W sobotę 16 grudnia 2023 odbyły się MASTER CLASSY w Jagielski Dance Project. Tym razem w roli instruktora Karolina Lenarcik, która przygotowała zajęcia JAZZ.

Master Classy to cenne doświadczenie, które pomoże rozwinąć warsztat taneczny i naładuje pozytywną energią.

 

Z kim?

Karolina Lenarcik

JAZZ / CONTEMPORARY

Jest wielokrotną finalistką mistrzostw Europy i świata, a także wielokrotną mistrzynią Polski i świata. Jest półfinalistką programu Mam Talent. W 2018 roku wygrała pierwszą Galę Mistrzów Polskiej Federacji Tańca. Jest tancerką spektaklu „VARIETE’S Great Revue" krakowskiego Teatru Variete oraz występuje w warszawskiej restauracji klubowej Chaton. Wiele razy występowała na eventach, pokazach modowych czy fryzjerskich (Z.One Concept, Castrol, „Złota Nitka", Dragonfly, Dulux), w teledyskach muzycznych (np. „Sweet Emotions" Gromee i Josper, „Natural" Patrycja Kazadi), programach telewizyjnych („Taniec z Gwiazdami", „Jaka to melodia") oraz koncertach (z Natalią Nykiel podczas „Top of the Top Sopot Festival").

Wieloletnia tancerka Egurrola Dance Studio. Instruktor tańca jazzowego, przygotowania motorycznego i instruktor pilatesu. Choreograf i trener formacji Kolektyw Ruchu w Gdańsku. Na co dzień jest studentką piątego roku Psychologii Sportu na SWPS.

Nieustannie rozwija się w różnych stylach tanecznych u najwybitniejszych choreografów z Polski i zza granicy. Szkoliła się na zajęciach takich instruktorów jak m. in. Jan Ravnik, Michael Dameski, Lukas McFarlane, Blake McGrath, Krista Miller, Josh Denyer, Hope Maimane, Boi Boi, Zoe Tatopoulus i wiele wiele innych, a także w wielu tanecznych programach treningowych jak Launch Training Program w The Space Los Angeles, 10na10 Adrianny Patłaszyńskiej, Stage Training Program by Tina Papazyan, The Package by Tomasz Prządka, The House of Jazz Aleksandry Maliszewskiej.

Dla kogo?

Zajęcia odbyły się w ramach rozbudowanego programu rozwoju naszych tancerzy z grup turniejowych. W nawiasie [ ] zapisane są symbole grup turniejowych, dla których dedykowana była dana lekcja.

Na masterclassy mogli zapisać się również tancerze, którzy nie trenują na co dzień w Jagielski Dance Project, ale posiadają odpowiednie przygotowanie taneczne.

 • 9-11 lat  [J3, J6, J8]
  Z
  ajęcia na poziomie średnio-zaawansowanym: dla uczestników z co najmniej dwuletnim doświadczeniem w technice jazz lub modern.
 • 12-15 lat  [J2, J5]
  Z
  ajęcia na poziomie zaawansowanym: dla uczestników z co najmniej trzyletnim  doświadczeniem w technice jazz lub modern.
 • 16+ lat  [J1, J2]
  Z
  ajęcia na poziomie zaawansowanym: dla uczestników z co najmniej czteroletnim  doświadczeniem w technice jazz lub modern.