Kinga Ostrowska
Profiles

Kinga Ostrowska

TANIEC TOWARZYSKI | PIERWSZY TANIEC

Gdy zobaczysz jej ruchy, zrozumiesz, co to znaczy pasja do tańca. Kinga to młoda kobieta, która swoją energią zarazi każdego. Często mówi, że tanecznym krokiem łatwiej idzie się przez życie.’
więcej...

Kinga Ostrowska
Profiles

Kinga Ostrowska

TANIEC TOWARZYSKI | PIERWSZY TANIEC

Gdy zobaczysz jej ruchy, zrozumiesz, co to znaczy pasja do tańca. Kinga to młoda kobieta, która swoją energią zarazi każdego. Na zajęciach spotkacie cierpliwą, spokojną osobę, która wprowadzi was w piękną taneczną podróż. Swoją przygodę z tańcem towarzyskim zaczęła od najmłodszych lat. Uczestniczyła w licznych turniejach ogólnopolskich, na których zdobyła najwyższe miejsca. Swoją taneczną wiedzę nabywała od mistrzów Polski, jak i świata. Pomimo iż nie tańczy już turniejowo, taniec nigdy nie przestał być ważny w jej życiu. Jak sama mówi, tanecznym krokiem łatwiej idzie się przez życie.’

Paweł Michno
Profiles

Paweł Michno

LADIES LATINO

Choreograf, tancerz zawodowy, pedagog tańca, reżyser widowisk tanecznych. Specjalizuje się w tańcu jazzowym i modern. Jest cenionym szkoleniowcem, regularnie zapraszanym na konsultacje i warsztaty taneczne w Polsce i za granicą.
Swój taneczny warsztat doskonalił szkoląc się w najlepszych szkołach tańca w Paryżu, Londynie i Nowym Yorku. Karierę taneczną rozpoczął w Kieleckim Teatrze Tańca, z którym regularnie występował na największych scenach tanecznych w całej Polsce. Od 2002 roku występował w Teatrze Komedia w Warszawie w musicalu "Chicago" w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego. W spektaklu tym wystąpił blisko 150 razy.

Przez wiele lat współpracował z zawodowymi grupami tanecznymi, tworząc oprawę artystyczną do eventów, koncertów i produkcji telewizyjnych. Wielokrotnie zapraszany był jako choreograf do programu telewizyjnego "You Can Dance Po Prostu Tańcz!". Stworzył choreografie do programów telewizyjnych: "World of Dance", "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", "Mam Talent", "Dance Dance Dance". W 2017 r. był choreografem ceremonii otwarcia "The World Games" we Wrocławiu.
W 2012 r. w teatrze Capitol odbyła się premiera spektaklu "LadyFossy 2", który wyreżyserował i w którym jest współautorem choreografii. Rok później, również w Teatrze Capitol odbyła się premiera spektaklu "Saligia, siedem grzechów głównych", którego jest pomysłodawcą i choreografem. W 2014 r. współtworzył choreografie do spektaklu tanecznego "Jego", wyprodukowanego przez B'Art Stowarzyszenie Artystyczne, prezentowanego na deskach Teatru Rampa w Warszawie. We wrześniu 2015 r. założył w Warszawie teatr tańca B. Sides Dance Company. W kwietniu 2016 r. odbyła się premiera pierwszego spektaklu pt. "Odwróceni". Spektakl był nagradzany w konkursach teatrów tańca w Polsce.

Tworzone przez niego choreografie były nagradzane w konkursach i turniejach tańca organizowanych przez różne federacje tańca (medale Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy, Mistrzostw Swiata). W 2006 roku założył formację Jazz One oraz Jazz One Junior, których choreografem jest do dnia dzisiejszego. Tancerze formacji Jazz One to aktualni Mistrzowie Swiata Federacji International Dance Organization.

Dominika DONA Cybulska-Musz
Profiles

Dominika DONA Cybulska-Musz

CONTEMPORARY JAZZ

Założycielka profesjonalnej szkoły tańca w Tychach - Akademii Tańca D Way of Life. Tancerka, instruktorka i choreograf.
• Magister wychowania fizycznego
• Instruktorka gimnastyki
• Instruktorka lekkiej atletyki
• Instruktorka fitness – nowoczesne formy gimnastyczne
• Instruktorka fitness ze specjalnością sporty siłowe
• Instruktorka tańca jazzowego
• Instruktorka sportu o specjalności TANIEC 

Dona związana jest z tańcem od 1995 roku. Swój warsztat szkoliła u wybitnych nauczycieli tańca, nie tylko w Polsce ale i na świecie (Elżbieta i Grzegorz Pańtak, Luciano Di Natale, Allan  McCormick,  Kate Jablonski, Stacy Jo Boeddeker, Paweł Michno, Rebecca Davies, Hope Maimane, Jan Ravnik, Julia Spiesser i wielu innych). Brała udział w wielu prestiżowych konkursach  tanecznych, a także zasilała kadrę narodową na Mistrzostwach Europy i Świata.

Jako choreograf stworzyła wiele   układów  nagradzanych, a także docenianych na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Jako tancerka występowała na licznych galach i pokazach tanecznych m.in . Eska Music Award. W 2011 roku uczestniczyła w warsztatach 6 edycji telewizyjnego show YOU CAN DANCE w Casablance. Tancerze D WAY OF LIFE z powodzeniem startują w programach TV - Got To Dance, You Can Dance, Mali Giganci, Mam Talent i World Of Dance. Dona zajmuje się również organizacją warsztatów tanecznych: Summer Workshops i Winter Workshops, na które zaprasza uznanych na całym świecie tancerzy i instruktorów, którzy niejednokrotnie po raz pierwszy goszczą w Polsce ( m.in . Kate Jablonski, Rebecca Davies, Jan Ravnik). Słysząc  muzykę  nie  możne  spokojnie ustać w miejscu. Jak sama mówi, taniec, to   jest dla niej sposób na życie. 

Paulina Wiszka Wiszowata
Profiles

Paulina Wiszka Wiszowata

DANCEHALL | VIDEOCLIP | TWERK

Tancerka i instruktorka. Od 10 roku życia uczęszczała na zajęcia taneczne z różnych stylów m. in. tańca towarzyskiego, hip hopu, house’u oraz dancehallu i to właśnie dancehall skradł jej serce. Podczas swoich zajęć stara się przekazywać uczniom jak najwięcej pozytywnej energii. Tworząc choreografię skupia się przede wszystkim na muzykalności, akcentowaniu słów oraz ciekawych dźwięków w muzyce. Obecnie jest członkiem ekipy Les Chattes, z którą dostała się do półfinału 7 edycji programu Mam Talent.
Paulina ma na swoim koncie również inne sukcesy m.in. :

Finalistka programu YOU CAN DANCE 9,

1msc solo „Special Gyal Universe 2020” Paryż,
2msc solo Dancehall Famale ,,Mad Spirit Anniversary vol.4" Ukraina 2019,
Finałowa 10 solo Dancehall Pro ,,Mad Spirit Anniversary vol.4" Ukraina 2019,
1msc duet DHQ ,,Wicked Dance Contest'' 2019,
1msc solo Special Gyal ,,Dancehall or die & Special Gya Poland” 2019,
1msc solo Dancehall Or Die ,,Dancehall or die & Special Gya Poland” 2019,
1msc solo ,,Dancehall or die & Special Gya Poland” 2018,
1msc w kategorii formacje ,,Special Gyal Poland” 2018,
2msc solo „Dancehall Or Die Jamaican Edition” 2017,
1msc „Special Gyal Poland” 2016,
2msc trio „Special Gyal Universe” Paryż 2016,
3msc solo „Special Gyal Universe” Paryż 2016,
2msc „Slavic Dancehall Queen” 2016,
3msc w kategorii solo „Dancehall Challenge” 2016,
3msc w kategorii duety „Dancehall Challenge” 2016,
3msc” Dancehall Queen Polska” 2015.

Paulina Wiszka Wiszowata
Profiles

Paulina Wiszka Wiszowata

DANCEHALL | VIDEOCLIP | TWERK

Paulina Wiszka to niezwykła bomba pozytywnej twerkowej energii. Utalentowana, zawsze uśmiechnięta i utytułowana tancerka.
więcej...

Grzegorz Pańtak
Profiles

Grzegorz Pańtak

Tancerz - solista Kieleckiego Teatru Tańca, pedagog tańca jazzowego, choreograf. Wicedyrektor Kieleckiego Teatru Tańca.
Absolwent Państwowej Szkoły Baletowej w Bytomiu oraz AWF w Katowicach. Wiedzę z zakresu stylów tańca jazzowego poszerza systematycznie u pedagogów paryskich szkół tańca.

Jako solista występuje gościnnie w Operze Wrocławskiej, Teatrzr Maryjskiem w Petersburgu i w Edynburgu. Był półfinalistą prestiżowego Międzynarodowego Konkursu Baletu i Tańca Współczesnego w Nagoi w kategorii modern - Japonia (2005).

Wspólnie z Elżbietą Szlufik-Pańtak stworzył i prowadzi Kielecki Teatr Tańca, jeden z trzech instytucjonalnych teatrów tańca w Polsce, w którym zrealizował jako choreograf kilkanaście spektakli.

Jako choreograf realizuje także programy rozrywkowe i koncerty telewizyjne: finał Miss Polonia TVP 1 (2000), koncert teatralny Femme Fatale Justyny Steczkowskiej TVP 2 (2004), Sopot Festiwal TVP 1 Koncert Przeboje Lata Jedynki (2006), You Can Dance – polska, pierwsza i druga edycja TVN (2007,2008), film muzyczno - taneczny Siedem Bram Jerozolimy Krzysztofa Pendereckiego w Operze Narodowej, reżyseria Jarosław Minkowicz, animacje Tomasz Bagiński, scenografia Borys Kudlička TVP (2008), widowisko taneczno-muzyczne CHOPIN4, (2010) reżyseria Jarosław Minkowicz, z udziałem artystów American Ballet Theatre, Ballet Arizona, Ballet Noir – New York City, Bayerisches Staatsballett Monachium, Kieleckiego Tetaru Tańca, Polskiego Baletu Narodowego, Teatru Wielkiego w Łodzi.

Jest wykładowcą tańca jazzowego na wielu warsztatach Polsce i USA, kursach kwalifikacyjnych i wyższych uczelniach: Wyższa Szkoła Umiejętności w Kielcach (studia licencjackie), Uniwersytet Rzeszowski ( studia podyplomowe), Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie (pedagogika baletu – studia magisterskie).

Patrycja Winiarska
Profiles

Patrycja Winiarska

Patrycja „Pati” Winiarska z tańcem związana jest od swoich najmłodszych lat. Na początku poznawała uroki tańca towarzyskiego, następnie szkoliła się u najlepszych tancerzy z całego świata w takich stylach jak Hip Hop, House, Afro-House. W roku 2013 zaczęła swoją przygodę ze stylem zwanym Waacking – do tej pory najbliższym jej sercu.
Cały czas aktywna na polskiej i zagranicznej scenie, rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w warsztatach i wydarzeniach tanecznych. Inspiruję się i zdobywa wiedzę podróżując po Europie czy też USA. Mimo wyjazdów uważa, że trening to podstawa, bo samo nic się nie zrobi.
Aktualnie reprezentuje ekipę „Radomski Kolektyw”. Stara się też aktywnie uczestniczyć w szerzeniu kultury oraz rozwijać scenę waackingową w Polsce. Promuje Waacking w Lublinie i Radomiu podczas swoich regularnych zajęć, ale również w innych miastach prowadząc warsztaty.

Radosław ZOLSKY Kozłowski
Profiles

Radosław ZOLSKY Kozłowski

Zolsky F.E.A. - jeden z czołowych tancerzy Hip Hop w Polsce, magister sztuki na kierunku malarstwo, w 2017-2018 wykładowca tańca na AWF Poznań na kierunku taniec, członek organizacji NBDS, tancerz, nauczyciel tańca, juror zawodów tanecznych. Głównym stylem, którym się zajmuje jest Freestyle Hip Hop Dance. Zwycięzca m.in. Random Circles 2018 (Frankfurt nad Menem), Baza Battle 2020 (Ryga)

Karolina Cuki Dziemieszkiewicz
Profiles

Karolina Cuki Dziemieszkiewicz

COMMERCIAL, HIGH HEELS

Instruktor styli takich jak: commercial, hip hop, high heels. Choreograf popularnego programu Dance Dance Dance w którym trenuje najpopularniejsze polskie gwiazdy. Profesjonalna tancerka grupy tanecznej Volt.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w grupie BRC, trenując wraz ze znajomymi w podziemiach kościoła. Jej ambicja i chęć rozwoju motywują ją do ciągłego pogłębiania swoich umiejętności. Brała udział w warsztatach światowych szkół tańca, takich jak: Millenium Dance Complex w Los Angeles, Debbie Reynolds Dance Studio, Movement Lifestyle, EDGE, IDA Hollywood.

Trenowała pod okiem znanych na całym świecie choreografów: ricia Miranda, Andy J., Lee Daniels, Miguel Anthonio, Tony Tzar, Joesar czy Candace Brown.