Martyna się bawi

Serdecznie zapraszamy na zajęcia akrobatyczne w Górsku.

W październiku startujemy z zajęciami w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej. Co tydzień będziemy spotykać się, żeby doskonalić umiejętności akrobatyczne.

Pierwsze zajęcia możesz przetestować bezpłatnie. Na zajęcia obowiązują zapisy on-lineZe względu na ograniczenia liczby osób, na zajęcia wpuszczeni będą wyłącznie zapisani uczestnicy. Zapisując się na zajęcia uczestnik wyraża zgodę na udostępnienie nazwiska i numeru telefonu Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Górsku.

Zajęcia rozliczane są w cyklu miesięcznym zgodnie z naszym cennikiem. Wszystkie grupy w Górsku kosztują 110 zł / miesiąc.

High heels

Zajęcia High Heels to świetna zabawa połączona z wzmacnianiem mięśni brzucha, ud, pośladków oraz praca nad gibkością ciała. Jest to taniec na wysokich obcasach, który został spopularyzowany przez królową popu Beyoncé. Na zajęciach High Heels nauczysz się kobiecych choreografii, zmysłowych ruchów i popracujesz nad pewnością siebie. Podczas zajęć łączymy różne style tańcząc muzyki pop. Rozpocznij swoją przygodę z tańcem i stwórz razem z nami magiczną atmosferę pasji i kobiecości!

Wejdź na stronę FAQ i poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, które dotyczą między innymi funkcjonowania naszej szkoły oraz zasad płatności.

Formularz zapisowy

w przypadku osób pełnoletnich osoba kontaktowa może być uczestnikiem zajęć

PRZECZYTAJ REGULAMIN : regulamin strony.

Powyższa zgoda potrzebna nam jest, abyśmy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe

Powyższa zgoda potrzebna nam jest, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą (m.in. e-mail, SMS, rozmowy głosowe).