Co dokładnie?

COMMERCIAL

Poznaj tajniki niesamowitych choreografii! Commercial poprowadzi Marek Bratkowski, który pracował przy musicalu „Dzwonnik z Notre Dame” i współtworzył choreografię do filmu „Córki dancingu”. Marek nauczy Was niesamowitych elementów choreograficznych i pięknych przejść podłogowych.

STRETCHING

Rozciągania potrzebuje każda z nas! Stretching prowadzony przez Olę Sokołowską – JDPową instruktorkę pole dance przybliży Cię do szpagatów poprzecznych. Weź ze sobą wygodne, długie legginsy, ciepłe skarpetki i komfortowy t-shirt 🙂

KRAV MAGA

Nie musisz być silna, żeby być bezpieczna! Krav Maga to zajęcia, na których Piotr Kucharek (instruktor z uprawnieniami międzynarodowymi) pokaże jak skutecznie i sprytnie bronić się przed ewentualnymi zagrożeniami. Siła jest kobietą!

AKROBATYKA

Czy Ty też marzyłaś kiedyś, żeby być zwinna i gibka jak gimnastyczki? A może nadal o tym marzysz? Na zajęciach z akrobatyki będziesz mogła zrobić krok w stronę tych marzeń! Bartek Pankau pokaże jak bezpiecznie wykonać różne elementy akrobatyczne, jak prawidłowo stawać na rękach czy wykonać gwiazdę.

Kiedy?

Warsztaty odbyły się 22 kwietnia 2017 w Jagielski Dance Project.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na Facebook’u.

GRAFIK: 

GRUPA 1

9:00-10:30- Commercial – Marek Bratkowski
10:45-12:15- Stretching – Ola Sokołowska
12:40- 14:40- Krav Maga- Stay Away by IKMF – Piotr Kucharek
15:30-16:45- Akrobatyka – Bartek Pankau

GRUPA 2 

10:30-12:30- Krav Maga – Stay Away by IKMF – Piotr Kucharek
12:40-14:10- Commercial – Marek Bratkowski
15:05-16:35- Stretching – Ola Sokołowska
16:50-18:05- Akrobatyka – Bartek Pankau

Instruktorzy

Marek Bratkowski

Tancerz spektaklu „Notre Dame de Paris” w Teatrze Muzycznym w Gdyni, gdzie obecnie pracuje nad nowym spektaklem pt. „Wiedźmin” (premiera we wrześniu). Brał udział w wielu polskich produkacjach teatralnych m.in. „Bracia Dalcz i Spółka ” w Teatrze im. Juliusza Słowackiego czy Operetce Leszka Możdżera pt. „Immanuel Kant”. Pracował przy filmie Agnieszki Smoczyńskiej „Córki Dancingu” – polskim musicalu, który za granicą cieszy się ogromną popularnością. Tancerz współpracujący z grupą Volt (Egurolla Dance Studio) i Remember The Feeling. Marek kształcił się pod okiem wielu znanych i szanowanych ikon tanecznych zarówno z Polski jak i zza granicy m.in Kyle Hanagami, Kaelyn Gobert-Harris, Alek Paliński czy Stefano Silvino.

Ola Sokołowska

Tańczy od 8 roku życia. Zaczęła od tańca towarzyskiego, trenowała również hip hop i disco dance, aż dojrzała do tańca współczesnego. W technikach modern, jazz, współczesny szkoliła się między innymi u Piotra Jagielskiego, Jurija Żurajewa, Katarzyny Mieczkowskiej, Zoltana Farago i Nadine Sieber. Od 5 lat związana z POLE DANCE. Współpracuje z Mistrzami Polski i Europy, a także regularnie uczestniczy w warsztatach i szkoleniach, dzięki czemu cały czas się rozwija. Po ukończeniu kursu instruktora pole dance zajęła się również stretchingiem, szkoląc się m.in u Natalii Marii Wojciechowskiej. Swoje umiejętności i doświadczenie taneczne świetnie wykorzystuje na swoich zajęciach łącząc figury pole sport w piękne choreografie.

Bartek Pankau

Akrobata, zwycięzca pierwszej edycji programu „Mam talent” w duecie Melkart Ball. Klubowy wychowanek olimpijczyka Andrzeja Szajny oraz Mirosławy i Andrzeja Kardasów. W latach 1996-1999 Medalista Mistrzostw Polski w parach męskich, złoty medalista Międzynarodowego Turnieju w Szwajcarii w 1997 roku. W latach 1999 -2002 odbył długie tournée po Europie,  pracował z Cyrkiem Sarassani w Niemczech. Występował w New Victory Theater w Nowym Jorku, Montrealu, Quebec, Las Vegas, Istambule. Wziął udział w koncercie inauguracyjnym Whales Millennium Center w obecności Królowej Elżbiety II.  Przez kilka lat Melkart Ball byli członkami kanadyjskiej grupy artystycznej Cirque Eloize.

Piotr Kucharek

Instruktor Krav Maga posiadający międzynarodowe uprawnienia, na co dzień związany z Centrum Szkolenia KRAV TOR. Przed Krav Maga trenował kyokushin karate, kick boxing oraz boks. Szkolony m.in. przez Avi Moyal, Shlomi Moyal, Israel Tamir, Eyala Yanilov, Amnona Darsa. O Piotra kompetencjach najlepiej świadczą posiadane przez niego uprawnienia:
1. IKMF – Civilian Instructor (uprawnienia międzynarodowe);
2. IKMF – Kids Instructor (uprawnienia międzynarodowe) – szef wyszkolenia IKMF Polska – dywizja Kids/Junior;
3. IKMF – Women Instructor (uprawnienia międzynarodowe).