Sebastian Gębura - TANIEC WSPÓŁCZESNY - Szkoła Tańca Jagielski Dance Project
W weekend 7-8 grudnia 2019 zapraszamy na MASTERCLASS w Jagielski Dance Project. W roli instruktora Sebastian Gębura, który poprowadzi niezwykłe zajęcia tańca współczesnego.

Zajęcia prowadzone przez Sebastiana zawierają zestawienie elementów z różnych technik tańca współczesnego, można tu również znaleźć wiele elementów inspirowanych kulturą hip-hop. Lekcja pozwala zrozumieć ruch i wdrożyć go w ciało wykorzystując indywidualne możliwości. Daje szanse rozwoju i rozwinięcia własnych predyspozycji, powiększenia zakresów ruchu i przyjemność z poruszania się w zgodzie z naturalnymi warunkami tancerza. Poszerza punkt widzenia i świadomość relacji ciała do punktów w przestrzeni, dynamiki ruchu, dostosowania się do czynników stworzonych przez ludzi i otoczenie. W czasie ćwiczeń, można przeanalizować i poprawić technikę bezpiecznego poruszania się po podłodze. Używając wyobraźni do tworzenia ruchu, Sebastian podczas swoich zajęć dba o to żeby tancerz sam przyczyniał się do świadomego używania ciała, poprawienia motoryki i techniki tańca współczesnego.

 

Z kim?

Sebastian Gębura

TANIEC WSPÓŁCZESNY

Tancerz, choreograf. Brał udział w wielu spektaklach Teatru Tańca Arka z Wrocławia. Studiował w Anton Bruckner Universität na wydziale Teatru Tańca. Jest laureatem wielu nagród scenicznych w Polsce i za granicą. W ostatnich latach za działalność artystyczną otrzymał kilkukrotnie stypendium na działalność artystyczną od wydziału kultury we Wrocławiu, później od patronów artystycznych w Austrii. Wieloletni tancerze teatru x.IDA w Linz. Brał udział w wielu spektaklach, musicalach i projektach artystycznych w Europie, współpracując z szanowanymi choreografiami i tancerzami. Obecnie gównie prowadzi lekcje z tancerzami w różnym wieku i o różnym doświadczeniu. Współpracuje między innymi z SDA we Wrocławiu i jest współzałożycielem projektu artystyczno-tanecznego INTROligatornia we Wrocławiu.

Dla kogo?

Zajęcia odbywają się w ramach rozbudowanego programu rozwoju naszych tancerzy z grup turniejowych. W nawiasie [ ] zapisane są symbole grup turniejowych (oraz grup zaawansowanych), dla których dedykowana jest dana lekcja.

Na masterclassy mogą zapisać się również tancerze, którzy nie trenują na co dzień w Jagielski Dance Project, ale posiadają odpowiednie przygotowanie taneczne.

TANIEC WSPÓŁCZESNY DLA TANCERZY HIP HOPOWYCH

 • HIP HOP 9-11 lat  – grupa zaawansowana [H3+H4]
  dla tancerzy z co najmniej dwuletnim doświadczeniem w technice hip hop
 • HIP HOP 12+ lat  – grupa zaawansowana [H1+H2]
  dla tancerzy z co najmniej trzyletnim doświadczeniem w technice hip hop.

TANIEC WSPÓŁCZESNY DLA TANCERZY JAZZOWYCH

 • JAZZ 9-11 lat – grupa średnio-zaawansowana[J3+J6]
  dla dzieci z co najmniej dwuletnim doświadczeniem, które posiadają już podstawy techniki jazzowej.
 • JAZZ  12+ lat  – grupa początkująca  [J8+JJK2]
  dla tancerzy z co najmniej rocznym doświadczeniem w technice jazz.
 • JAZZ 12+ lat  – grpa średnio-zaawansowana [J5+J9+MM1+JJ2]
  dla tancerzy z co najmniej dwuletnim doświadczeniem, które posiadają już podstawy techniki jazzowej.
 • JAZZ 12+ lat – grupa zaawansowana [J1+J2+JJ1]
  dla tancerzy z co najmniej trzyletnim doświadczeniem, które posiadają już podstawy techniki jazzowej, tańca klasycznego, modernu.

Grafik

GRUPA
godzina
dzień tygodnia
grupy dedykowane
HIP HOP 12 + lat -zaawansowania
10.00-11.30
sobota
H1+H2
HIP HOP 9-11 lat -zaawansowania
11.45-13.15
sobota
H3+H4
JAZZ 12 + lat - początkująca
13.30-15.00
sobota
J8+JJK1+ JJK2
JAZZ 12 + lat - zaawansowana
10.00-11.30
niedziela
J1+J2
JAZZ 9-11 lat - średnio zaawansowana
11.45-13.15
niedziela
J3+J6
JAZZ 12 + lat - średnio zaawansowana
13.30-15.00
niedziela
J5+J9 +MM1+JJ2 +JJ1

Zapisy

Cena:

 • tancerze spoza JDP – 35 zł / zajęcia
 • nasi tancerze posiadający aktywny karnet – 30 zł / zajęcia

Grupy turniejowe – zajęcia bezpłatne w ramach miesięcznej składki członkowskiej. 

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach (niebędące członkami grup turniejowych) prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub o kontakt telefoniczny  (723 16 16 16).

Uwaga! Członkowie grup turniejowych nie muszą samodzielnie zapisywać się na warsztaty – już znajdują się na liście uczestników.  

Formularz zgłoszeniowy

Przeczytaj Regulamin strony internetowej
Przeczytaj Regulamin

Wyrażam zgodę na kontakt za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).