świąteczny konkurs na teledusk

Zapraszamy do wspólnej zabawy w świątecznym rytmie! Nagraj swój teledysk do piosenki Shakin’ Stevens – Merry Christmas Everyone. Może być na poważnie, może być śmiesznie, może być tanecznie i akrobatycznie… wszystkie chwyty dozwolone!

Nagranie musi mieć minimum 15 sekund, a maksymalnie 1 minutę.

OCENY DOKONUJĄ INTERNAUCI

O wygranej zdecyduje ilość reakcji na Facebooku i Instagramie. Teledyski zostaną zamieszczone w albumie na fanpage szkoły na Facebooku oraz w osobnych postach na Instagramie. Głosowanie będzie trwało do 21 grudnia do godziny 16:00, a wyniki zostaną ogłoszone niezwłocznie po podliczeniu głosów. 

Dozwolony jest udział osób, które nie trenują w JDP (rodzice, rodzeństwo, babcie i dziadkowie, przyjaciele i zwierzaki).

Nagrody

Wyniki zostaną podliczone w dniu zakończenia głosowania i udostępnione na profilach JDP na Facebooku i Instagramie niezwłocznie po podliczeniu głosów.

nagroda za 1 miejsce – lekcja indywidualna z wybranym instruktorem i pakiet gadżetów JDP

nagroda za 2 miejsce – bluza JDP i pakiet gadżetów

nagroda za 3 miejsce – koszulka JDP i pakiet gadżetów

Organizator może przyznać wyróżnienia uczestnikom konkursu, którzy otrzymają  dodatkową nagrodę.

Zasady

CEL
promowanie oraz rozpowszechnianie tańca i akrobatyki jako sposobu spędzania czasu wolnego
dobra zabawa i integracja uczestników zajęć
odczarowanie złej passy z roku 2020

ZGŁOSZENIA
Filmy należy przesłać do 14 grudnia 2020 do godziny 16:00 na adres e-mail konkursjdp@gmail.com. W tytule maila prosimy o wpisanie imienia uczestnika zajęć oraz symbolu grupy do której uczęszcza w JDP. 

GŁOSOWANIE
Nagrania zostaną opublikowane w mediach społecznościowych JDP:
– Facebook (album z nagraniami)
– Instagram (każde nagranie jako osobny post).
Do 21 grudnia 2020 do godziny 16:00 trwa głosowanie publiczności poprzez lajkowanie. Podliczone zostaną reakcje na Facebooku pod nagraniem (wszystkie) oraz serduszka pod postem na Instagramie i otrzymana suma polubień i innych reakcji jest ostatecznym wynikiem danego nagrania. Dozwolone jest zapraszanie do reagowania na posty, udostępnianie postów oraz wszelkie możliwe formy promowania swojego nagrania w celu zdobywania lajków. 
PRAWA AUTORSKIE
Prawa autorskie autor przekazuje wraz z przesłaniem pliku na adres mailowy, co wiąże się również z akceptacją regulaminu konkursu.​