Kończymy sezon, który był bardzo wyjątkowy. Nasz taneczny świat wywrócił do góry nogami i przeniósł się na dłuższy czas do internetu. Przez ten okres działaliśmy wirtualnie. Online zorganizowaliśmy między innymi taneczny quiz i JDP Hip hop battle – taneczne bitwy dla grup turniejowych. Dodatkowo nasi tancerze wzięli udział w ogólnopolskich tanecznych turniejach internetowych, gdzie odnosili sukcesy.

Dla większości grup organizowaliśmy zajęcia online, a po zniesieniu obostrzeń opracowaliśmy nowe procedury i stopniowo uruchamialiśmy zajęcia w mniejszych grupach. Nie wszystkie zajęcia udało się wznowić. Powodem po części były ograniczenia liczby osób, które mogły przebywać w salach, a także dlatego, że nie wszyscy rodzice podjęli decyzję o powrocie dzieci na treningi, którą oczywiście rozumiemy.

Podczas wakacji nie prowadzimy większości regularnych zajęć. Dla dzieci jak co roku przygotowaliśmy Taneczne Półkolonie – aż 6 tematycznych turnusów oraz dwa obozy taneczno-akrobatyczne. Dla dorosłych planujemy wznowić zajęcia w formie warsztatowej w drugiej połowie lipca.

Podczas gdy Wy możecie odpocząć my będziemy pracować żeby wspólnie z Wami stworzyć jeszcze lepsze miejsce! Planujemy nową ofertę i wprowadzamy nową platformę do komunikacji i rozliczeń, która ułatwi rodzicom kontrolowanie opłat i usprawni wszelkie działania związane z aktywnością uczestników zajęć. Już wkrótce przedstawimy także pełną kadrę i nowych instruktorów.

Obiecujemy, że wrócimy ze zdwojoną siłą po wakacjach! Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte, które planujemy zorganizować we wrześniu. Na wyjątkowych bezpłatnych zajęciach każdy ma okazje wypróbować nowe style tańca i poznać instruktorów. Więcej informacji na temat oferty na nowy sezon znajdziesz na tej stronie.

Dziękujemy, że jesteście z nami. Do zobaczenia!