Konkurs online na pocztówkę z wakacji z JDP

Zapraszamy do wspólnej wakacyjnej zabawy! Prześlij nam swoje zdjęcie z wakacji koniecznie z akcentem JDP – może być na poważnie, może być śmiesznie, może być tanecznie i akrobatycznie… wszystkie chwyty dozwolone!

OCENY DOKONUJĄ INTERNAUCI

O wygranej zdecyduje ilość reakcji na Facebooku i Instagramie. Zdjęcia zostaną zamieszczone w albumie na fanpage szkoły na Facebooku oraz w osobnych postach na Instagramie. Głosowanie będzie trwało do 30 września 2021 do godziny 20:00, a wyniki zostaną ogłoszone niezwłocznie po podliczeniu głosów.

KATEGORIE

INDYWIDUALNA – 1 osoba ze zdjęcia uczestniczy w zajęciach w JDP, dozwolony jest udział osób, które nie trenują w JDP (rodzice, rodzeństwo, babcie i dziadkowie, przyjaciele i zwierzaki). Nagrodę otrzymuje uczestnik zajęć.

GRUPOWA – każda z osób na zdjęciu jest uczestnikiem zajęć w JDP, liczba osób na zdjęciu może wynosić maksymalnie 10. Nagrodę otrzymuje grupa (nie każdy z uczestników).

Nagrody

Wyniki zostaną podliczone w dniu zakończenia głosowania i udostępnione na profilach JDP na Facebooku i Instagramie niezwłocznie po podliczeniu głosów.

KATEGORIA INDYWIDUALNA

1 miejsce – voucher na kwotę 150 zł do wykorzystania na zajęcia lub dodatkową ofertę JDP (półkolonie, obozy, nocki, warsztaty i inne)

2 miejsce – voucher na kwotę 100 zł do wykorzystania na zajęcia lub dodatkową ofertę JDP (półkolonie, obozy, nocki, warsztaty i inne)

3 miejsce – voucher na kwotę 50 zł do wykorzystania na zajęcia lub dodatkową ofertę JDP (półkolonie, obozy, nocki, warsztaty i inne)

KATEGORIA GRUPOWA

1 miejsce – voucher na kwotę 150 zł do wykorzystania w Kawiarni BEZA

2 miejsce – voucher na kwotę 100 zł do wykorzystania w Kawiarni BEZA

3 miejsce – voucher na kwotę 50 zł do wykorzystania w Kawiarni BEZA

Organizator może przyznać wyróżnienia uczestnikom konkursu, którzy otrzymają  dodatkową nagrodę.

Cel konkursu

W ten niezwykły czas wakacji chcemy zapewnić zabawę naszym uczestnikom zajęć oraz ich rodzinom. Przypomnieć naszym odbiorcom, że świetna atmosfera oraz zabawa są dla nas najważniejsze i  umiemy się nimi cieszyć w każdych warunkach. Chcemy również dać możliwość zaprezentowania swoich umiejętności tancerzom i akrobatom przed szeroką publicznością, oczywiście wirtualną.

Pragniemy również:

  • promować oraz rozpowszechniać taniec i akrobatykę jako sposób spędzania czasu wolnego,
  • zapewnić uczestnikom konkursu dobrą zabawa i integrację,
  • odczarować złą passę z roku 2021 roku!

Zgłoszenia

Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić zdjęcie z wakacji z akcentem JDP (akcent JDP to może być opaska, koszulka, worek, napis na plaży, itp) i przesłać do nas. My zamieszczamy fotografię na profilach JDP na Facebooku i Instagramie i dalej bawimy się już wspólnie.

Zdjęcia  należy przesłać najpóźniej do 31 sierpnia 2022 do godziny 16:00 na adres e-mail:

konkursjdp@gmail.com

Zdjęcia będą publikowane w terminie, w którym zostaną przesłane – nie czekamy z publikacją wszystkich zdjęć do 31 sierpnia.

W tytule maila prosimy o wpisanie imienia i nazwiska uczestnika zajęć oraz symbolu grupy do której uczęszcza w JDP. Zdjęcia można dosłać również w późniejszym terminie, nie przedłużymy jednak czasu głosowania.

Głosowanie

Fotografie zostaną opublikowane w mediach społecznościowych JDP:
– Facebook
– Instagram

 

Do 30 września 2022 do godziny 20:00 trwa głosowanie publiczności poprzez lajkowanie. Podliczone zostaną reakcje na Facebooku pod zdjęciem (wszystkie) oraz serduszka pod postem na Instagramie i otrzymana suma polubień i innych reakcji jest ostatecznym wynikiem danej pocztówki. Dozwolone jest zapraszanie do reagowania na posty, udostępnianie postów oraz wszelkie możliwe formy promowania swojego zdjęcia w celu zdobywania lajków.

Każde nieprzestrzeganie zasad fairplay i zdrowej rywalizacji zostanie ukarane usunięciem zdjęcia i zdyskwalifikowaniem uczestnika konkursu. Nie dopuszczamy możliwości kupowania polubień, dodawania nieprzyjemnych komentarzy pod zdjęciami innych uczestników, nawoływania do bojkotowania któregoś z uczestników, itp.

W przypadku nieprzestrzegania regulaminu organizator ma prawo do wcześniejszego zamknięcia konkursu i nieprzyznania żadnej nagrody bądź wykluczenia niektórych uczestników (usunięcia ich zdjęć) i kontynuowanie konkursu dla pozostałych.

Prawa autorskie

Prawa autorskie autor przekazuje wraz z przesłaniem pliku na adres mailowy, co wiąże się również z akceptacją regulaminu konkursu.

Wyniki

Zanim ogłosimy kto zajął zaszczytne 1, 2, 3 miejsce chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom oraz ich rodzicom za zaangażowanie i udział w konkursie.

kategoria INDYWIDUALNA
NAGRODY: voucher na zajęcia lub ofertę dodatkową JDP
🏆 1 miejsce – 150 zł – (179 głosów) – Lena z grupy J3
🏆 2 miejsce – 100 zł – (166 głosów) – Ania z grupy J6
🏆 3 miejsce – 50 zł (134 głosy) – Julka z grupy J10

kategoria GRUPOWA
NAGRODY: voucher do Kawiarni BEZA
🏆 1 miejsce – 150 zł – (224 głosy) – Ania, Jessica, Ania, Amelia, Melania grupa H1
🏆 2 miejsce – 100 zł ( 124 głosy) – Antonina z grupy J10 i Jagoda z grupy J4

W kategorii grupowej otrzymaliśmy dwa zgłoszenia, dlatego zdecydowaliśmy o przyznaniu 🏆WYRÓŻNIENIA w kategorii indywidualnej dla Agaty z grupy J5 (129 głosy) – 50 zł voucher do kawiarni BEZA.

GRATULUJEMY!!!

Zwycięzców zapraszamy po odbiór nagród w recepcji od wtorku 4 października 2022!