Nasza oferta dla firm to nie tylko wynajem sal na spotkania szkoleniowe i integracyjne w dobrej lokalizacji, ale również pełna oferta zajęć tanecznych i nie tylko! Zorganizuj swoim pracownikom niezapomnianą integrację z Jagielski Dance Project. Do dyspozycji przestronne, nowocześnie zaaranżowane przestrzenie i duży parking. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! 

oferta dla firm - szkoła tańca Jagielski Dance Project

Oferta dla firm – lekcje tańca

Oferta szkoły tańca Jagielski Dance Project dla firm obejmuje między innymi:

  • organizację integracyjnych warsztatów tanecznych wyłącznie dla pracowników firmy w naszym studiu lub innej lokalizacji – lekcje tańca np. dla dzeci pracowników lub grupy pracowników na każdym poziomie tanecznym;
  • organizację animacji tanecznych w wybranej lokalizacji np. podczas wyjazdu szkoleniowego lub konferencji;
  • udział pracowników oraz ich rodzin w regularnych zajęciach w szkole tańca. Firma może dofinansować udział w lekcjach m.in. poprzez wykorzystanie środków ZFŚS. Honorujemy również karty Benefit MultiSport oraz FitProfit;
  • taniec jako sposób na udoskonalenie imprezy firmowej – pokaz tańca duetu lub grupy tanecznej w miejscu, w którym odbywa się impreza firmowa (możliwy na terenie całego kraju).

Oferta dla firm – wynajem sal

W Jagielski Dance Project istnieje możliwość wynajmu sal nie tylko w celach tanecznych. Zorganizuj spotkanie integracyjne albo szkoleniowe w luźnej, swobodnej atmosferze w bardzo dobrej lokalizacji. Do dyspozycji masz kilka sal różnej wielkości i możliwość zorganizowania serwisu kawowego czy cateringu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

  • przestrzeń szkoleniowa – przestronne sale wyposażone w lustra;
  • kreatywne spotkania dla pracowników – mozliwość skorzystania z projektora;
  • sala bankietowa – duża sala, która pomieści kilkadziesiąt osób.

Więcej informacji TUTAJ.

Współpraca

Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny, dostosowany do wymagań sposób. Oferta jest w pełni elastyczna, a szczegóły za każdym razem omawiamy bezpośrednio z przedstawicielami zainteresowanymi współpracą.

W celu uzyskania szerszej informacji wystarczy wysłać e-mail na adres kontakt@dancepro.pl lub zadzwonić pod numer telefonu
730 720 750 (Kuba Stanowski – manager).

Chętnie przygotujemy indywidualną ofertę, która spełni Państwa oczekiwania.

Reklama w szkole i oferta sponsorska

Reklamuj się w największym studiu tańca w Toruniu! W naszej szkole codziennie pojawia się kilkadziesiąt osób, w skali miesiąca jest ich ok. 1000! Studio tańca Jagielski Dance Project jest to doskonała przestrzeń reklamowa. Istnieje możliwość umieszczenia w recepcji firmowych wizytówek, ulotek, wywieszenia na tablicach informacyjnych plakatów, a także ustawienia rollup-ów. Warunki do indywidualnego uzgodnienia.

Wspieraj talent – jesteśmy doskonałym partnerem w promowaniu wizerunku firmy! Dwa razy w roku organizujemy Przeglądy Taneczne Jagielski Dance Project. To największa taneczna impreza w Toruniu. Poprzednia edycja zgromadziła ponad 2,5 tysięczną publiczność! Twoja firma może stać się częścia tego wielkiego tanecznego show! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sponsorską.

Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami telefonicznie: 723 16 16 16 lub mailowo: kontakt@dancepro.pl Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!