Agata Stachowiak
Profiles

Agata Stachowiak

JAZZ

Utalentowana tancerka, laureatka wielu konkursów tanecznych w Polsce i na arenie międzynarodowej. Finalistka 8 edycji programu You Can Dance. Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Brała udział w spektaklach baletowych na deskach Opery NOVA w Bydgoszczy.

Szkoliła się u wielu nauczycieli w Polsce i zagranicą m.in. Brian Friednam, Julia Spiesser, NappyTabs, Diana Matos, Wiola Fiuk, Piotr Jagielski, Natalia Madejczyk. Miała okazję uczyć się w Nowym Jorku na Broadway Dance Center z takimi choreografami jak: Nijawwon Matthews, Tom Richardson, Hannah Frederick, Phil Orsano, Teddy Tedholm, Courtney Galiano. Po ukończeniu Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej kontynuowała swoją naukę jako tancerka w Międzynarodowym Programie tanecznym Budapest Dance Theatre DEPO.

Tancerka na statkach pasażerskich Costa Cruises. A już w tym roku po raz kolejny będzie miała szansę rozwijać swoje umiejętności na Broadway Dance Center dzięki zdobyciu stypendium tanecznego podczas warsztatów Broadway Beasts w Warszawie.

Ponieważ taniec jest jej największą pasją na zajęciach oddaje całą siebie i do każdego podchodzi indywidualnie. Jej zajęcia to gwarancja świetnej atmosfery i efektywnej nauki bazującej na technice klasycznej.