Akro week www mailing

AKRO WEEK 2024

Zaprosiliśmy rodziców i rodziny naszych akrobatów na otwarte zajęcia pokazowe grup akrobatycznych i grup turniejowych trenujących akrobatykę! Zajęcia odbyły się zgodnie z grafikiem dla danej grupy, w terminie 15 – 30 styczeń 2024.

Była to niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć jakie postępy zrobiło dziecko w kilka miesięcy treningu akrobatycznego i jak rozwija swoją pasję. AKRO WEEK to również możliwość skonsultowania z instruktorem dalszych możliwości rozwoju dziecka czy konsultacji w sprawie lekcji indywidualnych.

KIEDY I GDZIE?

Zajęcia pokazowe odbyły się w wyznaczonym dniu, w którym dziecko chodzi na zajęcia z akrobatyki. Zajęcia otwarte odbyły się w szkole tańca Jagielski Dance Project, w sali do akrobatyki – sala niebieska. Ze względu na ograniczoną ilość miejsca w sali, w lekcji otwartej mogło uczestniczyć dwoje gości na uczestnika zajęć. Prosiliśmy o przybycie przynajmniej 30 min przed zakończeniem zajęć i oczekiwanie przed salą na zaproszenie instruktora. Pokaz trwał około 20 minut.

INSTRUKTORZY

Sebastian Młynarkiewicz

AKROBATYKA | STRETCHING

Sebastian to pozytywna bomba energii z ogromną pasją! Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na specjalizacji gimnastyka sportowa. Na co dzień jest instruktorem gimnastyki oraz trenerem personalnym. Od lat prowadzi zajęcia dla najmłodszych według autorskiego programu szkoleniowego.
więcej...

Adrian Nieznalski

AKROBATYKA

Absolwent bydgoskiego UKW na kierunku wychowanie fizyczne. Od najmłodszych lat trenuje gimnastykę, capoeirę, tricking, parkour, skoki na trampolinie i oczywiście akrobatykę. Nieustannie doskonali swoją technikę i szkoli się u wielu wspaniałych nauczycieli, pracuje nad swoim warsztatem i bardzo efektownymi trickami.
więcej...

Emilia Rudnicka

AKROBATYKA

Miłość Emilii do akrobatyki rozpoczęła się już w przedszkolu. Po wielu sukcesach i osiągnięciu pełnoletności zafascynowała się akrobatyką powietrzną. Jej występy zachwycają, a uczniowie cenią ją za profesjonalizm, uśmiech i pasję, którą zaraża każdego.
więcej...

Szymon Bołądź

AKROBATYKA | WORKOUT

Szymon to wychowanek toruńskiego klubu sportowego Olimpijczyk. Jest dyplomowanym instruktorem akrobatyki sportowej oraz trenem personalnym. Prowadzi zajęcia w sposób bezpieczny i metodyczny, ale nie zapomina o dobrej zabawie! Pracowitość, satysfakcja i współpraca to wartości, które wyniosą dzieci z zajęć z Szymonem.
więcej...