Natan Grzybowski

Natan Grzybowski, 13 letni reprezentant toruńskiej szkoły tańca Jagielski Dance Project i tancerz grupy turniejowej jazz J2, dostał się do finałowej 16 uczestników w programie YOU CAN DANCE – Nowa Generacja.

To pierwszy w Europie programu, dedykowany tanecznie utalentowanym dzieciom. Do pierwszej edycji zgłosiło się ponad 1000 zdolnych dzieci.

Natan wziął udział w castingu we Wrocławiu i przeszedł do kolejnego etapu, czyli do Akademii w Zamku Książ. W ramach warsztatów 55 młodych tancerzy trenowało z utytułowanymi choreografami. Ostatnim etapem programu są odcinki w studio, do których dostało się 16 najlepszych, młodych tancerzy.

Wraz ze startem kolejnych odcinków rozpocznie się głosowanie SMS, które co tydzień wyłoni najlepszych. W finałowej rozgrywce na scenie zaprezentuje się czworo tancerzy i to spośród nich zostanie wybrany zwycięzca nowego show TVP.

Taneczne występy najmłodszych oceniają specjaliści: Klaudia Antos, Michał Misha Kostrzewski oraz Agustin Egurrola.

Ocena jury YOU CAN DANCE – Nowa Generacja

Za nami druga runda finałowych zmagań na wyjątkowej scenie „You Can Dance – Nowa Generacja”.

W odcinku 9 szesnastu uczestników tańczyło w parach, ale głosami telewidzów aż sześcioro z nich zmierzyło się w dogrywce, a dwóch odpadło.

Jurorzy programu wydali bardzo korzystny werdykt po występie Natana:

Klaudia Antos jako pierwsza oceniała pokaz duetu Natana i Amelii, powiedziała „nie jest łatwo wyjść z tego delikatnego, wrażliwego jazzowego boksu, a Wam się udało!”

Agustin Egurrola uważa, że Natan że jest wybitny! Padły nawet słowa „nie chcę powiedzieć, że jesteś moim faworytem, ale naprawdę masz szansę, moim zdaniem, wygrać ten program, pokazujesz, że jesteś wszechstronny i nie boisz się żadnych wyzwań”. 

Misha Kostrzewski również stwierdził, że Natan jest naprawdę genialnym tancerzem. Powiedział „dzisiaj petarda, byłeś jak ten Twój kostium – BŁYSKOTLIWY!”

Głosowanie publiczności YOU CAN DANCE – Nowa Generacja

Trwa głosowanie publiczności!
Głosowanie odbywa się poprzez wysyłanie SMSów (koszt 3,69zł).

Natan Grzybowski – SMS o treści 14 na numer 7350

Natan Grzybowski – tancerz grupy turniejowej jazz 12-15 lat

Natan Grzybowski

- solista jazz / modern -

Wielokrotny laureat konkursów tanecznych, wyjątkowo utalentowany, wrażliwy i pracowity tancerz. Jest przykładem jak ciężką pracą można osiągnąć sukces. Na trenigi dojeżdża z Rypina, ale wsparcie i zaangażowanie rodziców pozwala na regularny rozwój jego talentu. Reprezentuje Toruń w kategoriach solowych i w formacji tanecznej J2. Specjalizuje się w stylach jazz, modern, ale szkoli się na wielu polach, w różnych stylach tańca. Uczestniczył w obozach tanecznych organizowanych przez Jagielski Dance Project oraz w wielu warsztatach, m.in. Toruń Jazz Station.

Od 2017 roku jest podopiecznym Piotra Jagielskiego i reprezentuje naszą szkołę na największych zawodach tanecznych. Największymi solowymi osiągnięciami są:
1 miejsce na Mistrzostwach Świata IDO w kategorii jazz solo do 11 lat w 2019 roku
1 miejsce na Mistrzostwach Polski IDO w kategorii chłopcy do 11 lat w 2019 roku
1 miejsce na Mistrzostwach Polski WADF w kategorii chłopcy do 11 lat w 2019 roku
1 miejsce na Mistrzostwach Polski IDO w kategorii jazz solo męskie 13-14 lat w 2021 roku

Obecnie startuje w programie You Can Dance - nowa generacja, gdzie otrzymał bilet do akademii i awansował do finałowej 16tki uczestników programu.

Galeria You Can Dance

Galeria Jagielski Dance Project