Gosia Jasińska
Profiles

Gosia Jasińska

JAZZ

Prowadzi zajęcia z tańca jazzowego dla dzieci. Podczas zajęć panuje przyjazna atmosfera. Ćwiczenia przeplatane są zabawami ruchowymi, pomagającymi dzieciom w integracji i rozwijaniu umiejętności współpracy w grupie. Gosia z wykształcenia jest psychologiem, posiada uprawnienia pedagogiczne. Ukończyła kurs instruktora fitness w Towarzystwie Krzewienia Kultury Fizycznej w Toruniu.

Swoją przygodę ze sportem rozpoczęła w wieku 5 lat od uprawiania gimnastyki artystycznej, a w późniejszych latach także gimnastyki akrobatycznej. Pokochała taniec, uczęszczając do dziecięcego teatru muzycznego i postanowiła związać z nim swoją przyszłość. Wraz z toruńską grupą taneczną FIX zdobyła wiele tytułów na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych. Występowała z gwiazdami polskiej estrady w programach telewizyjnych i festiwalach. Należała także to zawodowej grupy tanecznej X-Ray w Warszawie.

Swoje umiejętności szkoliła u różnych choreografów m.in Giovanniego Minassi, Piotra Jagielskiego, Grzegorza Pańtaka, Anny Wielogórskiej, Moniki Moskwy, Andrzeja Adamczaka i Piotra Galińskiego.