workout gimnastyczny
Project

workout gimnastyczny

Specjalnie zaprojektowany program mający na celu rozwinięcie umiejętności motorycznych i fizycznych niezbędnych do osiągnięcia maksymalnej wydajności w tańcu.

ladies commercial
Project

ladies commercial

Ladies commercial to fuzja wielu stylów tanecznych w kobiecej odsłonie. Efektowne choreografie wykorzystywane są między innymi w teledyskach i na koncertach.

modern
Project

modern

Jeżeli sam ruch to dla Ciebie za mało, modern jest własnie dla Ciebie. Pobudź swoją wyobraźnię, bądź kreatywny i wyraź siebie, a przy okazji zaprzyjaźnij się z podłogą.

zdrowy kręgosłup
Project

zdrowy kręgosłup

Problemy z kręgosłupem mogą dotknąć każdego, bez względu na wiek – dlatego na nasze ćwiczenia zapraszamy wszystkich! Każdy zasługuje na zdrowe i silne plecy.

stretching
Project

stretching

Zwiększ ruchomość stawów, uelastycznij ścięgna i wizualnie wysmuklij sylwetkę – nawet bez gubienia kilogramów! Nasze ciało stanie się sprawniejsze, bardziej sprężyste i mniej podatne na urazy i kontuzje.

hip hop
Project

hip hop

Jeśli drzemią w Tobie pokłady energii i nie wiesz, jak je ujarzmić, te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Poznasz nie tylko nowy styl taneczny, ale także nowy styl życia. Daj się mu ponieść!

jazz
Project

jazz

Jazz jest stylem tanecznym, za pomocą którego opowiesz swoją własną historię. Wyrażanie emocji to obok dobrej techniki najważniejszy czynnik, prowadzący tancerza prosto do perfekcji.