Wojtek WoCo Krawczuk - Master Class Hip Hop
W sobotę 13 stycznia 2024 odbyły się MASTER CLASSY w Jagielski Dance Project. Tym razem w roli instruktora Wojtek WoCo Krawczuk, który przygotował zajęcia HIP HOP.

Master Classy to cenne doświadczenie, które pomoże rozwinąć warsztat taneczny i naładuje pozytywną energią.

 

Z kim?

Wojtek WoCo Krawczuk

HIP-HOP

To właśnie on wprowadził street dance do Torunia i z zapałem uczy kolejne pokolenia! Woco – czyli prawdziwy pasjonat, na zajęciach u którego nie tylko nauczysz się tańczyć, ale także poznasz historię i kulturę hip hopu.

Jest na scenie od 1997 roku. Przez te lata poznawał wszystkie możliwe style w zasięgu jego ręki. Promuje kulturę hip hop i street dance w każdym możliwym miejscu.

Uczestniczył w wielu zawodach w Polsce i Europie. Był reprezentantem polskiej sceny street dance, gdzie udzielał się w wielu bitwach. Startował w federacji tanecznej IDO. Pięć razy zdobył Mistrzostwo Polski, dwa razy Mistrzostwo Europy, aż w końcu został Wicemistrzem Świata!

Sędziował zawody i prowadził warsztaty w Polsce, Rosji, Białorusi, Ukrainie, Litwie, Włoszech, Szwecji, Finlandii, Belgii, Estonii. Budha Stretch, Link, Caleaf (Elite Force crew), Niako, Salah, Pepito, Salas, Les Twins (France), Lil Phil, Enrico Enrythm, Alex Russo, Carlos, Swoosh (Flawlles), Thomas Benstem, Artem Glotov, Dre10, Hiro (Japan), Brian Green, Asiz (Francja) – to tylko niektórzy z wielkich, z którymi WoCo miał przyjemność prowadzić warsztaty.

Specjalizuje się w hip hop dance, ale nie są mu obce style, takie jak locking, popping, house, krumping i breakdance. Jego główne założenia nauczania to podstawy stylu, historii i kultury tańca. Treningi i spotkania z WoCo to przede wszystkim potężna dawka wiedzy, pasji i mocy. Stawiając na indywidualny rozwój tancerza, stara się wyciągnąć to, co drzemie w każdym, kto wchodzi na parkiet.

W Toruniu mocno udziela się społecznie i kulturalnie. Współpracuje z grupą teatralną Stowarzyszenia JESTEM, Młodzieżowym Ośrodkiem Uzależnień i  Instytutem B61.

Dla kogo?

Zajęcia odbyły się w ramach rozbudowanego programu rozwoju naszych tancerzy z grup turniejowych. W nawiasie [ ] zapisane są symbole grup turniejowych, dla których dedykowana była dana lekcja.

Na masterclassy mogli zapisać się również tancerze, którzy nie trenują na co dzień w Jagielski Dance Project, ale posiadają odpowiednie przygotowanie taneczne.

 • 9-11 lat  [H3, H6]
  Z
  ajęcia na poziomie średnio-zaawansowanym: dla uczestników z co najmniej dwuletnim doświadczeniem w technice hip hop.
 • 12-15 lat  [H2, H5, HJK1]
  Z
  ajęcia na poziomie zaawansowanym: dla uczestników z co najmniej trzyletnim  doświadczeniem w technice hip hop.
 • 16+ lat  [H1, H9]
  Z
  ajęcia na poziomie zaawansowanym: dla uczestników z co najmniej czteroletnim doświadczeniem w technice hip hop.