jak: półkolonie, obozy taneczne, nocki taneczne i wyjazdy na turnieje.

Szukamy osób otwartych, twórczych i pozytywnie zakręconych. Jesteś pracownikiem placówek oświatowych lub studentem o ogromnych pokładach cierpliwości do dzieci?

To właśnie Ciebie szukamy!

Oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia
  • możliwość cyklicznej współpracy
  • umowa zlecenie

WYCHOWAWCA WYPOCZYNKU

  • obozy taneczne (10-dniowe turnusy wyjazdowe dla dzieci i młodzieży)
  • półkolonie (5-dniowe turnusy stacjonarne dla dzieci w wieku 7-13 lat

Zakres obowiązków:

  • opieka nad dziećmi, organizacja czasu wolnego, współprowadzenie zajęć (np. plastycznych, teatralnych, wokalnych, animacji, gier terenowych itp.)
  • wymagania: ukończone 18 lat, kurs wychowawcy kolonijnego, zaświadczenie KRK, doświadczenie w pracy z dziećmi

ANIMATOR – OPIEKUN

  • nocki taneczne
  • wyjazdy na zawody taneczne

Zakres obowiązków: opieka nad dziećmi, organizacja czasu wolnego
wymagania: ukończone 18 lat, doświadczenie w pracy z dziećmi, dyspozycyjność w weekendy

Żeby wziąć udział w rekrutacji wyślij CV na adres praca@dancepro.pl, w temacie wiadomości wpisując WYCHOWAWCA – Imię i Nazwisko. Możesz załączyć również list motywacyjny lub umieścić go w treści maila.