Obozy i kolonie zimowe dla grup zorganizowanych

Miejsce na zimowy obóz taneczny

Miejsce na organizację obozów, kolonii i zimowisk tanecznych w Toruniu.

Oferta skierowana jest do zorganizowanych grup tanecznych, szkół tańca, ośrodków i domów kultury. Oferta jest w pełni elastyczna i może być dostosowana do potrzeb grupy.

Zapewniamy

  • możliwość organizacji warsztatów lub regularnych zajęć tanecznych oraz akrobatycznych z wykwalifikowaną kadrą szkoły tańca Jagielski Dance Project lub zaproszonych gości
  • możliwość organizacji zajęć plastycznych i integracyjnych przez doświadczonych opiekunów
  • możliwość wynajmu 7 sal treningowych przystosowanych do zajęć tanecznych i akrobatycznych (lustra, drążki, materace, drabinki)
  • pomoc lub pośrednictwo w organizacji noclegu i wyżywienia
  • istnieje możliwość organizacji zwiedzania miasta oraz lokalnych atrakcji we współpracy z lokalnym biurem turystycznym

Sprawdź także wynajem sal.

Lokalizacja

Tu jesteśmy
Nasza szkoła mieści się na 1300 metrach kwadratowych w nowoczesnym budynku w pobliżu centrum miasta na ul. Grudziądzkiej 122a w Toruniu. Dojazd do centrum miasta i lokalnych atrakcji możliwy jest komunikacją miejską.

Toruń to świetne miejsce na zimowe wakacje dla dzieci. Z wielu dostępnych atrakcji rekomendujemy między innymi park trampolin, lodowisko, Młyn wiedzy, Planetarium i muzeum piernika.

Nocleg

Jedną z polecanych lokalizacji jest Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży. To nowoczesny hostel położony zaledwie około 2 km od budynku szkoły. Ceny noclegów zaczynają się już od 45 zł od osoby. Goście hostelu mogą także korzystać z udogodnień takich jak: świetlica, kafejka internetowa ze strefą relaksu, sale warsztatowo-konferencyjne, sala sportowo-rekreacyjna, boisko wielofunkcyjne, wypożyczalnia sprzętu sportowego (rowery, rolki, deskorolki, hulajnogi, piłki itp.) To doskonałe miejsce, aby zatrzymać się na dłużej w Toruniu. Budynek przylega do jednej z najlepszych toruńskich atrakcji dla dzieci Młyna Wiedzy

jagielski dance project - obozy, kolonie taneczne - zima 2019 - nocleg mcsm

Dostepne terminy

Sale treningowe dostępne są w godzinach 8:00 – 15:00

[table “374” not found /]

Sale taneczne i infrastruktura

W naszej szkole dostępnych jest aż sześć w pełni wyposażonych sal przeznaczonych do treningów tanecznych oraz jedna sala do akrobatyki.

Atrakcje i zwiedzanie

Lokalne biuro turystyczne może zaoferować Państwu

  • wycieczki po Toruniu z przewodnikiem
  • wycieczki do toruńskich muzeów
  • warsztaty i zajęcia (wyroby pierników, czerpanie papieru, kaligrafia)
  • wycieczki do pobliskich aquaparków

Formularz kontaktowy

Przeczytaj Regulamin strony internetowej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Dane osobowe przetwarzane będą w celu rejestracji Uczestnika do wybranej grupy oraz kontakt w sprawach organizacyjnych związanych z rejestracją i realizacją zajęć.

Wyrażam zgodę na kontakt za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).