Marta Czyż
Profiles

Marta Czyż

JAZZ

Marta Czyż - magister sztuki, absolwentka Choreografii i Teorii Tańca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, dyplomowany pedagog tańca jazzowego, choreograf 5, 6 oraz 10 edycji programu “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” dla telewizji Polsat. Od 2016 solistka widowiska muzyki i tańca “Usłyszeć Taniec” oraz pedagog w Chadek Musical Academy w Chełmskim Domu Kultury.

Od 2020 roku główny trener i choreograf zespołów Spin, Spinki 1 i Spinki 2 w MOSiR w Rumi. W latach 2012-2019 pedagog w największej szkole tańca w Polsce – Egurrola Dance Studio w Warszawie, a w latach 2017-2019 trener juniorskiego zespołu “Imagine”.

Marta studiowała w Contemporary Dance School w Hamburgu oraz otrzymała stypendium w duńskim collegeu Oure Sport & Performing Arts na linii Modern& Ballet.

Stale pogłębia swoją wiedzę z zakresu tańca jazzowego oraz współczesnego. Regularnie szkoli się za granicą i z ogromną radością i pasją przekazuje swoją wiedzę w Polsce.

Kinga Ostrowska
Profiles

Kinga Ostrowska

TANIEC TOWARZYSKI | PIERWSZY TANIEC

Gdy zobaczysz jej ruchy, zrozumiesz, co to znaczy pasja do tańca. Kinga to młoda kobieta, która swoją energią zarazi każdego. Często mówi, że tanecznym krokiem łatwiej idzie się przez życie.’
więcej...

Kinga Ostrowska
Profiles

Kinga Ostrowska

TANIEC TOWARZYSKI | PIERWSZY TANIEC

Gdy zobaczysz jej ruchy, zrozumiesz, co to znaczy pasja do tańca. Kinga to młoda kobieta, która swoją energią zarazi każdego. Na zajęciach spotkacie cierpliwą, spokojną osobę, która wprowadzi was w piękną taneczną podróż. Swoją przygodę z tańcem towarzyskim zaczęła od najmłodszych lat. Uczestniczyła w licznych turniejach ogólnopolskich, na których zdobyła najwyższe miejsca. Swoją taneczną wiedzę nabywała od mistrzów Polski, jak i świata. Pomimo iż nie tańczy już turniejowo, taniec nigdy nie przestał być ważny w jej życiu. Jak sama mówi, tanecznym krokiem łatwiej idzie się przez życie.’

Paweł Michno
Profiles

Paweł Michno

LADIES LATINO

Choreograf, tancerz zawodowy, pedagog tańca, reżyser widowisk tanecznych. Specjalizuje się w tańcu jazzowym i modern. Jest cenionym szkoleniowcem, regularnie zapraszanym na konsultacje i warsztaty taneczne w Polsce i za granicą.
Swój taneczny warsztat doskonalił szkoląc się w najlepszych szkołach tańca w Paryżu, Londynie i Nowym Yorku. Karierę taneczną rozpoczął w Kieleckim Teatrze Tańca, z którym regularnie występował na największych scenach tanecznych w całej Polsce. Od 2002 roku występował w Teatrze Komedia w Warszawie w musicalu "Chicago" w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego. W spektaklu tym wystąpił blisko 150 razy.

Przez wiele lat współpracował z zawodowymi grupami tanecznymi, tworząc oprawę artystyczną do eventów, koncertów i produkcji telewizyjnych. Wielokrotnie zapraszany był jako choreograf do programu telewizyjnego "You Can Dance Po Prostu Tańcz!". Stworzył choreografie do programów telewizyjnych: "World of Dance", "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", "Mam Talent", "Dance Dance Dance". W 2017 r. był choreografem ceremonii otwarcia "The World Games" we Wrocławiu.
W 2012 r. w teatrze Capitol odbyła się premiera spektaklu "LadyFossy 2", który wyreżyserował i w którym jest współautorem choreografii. Rok później, również w Teatrze Capitol odbyła się premiera spektaklu "Saligia, siedem grzechów głównych", którego jest pomysłodawcą i choreografem. W 2014 r. współtworzył choreografie do spektaklu tanecznego "Jego", wyprodukowanego przez B'Art Stowarzyszenie Artystyczne, prezentowanego na deskach Teatru Rampa w Warszawie. We wrześniu 2015 r. założył w Warszawie teatr tańca B. Sides Dance Company. W kwietniu 2016 r. odbyła się premiera pierwszego spektaklu pt. "Odwróceni". Spektakl był nagradzany w konkursach teatrów tańca w Polsce.

Tworzone przez niego choreografie były nagradzane w konkursach i turniejach tańca organizowanych przez różne federacje tańca (medale Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy, Mistrzostw Swiata). W 2006 roku założył formację Jazz One oraz Jazz One Junior, których choreografem jest do dnia dzisiejszego. Tancerze formacji Jazz One to aktualni Mistrzowie Swiata Federacji International Dance Organization.

Dominika DONA Cybulska-Musz
Profiles

Dominika DONA Cybulska-Musz

CONTEMPORARY JAZZ

Założycielka profesjonalnej szkoły tańca w Tychach - Akademii Tańca D Way of Life. Tancerka, instruktorka i choreograf.
• Magister wychowania fizycznego
• Instruktorka gimnastyki
• Instruktorka lekkiej atletyki
• Instruktorka fitness – nowoczesne formy gimnastyczne
• Instruktorka fitness ze specjalnością sporty siłowe
• Instruktorka tańca jazzowego
• Instruktorka sportu o specjalności TANIEC 

Dona związana jest z tańcem od 1995 roku. Swój warsztat szkoliła u wybitnych nauczycieli tańca, nie tylko w Polsce ale i na świecie (Elżbieta i Grzegorz Pańtak, Luciano Di Natale, Allan  McCormick,  Kate Jablonski, Stacy Jo Boeddeker, Paweł Michno, Rebecca Davies, Hope Maimane, Jan Ravnik, Julia Spiesser i wielu innych). Brała udział w wielu prestiżowych konkursach  tanecznych, a także zasilała kadrę narodową na Mistrzostwach Europy i Świata.

Jako choreograf stworzyła wiele   układów  nagradzanych, a także docenianych na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Jako tancerka występowała na licznych galach i pokazach tanecznych m.in . Eska Music Award. W 2011 roku uczestniczyła w warsztatach 6 edycji telewizyjnego show YOU CAN DANCE w Casablance. Tancerze D WAY OF LIFE z powodzeniem startują w programach TV - Got To Dance, You Can Dance, Mali Giganci, Mam Talent i World Of Dance. Dona zajmuje się również organizacją warsztatów tanecznych: Summer Workshops i Winter Workshops, na które zaprasza uznanych na całym świecie tancerzy i instruktorów, którzy niejednokrotnie po raz pierwszy goszczą w Polsce ( m.in . Kate Jablonski, Rebecca Davies, Jan Ravnik). Słysząc  muzykę  nie  możne  spokojnie ustać w miejscu. Jak sama mówi, taniec, to   jest dla niej sposób na życie. 

Karolina Lenarcik
Profiles

Karolina Lenarcik

JAZZ

Karolina Lenarcik, studentka Psychologii Sportu na SWPS. Odnosi wiele sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej International Dance Organization. Jest wielokrotną mistrzynią Polski i świata, a także finalistką mistrzostw Europy i świata. W 2019 roku razem z zespołem JazzOne zdobyli tytuł Mistrzów Świata w kategorii formacje jazz dorosłych. W 2019 roku została również Wicemistrzynią Świata i Europy w kategorii duety jazz oraz Wicemistrzynią Świata w kategorii mini formacje jazz dorosłych. W tym samym roku razem ze swoim partnerem tanecznym zostali trzykrotnymi Mistrzami Polski w kategoriach duety jazz, modern i show dance. 

Jest również półfinalistką programu Mam Talent. W 2018 roku wygrała pierwszą Galę Mistrzów Polskiej Federacji Tańca. Jest instruktorem tańca jazzowego oraz instruktorem pilatesu na macie. Ukończyła szkolenie przygotowania motorycznego tancerzy TrainLikeDancers: Level 1 i Level 2 u Beaty Nawrot, u której regularnie szkoli się w zakresie motoryki i pilatesu.

Nieustannie rozwija się w różnych stylach tanecznych u najwybitniejszych choreografów z Polski i zza granicy. Szkoli się na zajęciach takich instruktorów jak m. in. Jan Ravnik, Michael Dameski, Lukas McFarlane, Blake McGrath, Krista Miller, Josh Denyer, Boi Boi, Zoe Tatopoulus i wielu innych.

Aleksandra Grudzińska
Profiles

Aleksandra Grudzińska

TANECZNE 3-LATKI | JAZZ | BALET | LADIES LATINO | BACHATA

Wszechstronna tancerka oraz instruktorka z wieloletnim stażem, specjalizująca się w tańcach latynoamerykańskich i karaibskich, posiadająca najwyższą narodową klasę taneczną w sportowym tańcu towarzyskim. Wielokrotna laureatka i medalistka ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego w prestiżowych kategoriach tanecznych m.in. V-ce Mistrzyni Polski w kategorii Latino Freestyle, Mistrzyni Województwa Kujawsko-Pomorskiego i inne. Wykształcenie pedagogiczno-psychologiczne oraz wieloletnia praktyka taneczna w zakresie innych stylów tj. taniec klasyczny oraz taniec jazzowy sprawiają, że jej zajęcia to wyjątkowe połączenie tanecznego kunsztu i umiejętności instruktorskich, co doskonale wykorzystuje w pracy z rozmaitymi grupami wiekowymi. Wulkan kobiecości i osoba obdarzona ogromną charyzmą, która w tańcu kładzie nacisk nie tylko na kroki, ale przede wszystkim na aspekt autoekspresji, budowania swojej osobowości oraz kształtowania pewności siebie. Jej zajęcia to prawdziwa taneczna przygoda w najbardziej zmysłowej i energetycznej odsłonie!

Aleksandra Grudzińska
Profiles

Aleksandra Grudzińska

TANECZNE 3-LATKI | JAZZ | BALET | LADIES LATINO | BACHATA

Jej zajęcia to wyjątkowe połączenie tanecznego kunsztu i umiejętności instruktorskich. Wulkan kobiecości i osoba obdarzona ogromną charyzmą, która w tańcu kładzie nacisk nie tylko na kroki, ale przede wszystkim na aspekt budowania swojej osobowości oraz kształtowania pewności siebie.
więcej...

Paulina Wiszka Wiszowata
Profiles

Paulina Wiszka Wiszowata

DANCEHALL | VIDEOCLIP | TWERK

Tancerka i instruktorka. Od 10 roku życia uczęszczała na zajęcia taneczne z różnych stylów m. in. tańca towarzyskiego, hip hopu, house’u oraz dancehallu i to właśnie dancehall skradł jej serce. Podczas swoich zajęć stara się przekazywać uczniom jak najwięcej pozytywnej energii. Tworząc choreografię skupia się przede wszystkim na muzykalności, akcentowaniu słów oraz ciekawych dźwięków w muzyce. Obecnie jest członkiem ekipy Les Chattes, z którą dostała się do półfinału 7 edycji programu Mam Talent.
Paulina ma na swoim koncie również inne sukcesy m.in. :

Finalistka programu YOU CAN DANCE 9,

1msc solo „Special Gyal Universe 2020” Paryż,
2msc solo Dancehall Famale ,,Mad Spirit Anniversary vol.4" Ukraina 2019,
Finałowa 10 solo Dancehall Pro ,,Mad Spirit Anniversary vol.4" Ukraina 2019,
1msc duet DHQ ,,Wicked Dance Contest'' 2019,
1msc solo Special Gyal ,,Dancehall or die & Special Gya Poland” 2019,
1msc solo Dancehall Or Die ,,Dancehall or die & Special Gya Poland” 2019,
1msc solo ,,Dancehall or die & Special Gya Poland” 2018,
1msc w kategorii formacje ,,Special Gyal Poland” 2018,
2msc solo „Dancehall Or Die Jamaican Edition” 2017,
1msc „Special Gyal Poland” 2016,
2msc trio „Special Gyal Universe” Paryż 2016,
3msc solo „Special Gyal Universe” Paryż 2016,
2msc „Slavic Dancehall Queen” 2016,
3msc w kategorii solo „Dancehall Challenge” 2016,
3msc w kategorii duety „Dancehall Challenge” 2016,
3msc” Dancehall Queen Polska” 2015.

Paulina Wiszka Wiszowata
Profiles

Paulina Wiszka Wiszowata

DANCEHALL | VIDEOCLIP | TWERK

Paulina Wiszka to niezwykła bomba pozytywnej twerkowej energii. Utalentowana, zawsze uśmiechnięta i utytułowana tancerka.
więcej...