Salsa solo

Taniec elegancki, ale jednocześnie radosny i zmysłowy. Uczestniczki odkrywają swoją kobiecość i uczą się gracji. Przyjdź na zajęcia i wyzwól w sobie pozytywną energię przy rytmach latynoskiej muzyki!

Z kim?

Kamilla Krajewska

SALSA | BACHATA

Joie de vivre – czyli radość życia! Kamila Krajewska próbuje rozbudzić ją w każdym ze swoich kursantów. O czym sami się przekonacie na zajęciach salsy i bachaty.
więcej...

Dla kogo?

Zajęcia przeznaczone są dla kobiet w każdym wieku. Nie wymagamy doświadczenia w tańcu. Warsztat przeznaczony jest dla osób początkujących.

Zapisy

Cena: 35 zł.

Nie pasuje Ci termin 12 grudnia? Nic straconego już niedługo ogłosimy następne edycje warsztatów. Obserwuj nas na facebooku by być na bieżąco.

Formularz zgłoszeniowy

Przeczytaj Regulamin strony internetowej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Dane osobowe przetwarzane będą w celu rejestracji Uczestnika do wybranej grupy oraz kontakt w sprawach organizacyjnych związanych z rejestracją i realizacją zajęć.

Wyrażam zgodę na kontakt za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).