JAZZ

Jazz to taniec wywodzący się z XIX wieku, współcześnie jest jedną z najpopularniejszych technik. Na jazzie opiera się wiele musicali, widowisk oraz spektakli muzycznych. Styl jazzowy nie ma jednego oblicza. Bywa zmysłowy i delikatny, ale ruch może być również dynamiczny i gwałtowny. Najważniejszą cechą jazzu są tzw. izolacje, czyli wyizolowanie jednej partii ciała od pozostałych i poruszanie nią w różne strony. Tańczy się na kilku poziomach, także na siedząco i leżąco. Jazz zwiększa gibkość i siłę, buduje w tancerzu wytrzymałość oraz pozwala na wyrażanie swoich emocji podczas grupowych lub indywidualnych etiud. Obok techniki bardzo istotna jest ekspresja, dlatego na zajęciach wprowadzane są elementy gry aktorskiej.

galeria

Co wyróżnia nasze zajęcia?

Komfortowe warunki
Lekcje w Jagielski Dance Project odbywają się w klimatyzowanych, dużych salach z lustrami. Dzięki temu każdy uczestnik zajęć na bieżąco może kontrolować swój ruch i obserwować postępy. Przed budynkiem szkoły czekają miejsca parkingowe.

Profesjonalni nauczyciele
W naszym studio jazzu uczą profesjonalni trenerzy, znani z wielu muzycznych widowisk oraz programów telewizyjnych. Instruktorzy mają doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi, co gwarantuje najwyższy poziom nauki.

Przyjazna atmosfera
Taniec zawsze powinien łączyć, a nie dzielić. To zasada, która towarzyszy nauczycielom i uczniom podczas zajęć w Jagielski Dance Project. Chcemy, aby każdy uczestnik lekcji czuł się komfortowo. Cały zespół dba więc o przyjazną atmosferę, żeby taniec dawał wiele radości.

Przygotowanie do publicznych wystąpień
Jazz ma charakter estradowy, jest techniką często wykorzystywaną w spektaklach muzycznych i tanecznych programach. Dlatego przygotowujemy naszych uczniów do publicznych wystąpień, na przykład podczas Przeglądu Jagielski Dance Project. Uczestnicy zajęć mają wówczas szansę zaprezentować choreografię, nad którą pracowali z instruktorem.

instruktorzy

Joanna Henke

JAZZ

Dziesiątki medali, wykształcenie pedagogiczne i mnóstwo energii. Jej choreografie zdobywają najwyższe nagrody, a doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak i dorosłymi powoduje, że jej zajęcia to świetna zabawa.
więcej...

wybierz zajęcia w grafiku

[tt_timetable event="jazz-dla-dzieci-4-5-jsk4-start,jazz-dla-dzieci-4-5-jsk2-start" event_category="jazz4-5" columns="niedziela,sobota,czwartek-2,czwartek,sroda,wtorek,poniedzialek" measure="0.5" filter_style="tabs" filter_kind="event_category" filter_label="All Events" filter_label_2="All Events Categories" time_format="H.i" hide_all_events_view="1" hide_hours_column="0" show_end_hour="0" event_layout="1" hide_empty="1" disable_event_url="0" text_align="center" row_height="31" desktop_list_view="0" event_description_responsive="none" collapse_event_hours_responsive="0" colors_responsive_mode="0" export_to_pdf_button="0" generate_pdf_label="Generate PDF" show_booking_button="no" show_available_slots="no" available_slots_singular_label="{number_available}/{number_total} slot available" available_slots_plural_label="{number_available}/{number_total} slots available" default_booking_view="user" allow_user_booking="yes" allow_guest_booking="no" show_guest_name_field="yes" guest_name_field_required="yes" show_guest_phone_field="no" guest_phone_field_required="no" show_guest_message_field="no" guest_message_field_required="no" booking_label="Book now" booked_label="Booked" unavailable_label="Unavailable" booking_popup_label="Book now" login_popup_label="Log in" cancel_popup_label="Cancel" continue_popup_label="Continue" terms_checkbox="no" terms_message="Please accept terms and conditions" booking_popup_message='' booking_popup_thank_you_message='' box_bg_color="#f4f4f4" box_hover_bg_color="#dd4089" box_txt_color="#909090" box_hover_txt_color="#fafafa" box_hours_txt_color="#dd4089" box_hours_hover_txt_color="#e5e5e5" row1_color="#494949" row2_color="#ffffff" booking_text_color="" booking_bg_color="" booking_hover_text_color="" booking_hover_bg_color="" booked_text_color="" booked_bg_color="" unavailable_text_color="" unavailable_bg_color="" available_slots_color="" filter_color=""]