Tydzień bezpłatnych naborów

BEZPŁATNY TYDZIEŃ NABORÓW

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia podczas Tygodnia Naborów w szkole tańca Jagielski Dance Project! Przez cały tydzień od 18 do 23 listopada w siedzibie szkoły odbędzie się kilkadziesiąt lekcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zajęcia dla osób zupełnie początkujących oraz dla tancerzy, którzy chcieliby spróbować swoich sił w nowych stylach tańca. Każdy może dołączyć do grup, które powstały w tym sezonie. Część z nich to grupy, które jeszcze nie rozpoczęły zajęć, inne trenują już od kilku tygodni, ale nadal można dołączyć. Jeśli masz już doświadczenie, warto poznać naszych instruktorów i zapytać po zajęciach, którą grupę polecają żeby najlepiej dobrać zajęcia do poziomu umiejętności.

Na zajęcia obowiązują zapisy on-line. Udział w Tygodniu Naborów jest całkowicie bezpłatny dla osób, które nie brały w tym sezonie udziału w wybranej grupie.

Zajęcia w JDP

Bezpłatny Tygodzień Naborów, a co po nim? Regularne zajęcia! Do końca listopada jeszcze prawie wszystkie grupy są otwarte są dla nowych uczestników. Większość regularnych grup odbywa się w tym samym czasie, kiedy zajęcia w ramach tygodnia naborów. Najszybciej zapiszesz się od razu po zajęciach w recepcji, decydując się na wybrane zajęcia.

Pełen grafik zajęć dla dzieci i dorosłych znajdziesz TUTAJ. Zapisy przyjmujemy również osobiście, mailowo lub telefonicznie.

Cennik na nowy sezon znajdziesz TUTAJ.

Masz pytania i wątpliwości? Nowi uczestnicy zajęć najczęściej potrzebują odpowiedzi na tematy takie jak:

Osobiście w recepcji szkoły, telefonicznie lub poprzez skorzystanie z naszej strony internetowej.

Wybierz grupę. Wypełnij dokumenty w recepcji. Zapłać za zajęcia. Weź udział w zajęciach.

Przed pierwszymi zajęciami należy zapoznać się z naszym REGULAMINEM oraz podpisać oświadczenie, że się z nim zapoznaliśmy. Przed pierwszymi zajęciami należy podpisać Deklaracje Członkowską TKS DANCEPRO lub wypełnić Formularz Rejestracyjny JDP.

Za zajęcia można płacić gotówką w recepcji szkoły lub przelewem. W szkole nie ma możliwości płacenia kartą płatniczą.

Po więcej najczęściej zadawanych pytań zajrzyj TUTAJ.

Zapisy na bezpłatny tydzień naborów

Chciałbyś wziąć udział w bezpłatnych naborach? Wypełnij poniższy formularz zapisowy! Zajęcia w formularzu podzielone są na grupy wiekowe i stopień zaawansowania. Lista zajęć dla doświadczonych tancerzy nie jest podzielona na grupy wiekowe.

Przeczytaj Regulamin strony internetowej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Dane osobowe przetwarzane będą w celu rejestracji Uczestnika do wybranej grupy oraz kontakt w sprawach organizacyjnych związanych z rejestracją i realizacją zajęć.

Wyrażam zgodę na kontakt za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).