Maja Stanowska

Maja Stanowska

HIP-HOP

Gdy serce bije w rytmie hip hop'u, trudno zapanować nad swoją energią. Na zajęciach u Mai Stanowskiej przekonasz się, że taniec potrafi zawładnąć całym życiem!

Maja szkoliła się w wielu technikach tanecznych, ale to w hip hopie, który trenuje od 2003 roku, czuje się najlepiej. Jako tancerka zdobyła wiele tytułów na arenie regionalnej i ogólnopolskiej. Od 2007 roku jest dyplomowanym instruktorem tańca w stylu hip hop, od 2013 instruktorem rekreacji ruchowej. Taneczne sukcesy odnosiła w mistrzowskiej grupie Flow Bydgoszcz. Doświadczenia w dydaktyce tańca nabrała pod okiem Mariusza Mikołajka, Joli Kaźmierczak i Piotra Jagielskiego.

Od początku istnienia szkoły współtworzy Jagielski Dance Project i prowadzi grupy turniejowe. Oprócz dydaktyki brała udział w różnych projektach telewizyjnych (You Can Dance - Po prostu bitwa! Dziewczyny vs chłopaki) oraz warsztatach w Polsce, Londynie, Barcelonie i we Włoszech. Na liście instruktorów, u których szlifowała warsztat są m.in. Henry Link, Anthony Kaye, Hollywood, Alessandra Bequardo, Viet Dang, Justyna Lichacy, Luciano di Natale, Kama Akucewicz.

Na zajęciach Maja przekazuje maksimum informacji związanych nie tylko z techniką tańca, ale także z kulturą hip hopu. Nigdy nie ogranicza się do jednego stylu. Dzięki ciągłemu szkoleniu własnego warsztatu z różnych technik jej choreografie – choć bazują na hip hopie – przeplatają różne style (locking, dancehall, wacking, jazz, new style, house, latino). Dodatkowo wspiera wystrój JDP - kolejną wielką pasją Majki, oprócz tańca, jest architektura wnętrz i wzornictwo.

wszystkie zajęcia prowadzone przez tego instruktora

GRUPASTYLWIEKPOZIOMDATA ROZPOCZĘCIADZIEŃGODZINA ROZPOCZĘCIAGODZINA ZAKOŃCZENIAINSTRUKTORSALACENAZAPISY
HSK1Hip Hop7-11poziom 209.09.2020środa17:4018:50Maja S.malinowa120 złZAPISY
VSK1Videoclip6-8poziom 109.09.2020środa16:3017:25Maja S.malinowa110 złLISTA REZERWOWA