Adam Łukowski
Profiles

Adam Łukowski

JAZZ | VIDEOCLIP | FUNKY

Instruktor sportów siłowych, fitness oraz choreograf. Jego wszechstronne doświadczenie w różnych dyscyplinach sportowych oraz choreografii sprawia, że jest niezastąpiony dla każdego, kto dąży do osiągnięcia doskonałości w ruchu i wyrazie artystycznym. Prowadził w Warszawie zajęcia w stylach show dance, funky-jazz, taniec nowoczesny.

Z zaangażowaniem trenował sporty walki, takie jak kung-fu shaolin, kick boxing, aikido i kendo. Dzięki temu rozległemu zakresowi doświadczeń, jest w stanie przygotować różnorogne programy treningowe

Przygotowywał choreografie do wielu filmów, pokazów mody, musicali, teledysków, koncertów, targów oraz premier filmowych, np. "Dom Latających Sztyletów", "Zatańcz ze Mną", "Shrek 2" czy "Piraci z Karaibów".

Adam przygotował choreografie dla wielu renomowanych firm i marek na otwarcia salonów czy pokazy mody - Boss, Levis, Adidas, Rossignol, Mercedes, Zepter, Ikea czy Dior. Współpracował też przy pierwszych edycjach programów Milionerzy, Big Brother, Idź na całość w największych polskich stacjach telewizyjnych TVN, TVP, Polsat.

Ma na swoim koncie znakomite osiągnięcia pedagogiczne. Stworzył program taneczno-sportowy, pomagając trudnej młodzieży znaleźć swoją pasję i kierunek w życiu. Przygotowuje też swoich uczniów do castingów, zawodów tanecznych i egzaminów.