MARZEC MIESIĄCEM KOBIET

Miesiąc kobiet w JDP

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych lekcjach przygotowanych przez kobiety dla kobiet.

Przygotowaliśmy 5 fantastycznych i bardzo kobiecych zajęć w ciągu 5 marcowych tygodni. W każdym tygodniu odbędzie się 1 lekcja.

Zajęcia przeznaczone są dla zupełnie początkujących oraz dla pań, które chciałyby spróbować swoich sił w nowych stylach tańca.

Udział w zajęciach w ramach MIESIĄCA KOBIET jest całkowicie bezpłatny, ale na zajęcia obowiązują zapisy on-line. Ze względu na ograniczenia liczby osób w salach, w zajęciach udział mogą wziąć wyłącznie zapisani uczestnicy.

Wybierz zajęcia dla siebie i zaproś koleżanki! Niech nasza szkoła stanie się miejscem, gdzie dobra zabawa, troska o zdrowie i dobre samopoczucie oraz swoboda i dobre towarzystwo pozwolą każdej kobiecie poczuć się niepowtarzalnie wyjątkowo!

Grafik zajęć

SYMBOL ZAJĘĆDATAGODZINASTYL TAŃCAWIEKPOZIOMINSTRUKTORSALAZAPISY
MK-BP4środa 02.03.202220:30 - 21:30Bachata solo16+poziom 1Paulina Pietrzyckafioletowa
MK-DP1środa 09.03.202220:30 - 21:30Ladies dance16+OPENPaulina Pietrzyckafioletowa
MK-SK4czwartek 24.03.202220:15 - 21:15Salsa solo16+poziom 1Kamilla Krajewskamalinowa
MK-CE2środa 23.03.202220:35 - 21:35Commercial16+poziom 1Eva Sokurenkofioletowa
MK-HH2środa 30.03.202220:00 - 21:00High heels16+OPENEva SokurenkomalinowaZAPISY

Nasze instruktorki, czyli kobiety dla kobiet

Poznaj nasze instruktorki, które przygotowały te wyjątkowe zajęcia.

Powiedzieć o nich, że kochają taniec to zdecydowanie za mało. Instruktorki Jagielski Dance Project żyją tańcem. Rozwijają się, szkolą i czerpią radość z dzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi. Naszą kadrę angażujemy z najwyższą starannością dbając o to, by temperament instruktora pasował do grupy, którą uczy.

Pracujemy z wykwalifikowanymi instruktorkami, które zapewniają nie tylko najwyższy poziom tanecznej edukacji, ale także fantastyczną atmosferę podczas zajęć. Poznaj je bliżej.

 

Eva Sokurenko

HIP HOP | COMMERCIAL | VIDEOCLIP

Młoda i utalentowana tancerka z ogromną pasją i pozytywną energią. Jej styl to fuzja wielu technik streetowych oraz swojego niepowtarzalnego groove'u. Jej uśmiech i bardzo optymistyczne podejście do tego, co robi nie dadzą szans nudzie na classach.
więcej...

Paulina Pietrzycka

BACHATA

Na co dzień spokojnie wykonuje obowiązki fryzjera, po pracy wybucha jak wulkan i zaczyna kroczyć w rytm muzyki. Kiedy z powodu kontuzji nie może chodzić, Paulina po prostu zaczyna tańczyć. To właśnie ten upór i dążenie do celu doprowadziły ją do osiągania tanecznych sukcesów.
więcej...

Kamilla Krajewska

SALSA | BACHATA

Joie de vivre – czyli radość życia! Kamila Krajewska próbuje rozbudzić ją w każdym ze swoich kursantów. O czym sami się przekonacie na zajęciach salsy i bachaty.
więcej...

Taniec i jego zalety

Taniec jak żadna inna forma ruchu daje pewność siebie, poczucie swobody i możliwość wyrażania swoich emocji. Na zajęciach dla kobiet odkryjesz swoją zmysłowość, zrelaksujesz się i zarazisz dobrą energią od instruktorki i pozostałych uczestniczek zajęć.

Przyjdź potańczyć na zajęcia dla kobiet i wyjdź z szerokim uśmiechem!

 

Pytania i wątpliwości

Masz pytania i wątpliwości? Nowi tancerze najczęściej potrzebują odpowiedzi na te pytania:

Najłatwiej wypełniając formularz rejestracyjny na naszej stronie, możesz to również zrobić osobiście w recepcji szkoły lub telefonicznie.

Najważniejsze są trzy elementy: STRÓJ, OBUWIE, WODA. Strój uzależniony jest od danego stylu tańca, jednak zawsze powinnien być wygodny, przewiewny i nie krępujący ruchów. Baletki kupisz w recepcji naszej szkoły.

JAZZ: jazzówki lub baletki, leginsy, przylegający top, koszulka,

BALET: baletki, leginsy, obcisła koszulka, spódniczka tutu

HIP HOP/ BREAKDANCE: wygodne buty sportowe, luźne dresowe spodnie, wygodny t-shirt,

AKROBATYKA: skarpetki, leginsy, wygodna koszulka, buty do przemieszczania się z szatni do sali

HIGH HEELS: stabilne buty na szpilce lub obcasie (mogą być botki), strój wygodny

SALSA, BACHATA, LADIES LATINO: chcemy żebyś czuła się kobieco, ale przede wszystkim wygodnie, na początek wystarczą buty sportowe, bardziej zaawansowane grupy zazwyczaj tańczą w butach tanecznych na obcasie

KURSY W PARACH: wygodne buty (mogą być sportowe), ubiór nie musi być sportowy

Po więcej najczęściej zadawanych pytań zajrzyj TUTAJ.