AKTUALNIE POLECAMY

Zajęcia regularne – polecane grupy

Poniżej znajdziesz zajęcia, które polecamy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przedstawiamy również ofertę zajęć dla par i kobiet.

Zajęcia, które prezentujemy rozpoczną się już niebawem, bądź rozpoczęły się niedawno i nadal można dołączyć do grup.

 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz TUTAJ.

Zapoznaj się również z CENNIKIEM i REGULAMINEM.

TPK1 Taneczne 3-latki

TPK1 Taneczne 3-latki

środa 15:50 - 16:20

Zapisz 3-latka na zajęcia taneczne i rozbudź w nim ciekawość tańca! Maluszek w czasie lekcji dowie się, czym jest rytm, pozna podstawowe kroki taneczne i poprawi swoją koordynację poprzez zabawy. To wszystko w gronie rówieśników oraz pod okiem doświadczonej instruktorki

HE1 Hip hop 16+

HE1 Hip hop 16+

czwartek 19:30 - 20:30

Ruchy hip-hopowe możesz zobaczyć w teledyskach zespołów z czołówek list muzycznych. Taniec ten opiera się w dużej mierze na umiejętności improwizacji. Charakterystyczna jest silna praca nóg na ugiętych kolanach oraz łączenie kroków z wyraźną gestykulacją.

SK3 Salsa solo 16+ lat

SK3 Salsa solo 16+ lat

czwartek 20:15 - 21:15

Salsa to taniec elegancki, ale jednocześnie radosny i zmysłowy. W tym stylu tańca duży nacisk kładziony jest na ruchy bioder oraz zsynchronizowane z nimi ruchy rąk i dłoni. Salsa tańczona solo jest bardzo popularna. Lekcje salsy solo są niezwykle wesołe i intensywne.

AS1 Akrobatyka 25+ lat

AS1 Akrobatyka 25+ lat

poniedziałek 20:30 - 21:30

Akrobatyka to wielopłaszczyznowe zajęcia rozwijające wytrzymałość, zręczność oraz orientację przestrzenną. Zajęcia opierają się na dużej sile i opanowaniu. Lekcje poprawiają sprawność fizyczną, równowagę, koordynację, elastyczność i precyzję ruchów.

TAR1 Taniec towarzyski 16+ lat

TAR1 Taniec towarzyski 16+ lat

wtorek 20:00 - 21:15

Taniec towarzyski to styl, który opiera się na współpracy partnerów. Podczas zajęć pokazujemy użytkową stronę tańca towarzyskiego, a zdobyte umiejętności można efektywnie wykorzystać podczas rodzinnych uroczystości, a także na parkietach klubów.

SKP1 Salsa w parach 16+ lat

SKP1 Salsa w parach 16+ lat

poniedziałek 20:15 - 21:30

Salsa to taniec elegancki i efektowny, a zarazem radosny i żywiołowy. Tańczenie salsy daje wiele korzyści dla ciała, ale również dla ducha. Jest to jeden ze stylów latynoamerykańskich, a jego największy rozwój nastąpił na Kubie, w Portoryko oraz w Nowym Jorku.

JMK3 Jazz 9-13 lat

JMK3 Jazz 9-13 lat

poniedziałek 16:00 - 17:00

Twoje dziecko jest pełne energii i ciekawe nowych doświadczeń? Pozwól mu wyzwolić swoje emocje na lekcjach jazzu! Lekcje w tej grupie wiekowej nastawione są na poznawanie podstawowych figur jazzowych i klasycznych, na dążenie do ciągłego rozwoju talentu i pasji.

ASK7 Akrobatyka 4-5 lat

ASK7 Akrobatyka 4-5 lat

wtorek 16:05 - 16:50

Maluszki poprzez gry i zabawy, a także poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia, nie tylko spożytkują rozpierającą ich energię, ale również poprawią swoją postawę i koordynację. Akrobatyka pomaga rozwijać te umiejętności i pozytywnie wpływa na rozwój i budowę całego ciała

AZK7 Akrobatyka 6-8 lat

AZK7 Akrobatyka 6-8 lat

poniedziałek 16:00 - 16:45
CENA PROMOCYJNA: 102 ZŁ

Akrobatyka pomaga rozwijać wiele umiejętności i pozytywnie wpływa na rozwój i budowę całego ciała. Maluszki poprzez gry i zabawy, a także poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia, nie tylko spożytkują rozpierającą ich energię, ale również poprawią swoją postawę i koordynację.

Formularz kontaktowy

Wśród polecanych grup nie ma tej dopasowanej dla Ciebie?

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i pomożemy wybrać najodpowiedniejszą formę zajęć.

Na wszystkie Twoje pytania chętnie odpowiemy także telefonicznie po numerem telefonu 723 16 16 16

Jeśli nie znajdziesz poszukiwanej odpowiedzi, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza kontaktowego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Dane osobowe przetwarzane będą w celu rejestracji Uczestnika do wybranej grupy oraz kontakt w sprawach organizacyjnych związanych z rejestracją i realizacją zajęć.

Wyrażam zgodę na kontakt za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).