.

W niedzielę 25 czerwca już po raz dwunasty wszystkie grupy taneczne z Jagielski Dance Project zaprezentowały swoje umiejętności w Auli UMK.

Na scenie wystąpiło ponad 700 tancerzy, którzy zatańczyli aż w 67 choreografiach przygotowanych przez naszych instruktorów. Mieliśmy okazję zobaczyć występy różnorodnych grup wiekowych w rozmaitych stylach tanecznych. Nie zabrakło również grup turniejowych, które w tym sezonie niejednokrotnie stawały na podium największych ogólnopolskich Turniejów Tanecznych – było na co popatrzeć! Gospodarzem tej edycji był Wojtek WoCo Krawczuk – reprezentant polskiej sceny street dance, tancerz doceniony w Polsce i w Europie, a na co dzień instruktor hip-hop w JDP.

Dodatkową atrakcją tej edycji była hip-hopowa bitwa na solówki. Tancerze z formacji JDP Gang Kids i JDP Gang Junior odtworzyli na scenie przebieg turniejów tanecznych i stoczyli ze sobą emocjonujące batelki. Gratulujemy odwagi – w bitwach wszystko opiera się na improwizacji, jest to bardzo duże wyzwanie dla tancerzy, tym bardziej przy licznej publiczności, rodzicach i znajomych, którzy pilnie obserwują każdy ruch. Bardzo dziękujemy wszystkim widzom za tak mocne zaangażowanie!

Dziękujemy wszystkim tancerzom i instruktorom za ciężką pracę, wkładane w taniec serce i pasję! Jesteśmy z Was niezmiernie dumni! Sezon 2016/2017 dobiegł końca, ale już we wrześniu ruszamy z nowymi zajęciami. Do zobaczenia!

Sponsorzy

Mrozowscy - sponsor 22. Przeglądu Jagielski Dance Project

Zostań sponsorem kolejnej edycji! Zapraszamy do współpracy – Ty i twoja firma możecie stać się częścią tego wspaniałego i radosnego wydarzenia.

W celu umówienia prezentacji oferty prosimy o kontakt:
kontakt@dancepro.pl
730 720 750

Program

.

Galeria wideo

Galeria zdjęć

Pełną relację zdjęciową można znaleźć na naszym Facebooku!

Zdjęcia ze ścianki można obejrzeć TUTAJ.