Konkurs online na taneczny teledysk

Zapraszamy do wspólnej tanecznej zabawy! Nagraj swój teledysk – może być na poważnie, może być śmiesznie, może być tanecznie i akrobatycznie… wszystkie chwyty dozwolone!

Nagranie musi mieć minimum 15 sekund, a maksymalnie 30 sekund.

OCENY DOKONUJĄ INTERNAUCI

O wygranej zdecyduje ilość reakcji na Facebooku i Instagramie. Teledyski zostaną zamieszczone w albumie na fanpage szkoły na Facebooku oraz w osobnych postach na Instagramie. Głosowanie będzie trwało do 6 maja 2021 do godziny 20:00, a wyniki zostaną ogłoszone niezwłocznie po podliczeniu głosów.

Dozwolony jest udział osób, które nie trenują w JDP (rodzice, rodzeństwo, babcie i dziadkowie, przyjaciele i zwierzaki).

Nagrody

Wyniki zostaną podliczone w dniu zakończenia głosowania i udostępnione na profilach JDP na Facebooku i Instagramie niezwłocznie po podliczeniu głosów.

nagroda specjalna (przyznawana przez instruktorów JDP) – lekcja indywidualna z wybranym instruktorem

nagroda za 1 miejsce – nowa bluza JDP z personalizowanym haftem i pakiet gadżetów

nagroda za 2 miejsce – koszulka JDP i pakiet gadżetów

nagroda za 3 miejsce – worek JDP i pakiet gadżetów

Organizator może przyznać wyróżnienia uczestnikom konkursu, którzy otrzymają  dodatkową nagrodę.

Cel konkursu

Obecny czas nie sprzyja niestety organizowaniu konkursów, turniejów, warsztatów i innych spotkań grupowych, do których jesteśmy przyzwyczajeni i za którymi tęsknimy.

W ten niezwykły Międzynarodowy Dzień Tańca chcemy zapewnić zabawę naszym uczestnikom zajęć oraz ich rodzinom. Przypomnieć naszym odbiorcom, że taniec jest dla nas najważniejszy i mimo wszystkich zakazów i obostrzeń nadal umiemy się nim cieszyć w każdych warunkach. Chcemy również dać możliwość zaprezentowania swoich umiejętności tancerzom i akrobatom przed szeroką publicznością, oczywiście wirtualną.

Pragniemy również:

promować oraz rozpowszechniać taniec i akrobatykę jako sposób spędzania czasu wolnego,

zapewnić uczestnikom konkursu dobrą zabawa i integrację,

odczarować złą passę z roku 2021 roku!

Zgłoszenia

Aby wziąć udział w konkursie należy nagrać teledysk (miejsce, scenografia, muzyka, strój, temat, styl tańca lub inna forma – akrobatyka pozostaje do wyboru osoby nagrywającej) i przesłać do nas. Teledysk musi mieć minimum 15, a maksymalnie 30 sekund i być nagrany w poziomie. My zamieszczamy nagranie na profilach JDP na Facebooku i Instagramie i dalej bawimy się już wspólnie.

Filmy ze swoim nagraniem należy przesłać do 28 kwietnia 2021 (środa) do godziny 16:00 na adres e-mail konkursjdp@gmail.com. W tytule maila prosimy o wpisanie imienia i nazwiska uczestnika zajęć oraz symbolu grupy do której uczęszcza w JDP. Filmy można dosłać również w późniejszym terminie, nie przedłużymy jednak dla takich nagrań czasu głosowania.

Głosowanie

Nagrania zostaną opublikowane w mediach społecznościowych JDP:
– Facebook
– Instagram

 

Do 6 maja 2021 do godziny 20:00 trwa głosowanie publiczności poprzez lajkowanie. Podliczone zostaną reakcje na Facebooku pod nagraniem (wszystkie) oraz serduszka pod postem na Instagramie i otrzymana suma polubień i innych reakcji jest ostatecznym wynikiem danego nagrania. Dozwolone jest zapraszanie do reagowania na posty, udostępnianie postów oraz wszelkie możliwe formy promowania swojego nagrania w celu zdobywania lajków.

Prawa autorskie

Prawa autorskie autor przekazuje wraz z przesłaniem pliku na adres mailowy, co wiąże się również z akceptacją regulaminu konkursu.

Wyniki głosowania publiczności i instruktorów

Zanim napiszemy kto zajął zaszczytne 1,2 i 3 miejsce i kto otrzymał nagrodę specjalną chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim uczestnikom oraz ich rodzicom za zaangażowanie i udział w konkursie.
Niezmiernie cieszą nas 2 filmiki grupowe ❤ wspaniała inicjatywa i rewelacyjna współpraca! KOCHANI! Jesteście świetni!!!

No to zaczynamy…
Ogłaszamy, że każdy z uczestników biorących udział w konkursie otrzymuje nagrodę wyróżnienia ❤

🏆 NAGRODĘ SPECJALNĄ przyznawaną przez instruktorów otrzymują Zuzia, Amelia, Melania, Ania, Monika i Marcelina z grup H2 i H1

🏅wyróżnienie – Zuzia, Amelia, Melania, Ania, Monika i Marcelina z grup H2 i H1 (1015 głosów)
🏅wyróżnienie – Julia, Nina, Jakub, Olga, Sonia H2 (999 głosów)

🏆1 miejsce (537 głosów) – Zosia J5
🏆2 miejsce (515 głosów) – Wiktoria J1
🏆3 miejsce (388 głosów) – Alicja J6

🏅wyróżnienie – Milena HEK1
🏅wyróżnienie – Amelia HEK1
🏅wyróżnienie – Pola JGK1
🏅wyróżnienie – Sara VJK1
🏅wyróżnienie – Agata JJK1
🏅wyróżnienie – Julia JGK1
🏅wyróżnienie – Katarzyna RS2
🏅wyróżnienie – Judyta J10
🏅wyróżnienie – Aleksandra ASK3
🏅wyróżnienie – Oliwka VVK1
🏅wyróżnienie – Aleksandra J3 i ASK1

Z osobami, które wygrały 1 i 2 miejsce skontaktują się nasi pracownicy, a resztę osób zapraszamy po odbiór nagród w recepcji od poniedziałku 10 maja 🙂