Warsztaty ślubne

Niezwykła oferta dla wszystkich par, które są w trakcie przygotowań do ślubu.

Na warsztatach podczas 4 godzin nauczysz się pięknego walca wiedeńskiego, który jest klasycznym wyborem wielu par na pierwszy taniec. To solidne podstawy do stworzenia pięknej choreografii na Wasz wymarzony pierwszy taniec. Po warsztatach istnieje możliwość dokupienia pojedynczych lekcji z instruktorem i przygotowania indywidualnej choreografii. Dzięki temu zaoszczędzicie czas i zdobędziecie nowe umiejętności taneczne w szybkim tempie. Zapewniamy komfortowe warunki (tylko 5 par w grupie) oraz dogodne weekendowe terminy. Sprawdź do jakiej muzyki tańczymy!

Instruktor

Rafał Schulz

TANIEC TOWARZYSKI | PIERWSZY TANIEC

Elegancki walc, ogniste tango, gorąca rumba - Rafał Schulz otworzy przed Wami drzwi do świata tańca towarzyskiego. Nie tylko nauczy Was tanecznych kroków, ale także zarazi pasją i dobrą energią! Na ladies latino pokaże zaś, co to znaczy prawdziwy wdzięk i ekspresja ruchu.
więcej...

Cennik

Warsztaty składają się na 4 godzinny kurs (2 niedzielne spotkania po dwie godziny zegarowe). Poniżej w formularzu zapisów możesz wybrać datę.

Cena warsztatów to 90 zł za osobę za dwa spotkania (w sumie 4 godziny).

Zapisz się!

Liczba miejsc jest ograniczona. Na każdą edycję warsztatów przewidzieliśmy miejsca tylko dla 5 par.

Po wypełnieniu poniższego formularza dostaną Państwo maila zwrotnego z numerem konta do dokonania wpłaty.

Gwarancją rezerwacji miejsca na warsztatach jest tyko wpłata dokonana przelewem lub osobiście w recepcji szkoły

Przeczytaj Regulamin strony internetowej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Dane osobowe przetwarzane będą w celu rejestracji Uczestnika do wybranej grupy oraz kontakt w sprawach organizacyjnych związanych z rejestracją i realizacją zajęć.

Wyrażam zgodę na kontakt za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).