AKRO WEEK 2023

W terminie 16-23 stycznia 2023 zaprosiliśmy rodziców i rodziny naszych akrobatów na otwarte zajęcia pokazowe grup akrobatycznych i grup turniejowych trenujących akrobatykę!

Była to niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć jakie postępy zrobiło dziecko w kilka miesięcy treningu akrobatycznego i jak rozwija swoją pasję. AKRO WEEK był  również możliwością skonsultowania z instruktorem dalszych możliwości rozwoju dziecka czy konsultacji w sprawie lekcji indywidualnych.

KIEDY I GDZIE?

Zajęcia pokazowe odbywały się w wyznaczonym dniu, w którym dziecko chodzi na zajęcia z akrobatyki w szkole tańca Jagielski Dance Project, w sali do akrobatyki – sala niebieska lub w Szkole Podstawowej w Górsku.

INSTRUKTORZY

Sebastian Młynarkiewicz

AKROBATYKA | ZDROWY KRĘGOSŁUP | STRETCHING

Sebastian to pozytywna bomba energii z ogromną pasją! Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na specjalizacji gimnastyka sportowa. Na co dzień jest instruktorem gimnastyki oraz trenerem personalnym. Od lat prowadzi zajęcia dla najmłodszych według autorskiego programu szkoleniowego.
więcej...

Adrian Nieznalski

AKROBATYKA

Absolwent bydgoskiego UKW na kierunku wychowanie fizyczne. Od najmłodszych lat trenuje gimnastykę, capoeirę, tricking, parkour, skoki na trampolinie i oczywiście akrobatykę. Nieustannie doskonali swoją technikę i szkoli się u wielu wspaniałych nauczycieli, pracuje nad swoim warsztatem i bardzo efektownymi trickami.
więcej...

Emilia Rudnicka

AKROBATYKA

Miłość Emilii do akrobatyki rozpoczęła się już w przedszkolu. Po wielu sukcesach i osiągnięciu pełnoletności zafascynowała się akrobatyką powietrzną. Jej występy zachwycają, a uczniowie cenią ją za profesjonalizm, uśmiech i pasję, którą zaraża każdego.
więcej...

Szymon Bołądź

AKROBATYKA

Szymon to wychowanek toruńskiego klubu sportowego Olimpijczyk. Jest dyplomowanym instruktorem akrobatyki sportowej oraz trenem personalnym. Prowadzi zajęcia w sposób bezpieczny i metodyczny, ale nie zapomina o dobrej zabawie! Pracowitość, satysfakcja i współpraca to wartości, które wyniosą dzieci z zajęć z Szymonem.
więcej...