W sobotę 16 grudnia 2023 zapraszamy na MASTER CLASS w Jagielski Dance Project. Tym razem w roli instruktora Karolina Lenarcik, która przygotuje zajęcia JAZZ.

Master Classy to cenne doświadczenie, które pomoże rozwinąć warsztat taneczny i naładuje pozytywną energią.

 

Z kim?

Karolina Lenarcik

JAZZ / CONTEMPORARY

Jest wielokrotną finalistką mistrzostw Europy i świata, a także wielokrotną mistrzynią Polski i świata. Jest półfinalistką programu Mam Talent. W 2018 roku wygrała pierwszą Galę Mistrzów Polskiej Federacji Tańca. Jest tancerką spektaklu „VARIETE’S Great Revue" krakowskiego Teatru Variete oraz występuje w warszawskiej restauracji klubowej Chaton. Wiele razy występowała na eventach, pokazach modowych czy fryzjerskich (Z.One Concept, Castrol, „Złota Nitka", Dragonfly, Dulux), w teledyskach muzycznych (np. „Sweet Emotions" Gromee i Josper, „Natural" Patrycja Kazadi), programach telewizyjnych („Taniec z Gwiazdami", „Jaka to melodia") oraz koncertach (z Natalią Nykiel podczas „Top of the Top Sopot Festival").

Wieloletnia tancerka Egurrola Dance Studio. Instruktor tańca jazzowego, przygotowania motorycznego i instruktor pilatesu. Choreograf i trener formacji Kolektyw Ruchu w Gdańsku. Na co dzień jest studentką piątego roku Psychologii Sportu na SWPS.

Nieustannie rozwija się w różnych stylach tanecznych u najwybitniejszych choreografów z Polski i zza granicy. Szkoliła się na zajęciach takich instruktorów jak m. in. Jan Ravnik, Michael Dameski, Lukas McFarlane, Blake McGrath, Krista Miller, Josh Denyer, Hope Maimane, Boi Boi, Zoe Tatopoulus i wiele wiele innych, a także w wielu tanecznych programach treningowych jak Launch Training Program w The Space Los Angeles, 10na10 Adrianny Patłaszyńskiej, Stage Training Program by Tina Papazyan, The Package by Tomasz Prządka, The House of Jazz Aleksandry Maliszewskiej.

Dla kogo?

Zajęcia odbywają się w ramach rozbudowanego programu rozwoju naszych tancerzy z grup turniejowych. W nawiasie [ ] zapisane są symbole grup turniejowych, dla których dedykowana jest dana lekcja.

Na masterclassy mogą zapisać się również tancerze, którzy nie trenują na co dzień w Jagielski Dance Project, ale posiadają odpowiednie przygotowanie taneczne.

 • 9-11 lat  [J3, J6, J8]
  Z
  ajęcia na poziomie średnio-zaawansowanym: dla uczestników z co najmniej dwuletnim doświadczeniem w technice jazz lub modern.
 • 12-15 lat  [J2, J5]
  Z
  ajęcia na poziomie zaawansowanym: dla uczestników z co najmniej trzyletnim  doświadczeniem w technice jazz lub modern.
 • 16+ lat  [J1, J2]
  Z
  ajęcia na poziomie zaawansowanym: dla uczestników z co najmniej czteroletnim  doświadczeniem w technice jazz lub modern.

Grafik

GRUPASTYLINSTRUKTORPOZIOMDATADZIEŃGODZINA ROZPOCZĘCIAGODZINA ZAKOŃCZENIASALA
MJL1 MASTERCLASSJazzKarolina Lenarcik9-11 SR16.12.2023sobota10:0011:30biała
MJL2 MASTERCLASSJazzKarolina Lenarcik12-15 ZAAW16.12.2023sobota11:4513:15biała
MJL3 MASTERCLASSJazzKarolina Lenarcik16+ ZAAW16.12.2023sobota13:4515:15biała

Zapisy

Cena:

 • tancerze spoza grup turniejowych – 40 zł / zajęcia
 • tancerze z grup turniejowych w tym sezonie – 20 zł / zajęcia

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach (niebędące członkami grup turniejowych) prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub o kontakt telefoniczny  723 16 16 16.  

Formularz zgłoszeniowy

w przypadku osób pełnoletnich osoba kontaktowa może być uczestnikiem zajęć

Jeśli zgłaszasz kilku uczestników, dla każdego wypełnij oddzielny formularz, możesz wybrać więcej niż 1 zajęcia.

PRZECZYTAJ REGULAMIN : regulamin strony.

Powyższa zgoda potrzebna nam jest, abyśmy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe

Powyższa zgoda potrzebna nam jest, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą (m.in. e-mail, SMS, rozmowy głosowe).