Martyna się bawi

Serdecznie zapraszamy na zajęcia akrobatyczne w Górsku.

W październiku startujemy z zajęciami w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej. Co tydzień będziemy spotykać się, żeby doskonalić umiejętności akrobatyczne.

Pierwsze zajęcia możesz przetestować bezpłatnie. Na zajęcia obowiązują zapisy on-lineZe względu na ograniczenia liczby osób, na zajęcia wpuszczeni będą wyłącznie zapisani uczestnicy. Zapisując się na zajęcia uczestnik wyraża zgodę na udostępnienie nazwiska i numeru telefonu Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Górsku.

Zajęcia rozliczane są w cyklu miesięcznym zgodnie z naszym cennikiem. Wszystkie grupy w Górsku kosztują 110 zł / miesiąc.

High heels

Zajęcia High Heels to świetna zabawa połączona z wzmacnianiem mięśni brzucha, ud i pośladków. Jest to taniec na wysokich obcasach, który został spopularyzowany przez królową popu Beyoncé. Na zajęciach High Heels nauczysz się kobiecych choreografii, zmysłowych ruchów i popracujesz nad pewnością siebie. Podczas zajęć łączymy różne streetowe style tańcząc najczęściej do muzyki pop. Rozpocznij swoją przygodę z tańcem i stwórz razem z nami magiczną atmosferę pasji i kobiecości!

Wejdź na stronę FAQ i poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, które dotyczą między innymi funkcjonowania naszej szkoły oraz zasad płatności.

Formularz zapisowy

w przypadku osób pełnoletnich osoba kontaktowa może być uczestnikiem zajęć

PRZECZYTAJ REGULAMIN : regulamin strony.

Powyższa zgoda potrzebna nam jest, abyśmy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe

Powyższa zgoda potrzebna nam jest, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą (m.in. e-mail, SMS, rozmowy głosowe).