Karolina Lenarcik
Profiles

Karolina Lenarcik

JAZZ / CONTEMPORARY

Jest wielokrotną finalistką mistrzostw Europy i świata, a także wielokrotną mistrzynią Polski i świata. Jest półfinalistką programu Mam Talent. W 2018 roku wygrała pierwszą Galę Mistrzów Polskiej Federacji Tańca. Jest tancerką spektaklu „VARIETE’S Great Revue" krakowskiego Teatru Variete oraz występuje w warszawskiej restauracji klubowej Chaton. Wiele razy występowała na eventach, pokazach modowych czy fryzjerskich (Z.One Concept, Castrol, „Złota Nitka", Dragonfly, Dulux), w teledyskach muzycznych (np. „Sweet Emotions" Gromee i Josper, „Natural" Patrycja Kazadi), programach telewizyjnych („Taniec z Gwiazdami", „Jaka to melodia") oraz koncertach (z Natalią Nykiel podczas „Top of the Top Sopot Festival").

Wieloletnia tancerka Egurrola Dance Studio. Instruktor tańca jazzowego, przygotowania motorycznego i instruktor pilatesu. Choreograf i trener formacji Kolektyw Ruchu w Gdańsku. Na co dzień jest studentką piątego roku Psychologii Sportu na SWPS.

Nieustannie rozwija się w różnych stylach tanecznych u najwybitniejszych choreografów z Polski i zza granicy. Szkoliła się na zajęciach takich instruktorów jak m. in. Jan Ravnik, Michael Dameski, Lukas McFarlane, Blake McGrath, Krista Miller, Josh Denyer, Hope Maimane, Boi Boi, Zoe Tatopoulus i wiele wiele innych, a także w wielu tanecznych programach treningowych jak Launch Training Program w The Space Los Angeles, 10na10 Adrianny Patłaszyńskiej, Stage Training Program by Tina Papazyan, The Package by Tomasz Prządka, The House of Jazz Aleksandry Maliszewskiej.