16.-Przegląd-Jagielski-Dance-Project---Pokazy-tancerzy-z-Torunia

W niedzielę 23 czerwca 2019 r. w Auli UMK przy ul. Gagarina 11 w Toruniu odbędzie się już 16 edycja Przeglądu Jagielski Dance Project, na którym zaprezentują się nasi tancerze.

Imprezę poprowadzi Wojtek WoCo Krawczuk.

Zdjęcia i Filmy

Podczas całej imprezy obecni będą w Auli fotografowie i operatorzy kamer video. Prosimy o niezakłócanie ich pracy, żebyśmy po zakończeniu imprezy wszyscy mogli cieszyć się pamiątkowymi zdjęciami i udanymi filmami. Prosimy o niezajmowanie zarezerwowanych miejsc i uwzględnianie próśb organizatora oraz obsługi eventu.

Przez cały czas trwania imprezy można filmować występy i robić zdjęcia we własnym zakresie.

Po każdym występie dla całej grupy przewidziane jest pamiątkowe zdjęcie na scenie, nie tak jak do tej pory na ściance. 

Godziny

Pokazy będą podzielone na 4 części od godziny 10:00, 12:00, 14:00 i 15:45.

Wejście do Auli otwarte będzie od 09:00.

30 minut przed występem, prosimy stawić się w miejscu oznaczonym napisem “MIEJSCE ZBIÓRKI”.

Tancerze o wyznaczonej godzinie zbiórki powinni być już gotowi (fryzura, makijaż) i przebrani w strój, w którym będą występować.

Stroje

Dla tancerzy przygotowane będą garderoby przypisane dla konkretnych grup. O numerze garderoby poinformujemy przy wejściu do Auli.

Przypominamy o zabraniu ze sobą kompletnego stroju na pokaz.

Bilety

Tancerze, którzy będą występować w pokazie uczestniczą w imprezie całkowicie bezpłatnie i mogą być na widowni przez cały czas pokazów.

Tancerze nie otrzymują biletów, wpuszczani będą według alfabetycznej listy obecności.

Jednocześnie przypominamy, iż rodziny, znajomi, opiekunowie oraz inne osoby, które chcą wziąć udział w imprezie, zobowiązane są do zakupu wejściówki, w cenie 12 zł (bilet normalny dla wszystkich dorosłych) lub 6 zł (bilet ulgowy za okazaniem legitymacji szkolnej, studenckiej oraz dzieci). Dzieci do lat 3 wchodzą bezpłatnie.

Wejściówki można nabyć w recepcji szkoły, a także w Auli przy wejściu.

Ważne informacje

Parkingi – przed Aulą UMK, przed Wydziałem Biologii oraz za Collegium Humanisticum oznaczone są na tej mapie.

W Auli podczas imprezy czynna będzie kawiarnia.

Impreza odbywa się w sali, w której chcemy stworzyć teatralny klimat. Na widowni obowiązuje całkowity zakaz jedzenia i picia gorących napojów. Gorące napoje i przekąski prosimy spożywać wyłącznie w obszarze foyer Auli.

Bardzo prosimy o nie zajmowanie miejsc stojących bezpośrednio przy scenie. W tej strefie znajduje się bardzo duża ilość kabli, przebywanie w tym miejscu grozi przerwaniem dzieciom występu i poważnymi problemami technicznymi.

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 723 16 16 16 lub pocztą elektroniczną: kontakt@dancepro.pl.