Natan finalistą programu YOU CAN DANCE – NOWA GENERACJA

Natan Grzybowski, 13 letni reprezentant toruńskiej szkoły tańca Jagielski Dance Project i tancerz grupy turniejowej jazz J2, dostał się do finałowej 16 uczestników w programie YOU CAN DANCE – Nowa Generacja.

To pierwszy w Europie programu, dedykowany tanecznie utalentowanym dzieciom. Do pierwszej edycji zgłosiło się ponad 1000 zdolnych dzieci.

Natan wziął udział w castingu we Wrocławiu i przeszedł do kolejnego etapu, czyli do Akademii w Zamku Książ. W ramach warsztatów 55 młodych tancerzy trenowało z utytułowanymi choreografami. Ostatnim etapem programu są odcinki w studio, do których dostało się 16 najlepszych, młodych tancerzy.

Wraz ze startem kolejnych odcinków rozpocznie się głosowanie SMS, które co tydzień wyłoni najlepszych. W finałowej rozgrywce na scenie zaprezentuje się czworo tancerzy i to spośród nich zostanie wybrany zwycięzca nowego show TVP.

Taneczne występy najmłodszych oceniają specjaliści: Klaudia Antos, Michał Misha Kostrzewski oraz Agustin Egurrola.

Ocena jury YOU CAN DANCE – Nowa Generacja

W odcinku 9 szesnastu uczestników tańczyło w parach, ale głosami telewidzów aż sześcioro z nich zmierzyło się w dogrywce, a dwóch odpadło.

Jurorzy programu wydali bardzo korzystny werdykt po występie Natana:

Klaudia Antos jako pierwsza oceniała pokaz duetu Natana i Amelii, powiedziała „nie jest łatwo wyjść z tego delikatnego, wrażliwego jazzowego boksu, a Wam się udało!”

Agustin Egurrola uważa, że Natan że jest wybitny! Padły nawet słowa „nie chcę powiedzieć, że jesteś moim faworytem, ale naprawdę masz szansę, moim zdaniem, wygrać ten program, pokazujesz, że jesteś wszechstronny i nie boisz się żadnych wyzwań”. 

Misha Kostrzewski również stwierdził, że Natan jest naprawdę genialnym tancerzem. Powiedział „dzisiaj petarda, byłeś jak ten Twój kostium – BŁYSKOTLIWY!”

W kolejnych odcinkach był jednym z faworytów jurorów i bez żadnej dogrywki dotarł do PÓŁFINAŁU, w którym zostało tylko 6 uczestników! W duecie z Amelią zatańczył miedzy innymi jazz i hip hop.

W niedzielę 21 listopada 2021, Natan dostał się do FINAŁU programu „YCD – Nowa Generacja”, w którym zostało już tylko 4 uczestników!!!

Głosowanie publiczności YOU CAN DANCE – Nowa Generacja

Trwa głosowanie publiczności!
Głosowanie odbywa się poprzez wysyłanie SMSów (koszt 3,69zł).

Natan Grzybowski – SMS o treści 14 na numer 7350

Wspólne oglądanie YOU CAN DANCE – Nowa Generacja w JDP

W każdą niedzielę organizujemy dla naszych tancerzy i akrobatów wspólne oglądanie programu YOU CAN DANCE – NOWA GENERACJA. Aby wziąć udział we wspólnym oglądaniu YCD należy zapisać się przez Portal Klienta na platformie Jack Rabbit.

Wspólnie kibicujemy Natanowi!

Aby zapisać się na wspólne oglądanie YCD na najbliższą niedzielę 28 listopada 2021 kliknij TUTAJ.

Kino Toruń Jagielski Dance Project

Konkurs JDP – NATAN w finale YCD!

Dodajmy skrzydeł Natanowi, niech czuje nasze wsparcie w Finale!!!
Zrób relację związaną z Natanem na IG, może być wszystko co będzie z nim związane i doda mu energii, każdy pomysł jest dobry np. relacja z oglądania odcinka You Can Dance, to jak wspólnie mu kibicujecie, czy zdjęcie z Natanem.

Koniecznie w niej oznacz @jdptorun i @nineczekk

Każda relacja to gwarantowana nagroda do odbioru podczas wspólnego oglądania Natana w niedzielę w naszej Szkole Tańca Jagielski Dance Project, a najlepsza zostanie dodatkowo wyróżniona.
Podczas Finału będziemy losować nagrody wśród wszystkich osób, które się pojawią w Szkole Tańca Jagielski Dance Project.

Nie może Cię zabraknąć!
Kibicujmy Razem!!!

Natan Grzybowski tancerz grupy turniejowej J2 i laureat wielu nagród

Natan Grzybowski

- solista jazz / modern -

Wielokrotny laureat konkursów tanecznych, wyjątkowo utalentowany, wrażliwy i pracowity tancerz. Jest przykładem jak ciężką pracą można osiągnąć sukces. Na trenigi dojeżdża z Rypina, ale wsparcie i zaangażowanie rodziców pozwala na regularny rozwój jego talentu. Reprezentuje Toruń w kategoriach solowych i w formacji tanecznej J2. Specjalizuje się w stylach jazz, modern, ale szkoli się na wielu polach, w różnych stylach tańca. Uczestniczył w obozach tanecznych organizowanych przez Jagielski Dance Project oraz w wielu warsztatach, m.in. Toruń Jazz Station.

Od 2017 roku jest podopiecznym Piotra Jagielskiego i reprezentuje naszą szkołę na największych zawodach tanecznych. Największymi solowymi osiągnięciami są:
1 miejsce na Mistrzostwach Świata IDO w kategorii jazz solo do 11 lat w 2019 roku
1 miejsce na Mistrzostwach Polski IDO w kategorii chłopcy do 11 lat w 2019 roku
1 miejsce na Mistrzostwach Polski WADF w kategorii chłopcy do 11 lat w 2019 roku
1 miejsce na Mistrzostwach Polski IDO w kategorii jazz solo męskie 13-14 lat w 2021 roku
1 miejsce na Mistrzostwach Polski WADF w kategorii Jazz dance improvisation junior w 2022 roku
1 miejsce na Mistrzostwach Polski IDO w kategorii solo męskie jazz dance junior 1 w 2022 roku
1 miejsce na Mistrzostwach Polski IDO Modern & Contemporary w kategorii męskie jazz dance junior 1 w 2022 roku
1 miejsce na Mistrzostwach Europy IDO w Macedonii w kategorii jazz solo męskie junior1
1 miejsce na Mistrzostwach Europy IDO w Macedonii w kategorii modern solo męskie junior1 w 2022 roku

Wystartował w programie You Can Dance - nowa generacja, gdzie otrzymał bilet do akademii i awansował do ścisłego finału programu.

Galeria You Can Dance

Galeria Jagielski Dance Project