Masterclass Jazz Jagielski Dance Project Toruń Inga Tynecka
W niedzielę 1 października 2023 odbyły się MASTERCLASSY w Jagielski Dance Project. Tym razem w roli instruktora była Inga Tynecka, która przygotowała zajęcia JAZZ.

Masterclassy to cenne doświadczenie, które pomoże rozwinąć warsztat taneczny i naładuje pozytywną energią.

 

Z kim?

Inga Tynecka

JAZZ / CONTEMPORARY

Inga Tynecka swoją przygodę z tańcem zaczęła już w przedszkolu, a od 6 roku życia startuje na zawodach federacji IDO. Wielokrotnie stawała na najwyższym podium indywidualnie, w duetach oraz grupowo na zawodach krajowych i międzynarodowych.

Porusza się w stylach modern/ contemporary, jazz i commercial. Swój warsztat taneczny zdobywała i doskonali u wielu choreografów polskich jak i zagranicznych, takich jak: Adrianna Patłaszyńska, Alex Komulainen, Hope Maimane, Ainsley Rickets, Jan Ravnik, Nijawwon Matthews, David Cottle, Julia Spiesser, Lukas McFarlane, Dean Lee i wielu, wielu innych.

W tańcu nacisk kładzie na autentyczność, ruch i przekaz sceniczny. Na swoich zajęciach stawia na pozytywną energię, muzykalność, kreatywność i ceni sobie indywidualizm tancerza.

Dla kogo?

Zajęcia odbyły się w ramach rozbudowanego programu rozwoju naszych tancerzy z grup turniejowych. W nawiasie [ ] zapisane są symbole grup turniejowych, dla których dedykowana była dana lekcja.

Na masterclassy mogli zapisać się również tancerze, którzy nie trenują na co dzień w Jagielski Dance Project, ale posiadają odpowiednie przygotowanie taneczne.

 • 8-11 lat  [J3, J4,J8]
  Z
  ajęcia na poziomie średnio-zaawansowanym: dla uczestników z co najmniej dwuletnim doświadczeniem w technice jazz.
 • 12-15 lat  [J2, J5, J9]
  Z
  ajęcia na poziomie zaawansowanym: dla uczestników z co najmniej trzyletnim  doświadczeniem w technice jazz.
 • 16+ lat  [J1]
  Z
  ajęcia na poziomie zaawansowanym: dla uczestników z co najmniej trzyletnim  doświadczeniem w technice jazz.