Anna Karcz
Profiles

Anna Karcz

JAZZ

Anna Karcz swoją przygodę z tańcem zaczęła w rodzinnych Kielcach, gdzie wiele lat szkoliła się w technikach jazz oraz modern, osiągając przy tym duże sukcesy na pułapie krajowym jak i międzynarodowym. Kształci się biorąc udział w licznych warsztatach oraz programach w Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych.

Była uczestniczką wymiany polsko-chińskiej, a także wymiany międzynarodowej we współpracy z Agencia Andaluza de Instituciones Culturales oraz eviDance2030. Należy do stowarzyszenia Poruszeni z którymi realizuje liczne projekty sceniczne i teatralne, m.in. spektakl ‚Judas’ oraz ‚Ogród Rozkoszy’. Obecnie jest zaangażowana także w spektakl ‚Viva City’. W tym roku miała również okazję poprowadzić warsztaty w Misty Dance Theather w Paryżu.

Na swoim koncie ma także występy komercyjne i telewizyjne. Wielokrotnie reprezentowała kraj na arenie międzynarodowej federacji International Dance Organization, gdzie zajęła takie tytuły jak Vice Mistrzostwo Świata Duet Jazz oraz Modern, Mistrzostwo Świata Mini Formacja Modern.