Bezpłatne zajęcia pokazowe ZUMBA Fitness z Darią Olszewską już 13 i 14 października! Poznaj naszą nową instruktorkę i naładuj się pozytywną energią!   

 

Z kim?

Daria Olszewska

ZUMBA

Daria to człowiek orkiestra - śpiewa, tańczy, gra na instrumentach i uczy języków. Jednak taniec jest jej największą pasją. Jej zajęcia zumby to przede wszystkim energetyzująca atmosfera, latynoamerykańskie kroki i niebanalny fitness.
więcej...

Kiedy?

PIĄTEKSOBOTA
13.10.201714.10.2017

ZUMBA

Energia i radość!

Energia i radość!

Zumba Fitness® to forma taneczno-fitnessowa, która narodziła się z potrzeby chwili. Choreograf Alberto „Beto” Perez prowadził zajęcia fitness. Zapomniał wziąć na nie płytę z odpowiednią muzyką, więc improwizował, wykorzystując utwory latynoamerykańskie, które miał pod ręką. To połączenie tak spodobało się Perezowi, że stworzył specjalny program łączący elementy tańca z aerobikiem. Dzisiaj Zumba Fitness® jest jedną z popularniejszych form ruchu na całym świecie.

W czasie zajęć spalisz kalorie, poprawisz koordynację ruchową, a przede wszystkim będziesz dobrze się bawić w rytm latynoskich hitów. Lekcje są żywiołowe, a kroki łatwe i przyjemne, dlatego zumbę może ćwiczyć każdy, niezależnie od wieku. To idealne lekarstwo na jesienną chandrę, stres, złe samopoczucie. Spróbuj, a zakochasz się w zumbie od pierwszego wejrzenia!

Cennik

Udział w lekcji pokazowej jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.

Uwaga! Nowa, regularna cena za ZUMBĘ to tylko 59 zł za karnet na 4 zajęcia ważny aż przez dwa miesiące!

Zapisy

Aby zapisać się na bezpłatną lekcję pokazową należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy. Można również zapisać się osobiście w recepcji lub telefonicznie pod numerem: 723 16 16 16.

Formularz zgłoszeniowy

Przeczytaj Regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jagielski Dance Project z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 122a w celach związanych z uczestnictwem w zajęciach oraz z informacją o aktualnej ofercie, zniżkach i promocjach w zakresie świadczonych usług, zgodnie z zasadami zawartymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z póź. zm.). Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Jagielski Dance Project, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 1204 z póź. zm.).