Martyna Efir
Profiles

Martyna Efir

HIP HOP / CHOREOGRAFIA

Tancerka i choreograf. Związana z tańcem i ruchem od najmłodszych lat. W 2018 r ukończyła kurs instruktora sportu ze specjalizacją taniec Hip-hop. Brała udział w różnego rodzaju zawodach i turniejach tanecznych, gdzie zdobywała liczne wyróżniania.

Nieprzerwanie rozwija się na warsztatach, obozach oraz projektach związanych z ruchem, tj. „MOVE”, „ EAST SIDE CREW FAM”, „MAD CATZ MENTORSHIP PROGRAM” czy „HEELS BY LALA”.

Ważnym aspektem jest dla niej trening motoryczny i dbanie o swoje narzędzie od podstaw, dlatego uczęszcza również na regularne treningi grupowe do placówki MO Studio w Warszawie. Martyna uwielbia pracę z ludźmi oraz dzielenie się pozytywną energią z otaczającym ją światem.

Martyna Efir
Profiles

Martyna Efir

HIP HOP / CHOREOGRAFIA

Tancerka i choreograf. Związana z tańcem i ruchem od najmłodszych lat. W 2018 r ukończyła kurs instruktora sportu ze specjalizacją taniec Hip-hop. Brała udział w różnego rodzaju zawodach i turniejach tanecznych, gdzie zdobywała liczne wyróżniania. Nieprzerwanie rozwija się na warsztatach, obozach oraz projektach związanych z ruchem.
więcej...

Inga Tynecka
Profiles

Inga Tynecka

JAZZ / CONTEMPORARY

Inga Tynecka swoją przygodę z tańcem zaczęła już w przedszkolu, a od 6 roku życia startuje na zawodach federacji IDO. Wielokrotnie stawała na najwyższym podium indywidualnie, w duetach oraz grupowo na zawodach krajowych i międzynarodowych.

Porusza się w stylach modern/ contemporary, jazz i commercial. Swój warsztat taneczny zdobywała i doskonali u wielu choreografów polskich jak i zagranicznych, takich jak: Adrianna Patłaszyńska, Alex Komulainen, Hope Maimane, Ainsley Rickets, Jan Ravnik, Nijawwon Matthews, David Cottle, Julia Spiesser, Lukas McFarlane, Dean Lee i wielu, wielu innych.

W tańcu nacisk kładzie na autentyczność, ruch i przekaz sceniczny. Na swoich zajęciach stawia na pozytywną energię, muzykalność, kreatywność i ceni sobie indywidualizm tancerza.

Inga Tynecka
Profiles

Inga Tynecka

JAZZ / CONTEMPORARY

Inga Tynecka swoją przygodę z tańcem zaczęła już w przedszkolu, a od 6 roku życia startuje na zawodach federacji IDO. Wielokrotnie stawała na najwyższym podium indywidualnie, w duetach oraz grupowo na zawodach krajowych i międzynarodowych. Porusza się w stylach modern/ contemporary, jazz i commercial.
więcej...