WITAMY EMILIĘ RUDNICKĄ

Z ogromną przyjemnością informujemy, że do grona instruktorów JDP dołącza Emilia Rudnicka – półfinalistka programu „Mam Talent”. Emilia od września będzie prowadziła zajęcia z akrobatyki. A już w lipcu i sierpniu będzie trenowała i opiekowała się uczestnikami naszych obozów i półkolonii. Emilia ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, swoją pasją chętnie dzieli się z innymi, zaraża też pozytywną energią.

Emilia akrobatykę trenowała już jako kilkulatka. W przedszkolu została dostrzeżona przez trenerów z Bydgoskiego Klubu Sportów Gimnastycznych „Zawisza”. Jest wielokrotną mistrzynią Polski w kategorii dwójek i trójek kobiet, zajęła trzecie miejsce na Mistrzostwach Europy w Holandii w 2007. Na Mistrzostwach Świata w Glasgow w 2008 zajęła wysoka czwartą lokatę. Brała udział w wielu międzynarodowych projektach – m. in. w ceremonii otwarcia Pucharu Świata w piłce nożnej w Kuwejcie. Kiedy w gimnastyce osiągnęła już poziom mistrzowski zainteresowała się akrobatyką powietrzną. W 2016 roku wzięła udział w największym polskim telewizyjnym Talent Show – „Mam Talent”. Dzięki swojemu talentowi i umiejętnościom dotarła aż do półfinału!

Próbkę jej możliwości można zobaczyć na tym video z półfinałowego występu w programie „Mam Talent”:

Cieszymy się, że do grona instruktorów JDP dołączyła kolejna utalentowana osoba. Na zajęcia, które poprowadzi Emilia można będzie zapisywać się już niedługo. Więcej o zajęciach z akrobatyki można przeczytać tutaj.

Emilia Rudnicka

AKROBATYKA

Miłość Emilii do akrobatyki rozpoczęła się już w przedszkolu. Po wielu sukcesach i osiągnięciu pełnoletności zafascynowała się akrobatyką powietrzną. Jej występy zachwycają, a uczniowie cenią ją za profesjonalizm, uśmiech i pasję, którą zaraża każdego.
więcej...