Polecane grupy

Zajęcia regularne – polecane grupy

Poniżej znajdziesz zajęcia, które polecamy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przedstawiamy również ofertę zajęć dla par i kobiet.

Zajęcia, które prezentujemy rozpoczną się już niebawem, bądź rozpoczęły się niedawno i nadal można dołączyć do grup.

 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz TUTAJ.

Zapoznaj się również z CENNIKIEM i REGULAMINEM.

SK5 Salsa solo 16+

SK5 Salsa solo 16+

czwartek 20:15-21:15

Salsa to taniec elegancki, ale jednocześnie radosny i zmysłowy. W tym stylu tańca duży nacisk kładziony jest na ruchy bioder oraz zsynchronizowane z nimi ruchy rąk i dłoni. Salsa tańczona solo jest bardzo popularna.

JNK1 - Jazz 4-5 lat

JNK1 - Jazz 4-5 lat

sobota 09:00-09:45

Jazz dla najmłodszej grupy tancerzy to przede wszystkim fantastyczna zabawa. Instruktor zachęca dzieci do wykonywania ćwiczeń ruchowych oraz uczy większej samodzielności w podejmowanych działaniach tanecznych.

ZS1 Zdrowy kręgosłup 25+

ZS1 Zdrowy kręgosłup 25+

wtorek 19:15-20:15

Zajęcia łączą w sobie elementy wzmacniania, pilatesu oraz stretchingu. Podczas zajęć przywrócisz ciału harmonię i równowagę, a także zniwelujesz ból kręgosłupa i zmniejszysz wzmożone napięcie mięśniowe. Nauczymy Cię prawidłowo oddychać i zadbamy o poprawę Twojej kondycji.

AAK7 Akrobatyka 6-8 lat

AAK7 Akrobatyka 6-8 lat

sobota 13:05 - 14:05

Akrobatyka dla dzieci pomaga rozwijać te umiejętności i pozytywnie wpływa na rozwój i budowę całego ciała. Systematyczna praca nad rozciągnięciem, siłą i gibkością pozwala otrzymać imponujące rezultaty.

AS1 Akro 25+

AS1 Akro 25+

poniedziałek 20:30-21:30

Akrobatyka to wielopłaszczyznowe zajęcia rozwijające wytrzymałość, zręczność oraz orientację przestrzenną. Zajęcia opierają się na dużej sile i opanowaniu. Lekcje poprawiają sprawność fizyczną, równowagę, koordynację, elastyczność i precyzję ruchów.

HMK2 Hip Hop 4-5 lat

HMK2 Hip Hop 4-5 lat

sobota 9:50-10:35

Zajęcia dla najmłodszych tancerzy hip-hopu nastawione są przede wszystkim na zabawę z rówieśnikami. Na zajęciach maluch zwiększa koordynację ruchową, wzrokową i słuchową. Hip-hop wykształca u maluchów poczucie rytmu oraz rozwija wyobraźnię.

BMK2 Breakdance 7-12 lat

BMK2 Breakdance 7-12 lat

sobota 12:00 - 13:00

Tancerze breakdance’u wykonują siłowo-sprawnościowe kroki i ewolucje akrobatyczne w parterze, czyli rękami i nogami opierając się na ziemi. Breakdance jest idealnym tańcem dla osób żywiołowych.

Formularz kontaktowy

Wśród polecanych grup nie ma tej dopasowanej dla Ciebie? Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i pomożemy wybrać najodpowiedniejszą formę zajęć.

Na wszystkie Twoje pytania chętnie odpowiemy także telefonicznie po numerem telefonu 723 16 16 16

Pamiętaj, że odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz na stronie www.dancepro.pl/faq

Jeśli nie znajdziesz poszukiwanej odpowiedzi, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza kontaktowego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Dane osobowe przetwarzane będą w celu rejestracji Uczestnika do wybranej grupy oraz kontakt w sprawach organizacyjnych związanych z rejestracją i realizacją zajęć.

Wyrażam zgodę na kontakt za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).