Klaudia Tyżaj - JAZZ MASTERCLASS - Szkoła Tańca Jagielski Dance Project
W sobotę 18 stycznia w Jagielski Dance Project odbędą się zajęcia JAZZ MASTERCLASS z Klaudią Tyżaj.

Zajęcia z Klaudią to inspirująca dawka tańca współczesnego i jazzowego.

 

Z kim?

Klaudia Tyżaj

JAZZ

Certyfikowany instruktor tańca jazzowego i współczesnego, tancerka z wieloletnim doświadczeniem. Ponad wszystkim pasjonatka i miłośniczka tańca. Wychodzi z założenia, że ciężka praca zawsze przezwycięży talent. Kocha to co robi i wciąż się szkoli w Polsce i za granicą. Odbyła kursy dla tancerzy oraz pedagogów w najlepszych szkołach tańca na świecie: Millennium Dance Complex, Broadway Dance Center, The Brea Space, TMilly TV, IAF Compound, Imma Space. Prowadzi zajęcia z tańca jazzowego i współczesnego, przygotowuje choreografie grupowe oraz indywidualne, trenuje zawodników, którzy chcą próbować swoich sił na profesjonalnych scenach oraz turniejach krajowych i międzynarodowych. Doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu szkołach tańca między innymi Egurrola Dance Studio, Soszyńska Dance Academy.

Dla kogo?

Zajęcia odbywały się w ramach rozbudowanego programu rozwoju naszych tancerzy z grup turniejowych. W nawiasie [ ] zapisane są symbole grup turniejowych, dla których dedykowana była dana lekcja.

Na masterclassy mogli zapisać się również tancerze, którzy nie trenują na co dzień w Jagielski Dance Project, ale posiadają odpowiednie przygotowanie taneczne.

 • 9-11 lat  [J3,J6]
  Zajęcia na poziomie średnio-zaawansowanym:
  dla dzieci z co najmniej dwuletnim doświadczeniem, które posiadają już podstawy techniki jazzowej.
 • 12+ lat  [J5,J9]
  Zajęcia na poziomie średnio-zaawansowanym:
  dla tancerzy z co najmniej dwuletnim doświadczeniem, które posiadają już podstawy techniki jazzowej.
 • 12+ lat  [J1,J2]
  Zajęcia na poziomie zaawansowanym:
  dla tancerzy z co najmniej trzyletnim doświadczeniem, które posiadają już podstawy techniki jazzowej, tańca klasycznego, modernu