Ania Rygielska
Profiles

Ania Rygielska

LADIES LATINO | SEXY DANCE | TANIEC TOWARZYSKI

Silna i kobieca. Energiczna, ale cierpliwa! Anna Rygielska będzie Waszym przewodnikiem po świecie tańca towarzyskiego. W kobiecym gronie rozbudzi zmysły na sexy dance i pokaże, jak czerpać radość z gorących rytmów ladies latino.

Anna naukę tańca rozpoczęła w wieku 7 lat. Wielokrotnie triumfowała na turniejach ogólnopolskich, dzięki czemu udało jej się zdobyć klasę B w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

W roku 2010 wyjechała do Stanów Zjednoczonych i zdobyła tam mistrzowską klasę taneczną S. Chciała poznać także inne techniki, dlatego wybrała Brodway Dance Center w Nowym Jorku – słynną szkołę tańca, w której uczyli się mistrzowie.

Warsztat udoskonalała pod okiem Dariusza R. Hochmana (balet), Davida Howarda (balet), Marii Torres (latin jazz), Andrei Brown (jazz), Sheryl Murakami (hip-hop) czy Amber Paul (yoga). Tańca towarzyskiego uczyła się u najlepszych trenerów z całego świata, a także u polskich mistrzów: Ivony Pavlović, Arkadiusza Pavlović, Barbary i Wojciecha Przemienieckich, Anny i Leszka Romankiewiczów.