Kończymy sezon, który był bardzo wyjątkowy. Nasz taneczny świat wywrócił do góry nogami i przeniósł się na dłuższy czas do internetu. Przez ten okres działaliśmy wirtualnie. Online zorganizowaliśmy między innymi taneczny quiz i JDP Hip hop battle – taneczne bitwy dla grup turniejowych. Dodatkowo nasi tancerze wzięli udział w ogólnopolskich tanecznych turniejach internetowych, gdzie odnosili sukcesy.

Dla większości grup organizowaliśmy zajęcia online, a po zniesieniu obostrzeń opracowaliśmy nowe procedury i stopniowo uruchamialiśmy zajęcia w mniejszych grupach. Nie wszystkie zajęcia udało się wznowić. Powodem po części były ograniczenia liczby osób, które mogły przebywać w salach, a także dlatego, że nie wszyscy rodzice podjęli decyzję o powrocie dzieci na treningi, którą oczywiście rozumiemy.

Podczas wakacji nie prowadzimy większości regularnych zajęć. Dla dzieci jak co roku przygotowaliśmy Taneczne Półkolonie – aż 6 tematycznych turnusów oraz dwa obozy taneczno-akrobatyczne. Dla dorosłych planujemy wznowić zajęcia w formie warsztatowej w drugiej połowie lipca.

Podczas gdy Wy możecie odpocząć my będziemy pracować żeby wspólnie z Wami stworzyć jeszcze lepsze miejsce! Planujemy nową ofertę i wprowadzamy nową platformę do komunikacji i rozliczeń, która ułatwi rodzicom kontrolowanie opłat i usprawni wszelkie działania związane z aktywnością uczestników zajęć. Już wkrótce przedstawimy także pełną kadrę i nowych instruktorów.

Obiecujemy, że wrócimy ze zdwojoną siłą po wakacjach! Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty, który planujemy zorganizować w niedzielę 6 września. To wyjątkowy dzień podczas którego każdy ma okazje wypróbować nowe style tańca i poznać instruktorów. Więcej informacji na temat oferty na nowy sezon i zapisów prześlemy Państwu już niedługo.

Dziękujemy, że jesteście z nami. Do zobaczenia!