W niedzielę 1 marca już po raz siedemnasty wszystkie grupy taneczne z Jagielski Dance Project zaprezentują swoje umiejętności w Auli UMK.

Na scenie wystąpi ponad 900 tancerzy, którzy zatańczą w ponad 80 choreografiach przygotowanych przez naszych instruktorów. W programie będą znajdowały się występy różnorodnych grup wiekowych w rozmaitych stylach tanecznych. Nie zabraknie również grup turniejowych, które zaprezentują choreografie przygotowane na sezon turniejowy!

Sponsorzy

Zostań sponsorem kolejnej edycji! Zapraszamy do współpracy – Ty i twoja firma możecie stać się częścią tego wspaniałego i radosnego wydarzenia.

W celu umówienia prezentacji oferty prosimy o kontakt:
kontakt@dancepro.pl
730 720 750

Miejsce

17. Przegląd taneczny odbędzie się w nowoczesnej Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, która już po raz kolejny przemieni się w toruńskie centrum tańca.

Zapraszamy na ul. Gagarina 11 – Aula UMK.

Program i harmonogram występów będzie dostępny wkrótce!

Bilety

Bilety można będzie nabyć w recepcji szkoły od lutego 2020 oraz w Auli w dniu imprezy

Bilet normalny: 12zł
Bilet ulgowy (uczniowie, studenci i dzieci) : 6 zł
Dzieci do lat 3: bezpłatnie

Program imprezy

Przegląd tańca – informacje dla rodziców

Przypominamy, że wszyscy uczestnicy zajęć, którzy chcą wziąć udział w imprezie zobowiązani są do podpisania zgody potwierdzającej uczestnictwo w pokazach. Należy ją dostarczyć jak najszybciej. Ostateczny termin to 09.02.2020.

W przypadku rezygnacji z udziału w wydarzeniu, prosimy o jak najszybszą informację, żeby instruktor mógł w najlepszy możliwy sposób przygotować choreografię i ustawienie grupy.

Dostarczenie zgody jest niezbędne, żebyśmy mogli przygotować dokładny plan występów.

Dokument dostępny w recepcji lub do wypełnienia online poniżej.