Półkolonie letnie - wakacje 2021

Lato z tańcem i akrobatyką

Zapraszamy na najbardziej kolorowe i roztańczone półkolonie w Toruniu! Uczestnicy w towarzystwie rówieśników spędzają z nami 8, a nawet 10 godzin dziennie i nie mają czasu na nudę. “Nie chcę jeszcze iść do domu!!” – te słowa to najlepsza rekomendacja, którą słyszymy od poniedziałku do piątku od uczestników półkolonii.

Nad atmosferą czuwa wykwalifikowana kadra, która stara się uczyć dzieci samodzielności i kreatywności. Doświadczeni instruktorzy tańca to świetna ekipa ludzi, którzy potrafią przekazywać emocje i odczytywać potrzeby dzieci. Wielu uczestników jest z nami już od kilku lat i nie wyobraża sobie ferii bez spotkania z instruktorami Jagielski Dance Project. Półkolonie to magiczny czas, kiedy największe rozrabiaki wracają do domu i zasypiają jak aniołki, a nawet najwięksi sceptycy tańca w ostatni dzień, kiedy odbywają się pokazy dla rodziców, stają się królami parkietu.

Do tej pory realizowaliśmy m.in. turnus: czekoladowy, magiczny, radiowy, teatralny czy podróżniczy. W tym roku planujemy kolejne tematyczne półkolonie! Nie może zabraknąć na nich również Twojego dziecka! Dla tych, którzy podejmą szybką decyzję – jeszcze bardziej atrakcyjna cena.

4 tematyczne turnusy

Więcej informacji