TURNIEJOWY DEBIUT POLEDANCEREK JDP

W ten weekend nasze wspaniałe poledancerki wzięły udział w swoich pierwszych grupowych zawodach! A jak zaczynać, to odważnie – pojechały aż do Wrocławia na międzynarodowe zawody Vertical Fit Championship. To już II edycja tych ekskluzywnych zwodów Pole Dance. Motywem przewodnim tej edycji była dzikość, a głównym zadaniem zawodników pokazanie w tańcu swojej dzikiej natury. Nasze Dziewczyny dobrze wiedzą co to dzikość, z przygotowaniem odpowiedniej choreografii i strojów nie miały najmniejszych problemów – pomogły niezastapione instruktorki – Ola Sokołowska i Zosia Trędowicz.

Nasze reprezentantki

Nasze Dziewczyny wystąpiły w dwóch kategoriach – indywidualnie Pole Dance JDP reprezentowała Sandra Wasilewska, a w teamie rywalizowały: Agata Ślesińska, Kasia Olkiewicz, Karolina Grzesiak, Zosia Wensierska i Sandra Wasilewska. Cichą bohaterką tych zawodów była rezerwowa Ola Gizińska, która z całym zaangażowaniem trenowała do ewentualnego startu wspierając i współtworząc team naszych Dziewczyn, zostawiając na rurce całe swoje serce.

Reprezentantkom Pole Dance JDP i instruktorkom BARDZO dziękujemy za wysiłek i zaangażowanie! GRATULUJEMY cudownego debiutu! JESTEŚCIE NAJLEPSZE!