Obóz DANCEPRO - Jagielski Dance Project Wakacje 2018

Dla wszystkich miłośników akrobatyki mamy w tym roku niespodziankę – obóz akrobatyczny zorganizowany specjalnie dla Was!

Na obóz zapraszamy wszystkich – nie tylko uczniów szkoły tańca Jagielski Dance Project! 

Przygotuj się na największą dawkę akrobatyki i na niezapomniane przeżycia! Obóz DANCEPRO to doskonalenie umiejętności, szybkie postępy i przede wszystkim – dzielenie się wspólną pasją!

Obóz akrobatyczny DANCEPRO

SZYBKIE POSTĘPY
Codziennie odbędą się co najmniej 3 treningi, co umożliwi twojemu dziecku szybkie i widoczne postępy. W trakcie pobytu na obozie odbędzie się tyle treningów ile przez 3 miesiące regularnych zajęć!
Udział w obozie akrobatycznym DANCEPRO to szansa na polepszenie techniki, zwiększenie dynamiki, dopracowanie skoków, a także poznanie nowych elementów akrobatycznych.

NIE TYLKO AKROBATYKA
Oprócz akrobatyki w programie również trening siłowy i stretching, a także animacje i zajęcia taneczne w różnych stylach. Po co akrobatom taniec? Nauka choreografii i praca nad płynnym ruchem jest niezbędna, aby stworzyć dobry występ – zajęcia pomogą zwiększyć świadomość ciała i poprawić prezencję.

AKROBATYKA DLA KAŻDEGO
Każdy może pojechać z nami na obóz, również osoby nieuczęszczające na zajęcia do Jagielski Dance Project – jedyny warunek to minimum roczne doświadczenie.
Obóz akrobatyczny DANCEPRO jest obozem sportowym – jest to doskonałe miejsce dla dzieci, które są gotowe na totalną dawkę ruchu!

 

SPRAWDZONE MIEJSCE
Obóz odbędzie się w Centrum Wypoczynkowo-Rehabilitacyjnym Activ w Sypniewie koło Jastrowia (około 180 km od Torunia na pojezierzu Drawsko-Wałeckim). Nasi podopieczni i wychowawcy już doskonale znają to miejsce.
Dojazd na obóz i powrót komfortowym autokarem – spod JDP wraz z opiekunami.

WYSOKI STANDARD
Ośrodek Activ jest nowoczesnym centrum wypoczynkowo-rekreacyjnym, na terenie którego znajdują się: pełnowymiarowa hala sportowa, kryta pływalnia (25 metrów długości), baseny zewnętrzne z miejscem do wypoczynku, boiska sportowe, korty tenisowe, plac zabaw, centrum rozrywki, sala dyskotekowa i oczywiście sale treningowe!
Uczestnicy zamieszkają w komfortowych pokojach (2-3-4 osobowych) z łazienkami.

BEZPIECZEŃSTWO
Cały obiekt, na terenie którego odbędzie się obóz jest zamknięty i monitorowany na powierzchni 4 hektarów. Nasza doświadczona i odpowiednio wykwalifikowana kadra wychowawców będzie czuwać nad waszymi pociechami przez całą dobę.
Każdy uczestnik będzie objęty ubezpieczeniem NNW.
Obóz zgłoszony jest do kujawsko-pomorskiego Kuratorium Oświaty. Jako zorganizowany wypoczynek może być dofinansowany przez pracodawcę.

NIE TYLKO TRENINGI – MOC  ATRAKCJI
Oprócz codziennych treningów, uczestnicy będą mieli zapewniony szeroki program zajęć dodatkowych. Do ich dyspozycji będzie kryta pływalnia, basen zewnętrzny, boiska sportowe, korty tenisowe, plac zabaw, a także centrum rozrywki wyposażone w stoły do ping ponga i piłkarzyki. Wśród dodatkowych atrakcji nie zabraknie ogniska, dyskoteki, baloniady, podchodów, wieczorów filmowych oraz zabaw i konkursów integrujących wszystkich uczestników obozu.

PEŁNE WYŻYWIENIE
Trzy pożywne posiłki dziennie (śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja) zapewnią młodym tancerzom odpowiednią dawkę energii potrzebną do wzmożonego wysiłku fizycznego podczas treningów.

NOWE PRZYJAŹNIE
Obóz DANCEPRO to nie tylko świetna okazja do nabycia nowych umiejętności tanecznych, ale również do poznania nowych koleżanek i kolegów, z którymi można aktywnie spędzać czas i dzielić się akrobatyczną pasją – również po obozie kontynuując od września zajęcia w Jagielski Dance Project!

Kadra

Zapewniamy najlepszą akrobatyczną i taneczną kadrę! Każdy z instruktorów to doświadczony trener, wszechstronny sportowiec i mistrz w swoim stylu. Oprócz instruktorów Jagielski Dance Project na obozie nie zabraknie również gości.

Głównymi instruktorami akrobatyki będą:

Emilia Rudnicka

Emilia Rudnicka

AKROBATYKA

Miłość Emilii do akrobatyki rozpoczęła się już w przedszkolu. Po wielu sukcesach i osiągnięciu pełnoletności zafascynowała się akrobatyką powietrzną. Jej występy zachwycają, a uczniowie cenią ją za profesjonalizm, uśmiech i pasję, którą zaraża każdego.
więcej...

Obóz akrobatyczny – 14-22 lipca – dzieci do 13 lat

Uwaga! Obóz akrobatyczny DANCEPRO jest obozem sportowym.

Zapisy otwarte są dla wszystkich, nie tylko dla uczniów naszej szkoły, ale wymagane jest minimum roczne doświadczenie:

  • grupa akrobatyczna 7-9 lat
  • grupa akrobatyczna 10-13 lat
  • grupa akrobatyczna zaawansowana 7-13 lat + JDP TIGERS

W programie:

  • codziennie 3 treningi – akrobatyka na ścieżce, trening siłowy, stretching + animacje i zajęcia taneczne w różnych stylach.

Zapisy

Zapisy i więcej informacji w recepcji Jagielski Dance Project lub telefonicznie pod numerem telefonu 723 16 16 16. W celu otrzymania dodatkowych informacji możesz skontaktować się z nami za pomocą poniższego formularza.

Zapłać pierwszą ratę do 20. kwietnia i zdobądź rabat 100 zł!

Cena:

1750 zł – cena regularna

Zniżki:

zniżka 100 zł – dostępna dla każdego przy płatności pierwszej raty w terminie do 20.04.2018
zniżka 100 zł – dla aktywnych Członków Klubu uczęszczających na zajęcia w Jagielski Dance Project oraz uczestników poprzednich edycji obozów DANCEPRO
zniżka 50 zł – dla rodzeństwa

Terminy płatności:

1 rata do 20.04 – 500 zł, w tym 250 zł zadatku
2 rata do 20.05 – 500 zł
3 rata do 20.06 – w zależności od ceny i terminu płatności – dopłata do pełnej ceny.

Płatności można dokonać gotówką i kartą płatniczą w recepcji szkoły lub przelewem na konto:

Toruński Klub Sportowy DANCEPRO
ul. Grudziądzka 122a, 87-100 Toruń
Nr konta: 84 1140 2017 0000 4502 1290 7945

Tytuł przelewu:
obóz akro, nazwisko i imię uczestnika

Regulamin płatności dołączony jest do Karty Zgłoszeniowej. Karta zgłoszeniowa i kwalifikacyjna do pobrania poniżej lub w recepcji szkoły.

Przypominamy, że gwarancją rezerwacji miejsca na obozie jest nie tylko dokonanie opłaty, ale również dostarczenie Karty Zgłoszeniowej.

Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś powyżej wszystkich potrzebnych Ci informacji o obozie?

Wypełnij poniższy formularz – skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania.

Galeria