Masterclass Hip Hop Jagielski Dance Project Martyna Efir
W sobotę 18 listopada 2023 odbyły się MASTERCLASSY w Jagielski Dance Project. Tym razem w roli instruktora Martyna Efir, która przygotowała zajęcia HIP HOP.

Masterclassy to cenne doświadczenie, które pomoże rozwinąć warsztat taneczny i naładuje pozytywną energią.

 

Z kim?

Martyna Efir

HIP HOP / CHOREOGRAFIA

Tancerka i choreograf. Związana z tańcem i ruchem od najmłodszych lat. W 2018 r ukończyła kurs instruktora sportu ze specjalizacją taniec Hip-hop. Brała udział w różnego rodzaju zawodach i turniejach tanecznych, gdzie zdobywała liczne wyróżniania.

Nieprzerwanie rozwija się na warsztatach, obozach oraz projektach związanych z ruchem, tj. „MOVE”, „ EAST SIDE CREW FAM”, „MAD CATZ MENTORSHIP PROGRAM” czy „HEELS BY LALA”.

Ważnym aspektem jest dla niej trening motoryczny i dbanie o swoje narzędzie od podstaw, dlatego uczęszcza również na regularne treningi grupowe do placówki MO Studio w Warszawie. Martyna uwielbia pracę z ludźmi oraz dzielenie się pozytywną energią z otaczającym ją światem.

Dla kogo?

Zajęcia odbyły się w ramach rozbudowanego programu rozwoju naszych tancerzy z grup turniejowych. W nawiasie [ ] zapisane są symbole grup turniejowych, dla których dedykowana była dana lekcja.

Na masterclassy mogli zapisać się również tancerze, którzy nie trenują na co dzień w Jagielski Dance Project, ale posiadali odpowiednie przygotowanie taneczne.

 • 9-11 lat  [H3, H6]
  Z
  ajęcia na poziomie średnio-zaawansowanym: dla uczestników z co najmniej dwuletnim doświadczeniem w technice hip hop.
 • 12-15 lat  [H2, H5, HJK1]
  Z
  ajęcia na poziomie zaawansowanym: dla uczestników z co najmniej trzyletnim  doświadczeniem w technice hip hop.
 • 16+ lat  [H1, H9]
  Z
  ajęcia na poziomie zaawansowanym: dla uczestników z co najmniej trzyletnim  doświadczeniem w technice hip hop.